Προς το περιεχόμενο

«Το ξανάκανες» (you did it again). Νέο video


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξαδερφε το χω πει πολλακις:Εχεις δημιουργησει τη δικη σου σχολη!

Χρωματα,οργανα,πεταλακια,Σμαρω..Χορταινει το ματι πραματα!

Επισης,σ αυτο το βιντεο μου αρεσε πιο πολυ απο αλλες φορες το φιλτρο που εβαλες στις ληψεις του χωρου.

 

Το μαλλι να μην το κουρεψεις.Να το κρατησεις σ αυτο το μακρος.ΤΕΛΟΣ. ;)

 

Ετοιμασε για το Πασχα που θα ρθω,βουκολικη παραγωγη με βλαχοπουλες και οβελιες...

:-*

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη είσαι μερακλής. Θέλουμε πλήρες gear list με όργανα και accessories.

Έλεος, πρέπει να γράφει ένα μήνα συνεχόμενα! :D

 

Ετοιμασε για το Πασχα που θα ρθω,βουκολικη παραγωγη με βλαχοπουλες και οβελιες...

Πες μου ότι είναι και η Smaro βλαχοπούλα, να γίνω σέρτς μασίν. ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει για γιουροβίζιον. Που πας χωρίς μπουζούκι αγόρι μου; ;D

Πάντως, επειδή προβλέπω να βγαίνουν οι θείτσες από τη Ρωσία φέτος, για ετοίμαζε ένα ηπειρώτικο πολυφωνικό με beat και southern κιθάρες για του χρόνου!

 

Κατά τα άλλα πολύ καλό, στο ύφος και το επίπεδο που μας έχεις συνηθίσει και με highlight το σόλο σου.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Περιμένω να διαβάσω Νέστορα  ;D ;D ;D

O LK ανήκει σ' αυτή τη συνωμοταξία των φίλων-μουσικών που δεν μπορώ να γράψω αρνητικά. Όχι πως δεν το 'χω κάνει (θυμάμαι μια φορά με κάτι κάλαντα που είχε παρουσιάσει και τον είχα στολίσει κατάλληλα :D). Τα κομμάτια του χαρακτηρίζονται πάντα από υψηλό γούστο, έχουν ωραία θέματα, έξυπνη παραγωγή, φων@ρες όπως η συγκεκριμένη  :o, καλοφτιαγμένα βίντεο, κλπ (υπερ)θετικά.

Στο συγκεκριμένο ισχύουν όλα τα παραπάνω, όπως βέβαια και τα λεχθέντα από τον Audio και τον μοντελοξάδερφο, αλλά το όλο concept είναι του προσήκοντος αναμενομένου.

 

Υ.Γ. Αυτός έχει πιο πολλά πετάλια από μένα. ???

Υ.Γ. 2 Τι παιδαριλίκια εμφανίζονται τώρα τελευταία στα βίντεο των "δικών" μας, έχω πάθει πλάκα. ::)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο αδυνατο σημειο σου Λακη, ειναι στο τελος οταν σου φυγαν οι μπακετες απ το στομα. Δεν επρεπε να το συμπεριλαβεις στο βιντεο αυτο.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σε πω ρε Λάκη που τα είπαν όλα οι άλλοι .

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σχολιάζω για να με ευχαριστήσεις ;D ,αλλά γιατί πραγματικά γιατί είσαι δημιουργική ταλεντάρα που σε έφαγαν τα έδρανα κακόχρονο νάχουνε  ;D

 

Ντους πουάν  :)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο Λακη με εντυπωσιασες πραγματικα .Ολα τα αλλα τα εχουν πει τα παιδια .Δεν χρειαζεται να τα επαναλαβω ...ΚΕΡΝΑΩ ΠΟΤΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΩ στην Σαλονικη η οταν κατεβεις εσυ Αθηνα .

Λες να παρω αδεια απο τον Νεστορα  >:( μην με μαλωσει φοβαμαι  :-X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φυσικά πριν πω (γράψω) ο,τιδήποτε οφείλω (θέλετε δεν θέλετε  ;D) να σας ευχαριστήσω όλους για το χρόνος σας (ναι ρε σας ευχαριστάω με το ζόρι – samy).

 

Θα δοκιμάσω τώρα ένα νέο (συνδυαστικό) format απάντησης….. ;D

 

Βασικά (hyperpanos) το να παίζεις (λέμε τώρα  :P) όλα τα όργανα, δεν είναι τίποτα σπουδαίο.

Απλά αυτό που έχεις να κάνεις είναι να μελετάς τον αγαπημένο σου μουσικό (ανά όργανο) …..π.χ. τί φάτσες «παίρνει» όταν παίζει , τι ρούχα φοράει ( όπως παρατήρησε άριστα ο bluesman και ο gvour) και μετά να προσπαθείς να τον κοπιάρεις  ;D.

 

Π.χ. το καταπληκτικό “κόλπο” me τις μπαγκέτες στο στόμα (αλά sea elephant) το έκλεψα από μια φωτογράφηση του Fab Moretti.  ;D

Φυσικά θέλει πολύ δουλειά ακόμα (όπως παρατήρησε ο Thomsot).

Πέρα από τα «χαζά» βέβαια….και βλέποντας το video ειδικά στα drums , το αριστερό μου grip είναι για κλάματα!

Δεν ( μπορώ να) σπάω καθόλου καρπό…και μπορεί ο ήχος να βγαίνει, αλλά οπτικά είναι άθλιο, καθώς και το (αριστερό) χέρι ακουμπά στο πόδι .

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι έτσι παίζει και ο Ritchie Kotzen τύμπανα…δηλαδή όλοι οι non drummers ;D.

Οπότε (pericles) όταν συναντηθούμε, αντί για πότό, δεν κερνάς κάνα drum lesson.  ;D ;D

Φυσικά όλα αυτά δεν με πολύ-απασχολούν , διότι το έχω ξαναπεί, δεν είμαι μουσικός. Όπως άριστα παρατήρησε ο (audiokostas),  του άρεσε ιεραρχικά το style, η Σμαρώ και μετά το μουσικό.

Σε αυτή τη ζωή ΔΕΝ μπορεί να κοροϊδέψεις κανένα. Αυτή ακριβώς είναι και η δική μου ιεραρχία.

Εγώ, οι γυναίκες….και μετά όλα τα άλλα. ;D

Όσο για το ρυθμικό "κολύμπι" (audiokostas) δύο τινά μπορεί να ισχύουν:

1. Θέλω θάλασσα  ;D ή

2. Το απόλυτο groove επιτυγχάνεται με κάτι που δεν πουλάει ο Thomann. ΠΡΕΠΕΙ να είσαι μαύρος.-

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου