Προς το περιεχόμενο

«Το ξανάκανες» (you did it again). Νέο video


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος Λάκη!!! Η γενικότερη αισθητική είναι πολύ ανεβασμένη! Θα έλεγα ότι είναι ένα 'έξυπνο' κομμάτι που ρέει όμορφα..Το μόνο πράγμα που με κόλλησε λίγο είναι το distortion στα φωνητικά.. Οκ θα μπορούσε να μπεί σε κάποια σημεία αλλά θα προτιμούσα να άκουγα τις φωνές χωρίς εφέ..

 

Νομίζω ότι θα έπαιρνες και άλλα 12άρια και όχι μόνο από την Κύπρο...  ;D ;D ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

@ Vegeterian

Αυτό που μου αρέσει σε σένα Νίκο (πέραν των άλλων) είναι η διάθεσή σου για υπερβολή!  ;D Υπερθεματίζεις  ;D αλλά δεν πειράζει, τα λες καλά!!! Σε ευχαριστώ ρε πολύ!!!

 

@ Govanmaniac

 

Δημήτρη καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ.

Ίσως να το παρά έκανα τελικά με το OD στις φωνές (ισχύει ότι είπα ανωτέρω though)

A! Φχαριστώ και για τα έτερα 12άρια!!  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Vegeterian

Αυτό που μου αρέσει σε σένα Νίκο (πέραν των άλλων) είναι η διάθεσή σου για υπερβολή!  ;D Υπερθεματίζεις  ;D αλλά δεν πειράζει, τα λες καλά!!! Σε ευχαριστώ ρε πολύ!!!

 

 

 

Γιατί κύριε Λάκη υπερβάλω? Εγώ την αλήθεια λέω! Αφου μου αρέσουν πολύ όλα τα κλίπ σου τι να πώ? Οτι μαρέσουν λίγο?  :P Στο φινάλε αν δεν είχα δεί το κανάλι σου στο youtube πριν ένα χρόνο μπορεί να μην είχα ασχοληθεί ποτέ με το σπόρ αυτό (των κλίψ άσχετα που δεν κάνω original projects εγω, είμαι μικρός ακόμα  :P) οπότε ένα λόγος παραπάνω να θαυμάζω τα projects σου τόσο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γιατί κύριε Λάκη υπερβάλω? Εγώ την αλήθεια λέω! Αφου μου αρέσουν πολύ όλα τα κλίπ σου τι να πώ? Οτι μαρέσουν λίγο?  :P Στο φινάλε αν δεν είχα δεί το κανάλι σου στο youtube πριν ένα χρόνο μπορεί να μην είχα ασχοληθεί ποτέ με το σπόρ αυτό (των κλίψ άσχετα που δεν κάνω original projects εγω, είμαι μικρός ακόμα  :P) οπότε ένα λόγος παραπάνω να θαυμάζω τα projects σου τόσο!!!

Δεκτόν! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά θυμήθηκα ότι ο Lakis περιστοιχίζεται από πιο πολλές, οπότε αναθεωρώ, Έτσι κι αλλιώς ένα από τα "μοτό" μου είναι το "με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω". :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά θυμήθηκα ότι ο Lakis περιστοιχίζεται από πιο πολλές, οπότε αναθεωρώ, Έτσι κι αλλιώς ένα από τα "μοτό" μου είναι το "με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω". :D

 

Αυτά συμβαίνουν ,όταν στηρίζεις πραγματικά τη πατρίδα και τα τοπικά προιόντα .

Σταύρε δυστυχώς έπεσες σε δίσεκτα έτη ο μάνατζερ το γύσισε στα εδώδυμα  ;D ;D ;D

Ψήφισε Κοζάνη και ατμοηλεκτρικά  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά συμβαίνουν ,όταν στηρίζεις πραγματικά τη πατρίδα και τα τοπικά προιόντα .

Σταύρε δυστυχώς έπεσες σε δίσεκτα έτη ο μάνατζερ το γύσισε στα εδώδυμα  ;D ;D ;D

Ψήφισε Κοζάνη και ατμοηλεκτρικά  ;D

Tι να κανω...

Θα χτισω την καριερα μου μονος κι ερμος με πειρατικα σιντι... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να κανω...

Θα χτισω την καριερα μου μονος κι ερμος

Όχι ρε συ, εγώ θα ρίξω τα μπετά. ;D

 

με πειρατικα σιντι... ;D

Απαγορεύεται η κουβέντα για την πειρατεία στο forum.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε συ, εγώ θα ρίξω τα μπετά. ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ενας φτωχος πλην τιμιος καριεροχτιστης.

 

 

Απαγορεύεται η κουβέντα για την πειρατεία στο forum.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Να κανετε εισηγηση,κυριε...

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου