Προς το περιεχόμενο

«Το ξανάκανες» (you did it again). Νέο video


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Η επίσημη συμμετοχή μου στη Eurovision  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η επίσημη συμμετοχή μου στη Eurovision  ;D ;D ;D ;D ;D

Παρατηρήσεις υπάρχουν (με βασική το δέσιμο του μπάσου με τη ντραμς που "κολυμπάνε") αλλά έχεις τις σωστές κιθάρες, το σωστό στυλ και προπαντός την Σμάρω (πσσσσσσσσ, λέει πολύ ρε Λάκη)  οπότε σου σχωρνούνται όλα.

Ωραίο το break με την ακουστική (αν και θα έβαζα μόνο μία).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο φίλε Λάκη  :)

Πιο πολύ όμως σε θαυμάζω και σε ζηλεύω, γιατί έχεις και πάνω από όλα παίζεις όλα τα όργανα μόνος σου  8)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλιστα... μάλιστα...  ;D

Οφείλω να ομολογήσω ότι η... ποιότητα της εικόνας έχει βελτιωθεί κατακόρυφα  ;D ;D ;D

 

Πάντως Λάκη μου ότι και αν παίξεις, ο Νότος πάντα θα «υποβόσκει» στα κομμάτια σου (+ 1000)  ;)

 

ΥΓ: Περιμένω να διαβάσω Νέστορα  ;D ;D ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χορευτές δεν βλέπω......,τέλος πάντων,δεν είναι πολύ πιασάρικο αλλά μιά 2η-3η θέση νομίζω έχει τις προ'υ'ποθέσεις να πάρει.Πέρα από την πλάκα πολύ καλό(είδα καi μιά strat?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Love Smaro !

Χωρίς σμπάρο και τρυγώνια!

ΛΚ...μ'άρεσες. Και καλορίζικο το miniak. Το τραγούδι δεν είναι για Γύροβύζι-on. Αλλά είναι τραγούδι !

Γράψε μας τα στίχοι. Γιατι με αυτό το @#%$^$^&εφέ δεν καταλαβαίνω τι τραγουδάτε (φτιάξτο ακούγεται για  Renault super 5 rallye με 4 weber στο ρελαντί του). 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ηχητικα,βιντεικα ;D και ενδυματολογικα!Ωραιο σολο επισης-ταιριαστο με το κομματι.

Το νου σου ερχεται Πασχα.Για προτεινε κανενα cd-ξερεις εσυ! :P ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κομμάτι Λάκη. Είναι δε σήμα κατατεθέν του στυλ σου: refined blues/rock με έξτρα δόση cool χωρίς να χάνει και τον τσαμπουκά του όμως. Λίγο fun lovin' criminals μου θύμισε.

 

Το βίντεο επίσης πολύ ωραίο.

 

Δύο πραγματατάκια: δε μου άρεσε ο ήχος της κλασσικής που παίζει τα ακόρντα (ακούγεται πολύ πλαστικούρα) και η παραμόρφωση στα φωνητικά που θεωρώ ότι θα έπρεπε να είναι λιγότερη.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη είσαι γεμάτος εκπλήξεις. Και αυτό περνάει και στα κομμάτια σου, και στα videos. Πολύ ωραίο συνολικά. Αλλά ειδικά το 2:06-2:08 σκοτώ. Έχω κολλήσει με αυτή την αλλαγή.

Μπράβο ρε φίλε.

 

Όταν είχες αποκλειστεί από τα χιόνια, ήταν κι η "Smaro" μαζί? ;D ;D

Μια παρατήρηση μόνο. Με τα asics η μπότα δεν έχει τόσο όγκο. Παίξε με Nike. ;D ;D

 

Lakis : douze points!  :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη είσαι γεμάτος εκπλήξεις. Και αυτό περνάει και στα κομμάτια σου, και στα videos. Πολύ ωραίο συνολικά. Αλλά ειδικά το 2:06-2:08 σκοτώ. Έχω κολλήσει με αυτή την αλλαγή.

Μπράβο ρε φίλε.

 

Όταν είχες αποκλειστεί από τα χιόνια, ήταν κι η "Smaro" μαζί? ;D ;D

Μια παρατήρηση μόνο. Με τα asics η μπότα δεν έχει τόσο όγκο. Παίξε με Nike. ;D ;D

 

Lakis : douze points!  :D

Break με φωνητικα R2D2......πανεξυπνο ..! ;)

 

παντως εμενα μ αρεσε...απο το βεστιαριο μεχρι....το γυαλι..!..ολα.. διασκεδαστικο..!

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου