Προς το περιεχόμενο

Μονιτορ με κονσολα σε προβαδικο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι. Και το πρώτο και το δεύτερο ηχείο που έβαλες είναι passive και θέλουν ενισχυτή. η κονσόλα που έβαλες είναι πολύ μεγάλη και δεν ξέρω αν θα σας καλύψει?  ;D

 

Που το κατάλαβες ρε NikosGREEK ότι τα παιδια είναι επαγγελματίες και προτείνεις τον ουρανο με τα άστρα, απο τον τρόπο γραφής? Εδώ το budget που θέλουν να διαθέσουν δε βλέπω να ξεπερνάει καλα καλά το 150άρι. Ωραίο σετ πρότεινες by the way και εγώ κατι τέτοιο θα είχα υπόψιν μου αν το budget ήταν πολύ μεγαλύτερο, χωρίς το sub όμως που είναι λίγο too much για οποιαδήποτε λαιβ μικρής μπάντας ειδικά άμα έχεις 15αρια ηχεία.

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/_SET_-Fame-Starter-Pack-Pro-incl.-cables/art-PAH288

 

Οριστε και το ίδιο bundle χωρίς stands για να σας έρθει πιο φθηνά. Πιστεψτε με είναι κρίμα να αναζητήσετε τη λύση κάπου πιο φθηνά καθως απλά δεν θα κάνετε σωστή δουλειά.

 

χμ... δηλαδη με αυτο το bundle θα κανουμε την δουλεια που θελουμε ? χωρις την παραπανω κονσολα που εχω ειχα στο νου μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ αυτό έχει αυτοενιχυόμενο μίκτη - "κονσόλα" που σου δίνει ένα βασικό EQ, ένα level και FX για το κάθε κανάλι απο τα 4 που έχει. Μια χαρά δουλειά θα κάνετε με αυτό.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ αυτό έχει αυτοενιχυόμενο μίκτη - "κονσόλα" που σου δίνει ένα βασικό EQ, ένα level και FX για το κάθε κανάλι απο τα 4 που έχει. Μια χαρά δουλειά θα κάνετε με αυτό.

πολυ ωραια ..  ευχαριστω ! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που το κατάλαβες ρε NikosGREEK ότι τα παιδια είναι επαγγελματίες και προτείνεις τον ουρανο με τα άστρα, απο τον τρόπο γραφής? Εδώ το budget που θέλουν να διαθέσουν δε βλέπω να ξεπερνάει καλα καλά το 150άρι. Ωραίο σετ πρότεινες by the way και εγώ κατι τέτοιο θα είχα υπόψιν μου αν το budget ήταν πολύ μεγαλύτερο, χωρίς το sub όμως που είναι λίγο too much για οποιαδήποτε λαιβ μικρής μπάντας ειδικά άμα έχεις 15αρια ηχεία.

 

 

Δεν ξερω, αλλα αυτή την εντύπωση μου εκανε το ποστ του.....  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θα δοκίμαζα να βγω ετσι κάνα λαϊβακι. Ετσι λιγο πανκ, μπακ το δε μπεϊσικς , κίνημα λιτότητας, (φάση που ειχε αναπτυχθεί και στην αργεντινή πριν 10 χρονιά).Ετσι για να γουστάρουμε :)

βεβαία αν δεν παιζετε ροκ,πανκ η αβαντ γκαρντ, θα ακολουθούσα τις συμβουλές των προλαλησάντων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου