Προς το περιεχόμενο

''God damn''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ειχα παρακληση απο θηλυ να συμμετασχει σε βιντεο του...Λακη! ;D

Μιλαω σοβαρα.

 

Να αποστείλει curriculum vitae πρώτα. :P

Η Σμαρώ, sorry η Δρ. Σμαρώ, πρώτα πήρε το διδακτορικό και μετά έπαιξε ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Η Σμαρώ, sorry η Δρ. Σμαρώ, πρώτα πήρε το διδακτορικό και μετά έπαιξε ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Καθηγητά μου, ποία έδρα κατέχετε ώστε να μαθητεύσω κι' εγώ δίπλα σας, ίνα γίνω κάτοχος διδακτορικού ή έστω μεταπτυχιακού;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις πάλι ευκαιρία για chat line το κάνατε το thread.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και τα ίδια. Χάλια μαύρα. Αφού δεν το 'χεις ρε Σταύρο το μουσικό, τι το παλεύεις;  ;D

 

Πέραν αυτού, θα προτιμούσα (και είμαι σίγουρος ότι είναι απολύτως εφικτό) να βλέπω τα κομμάτια σου ως επίσημες κυκλοφορίες σε κάποια αμερικάνικια δισκογραφική ας πούμε. Το ξέρω ότι τα έχουμε ξαναπεί και έχεις δηλώσει ότι κάνεις αυτό που θέλεις αλλά είναι κρίμα μην ακούγεσαι από μεγαλύτερο κοινό.

 

Το παραπάνω δεν αποτελεί φιλικό κομπλιμέντο, ούτε σου χαρίζω κάστανα. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να βρω σε αυτό που κάνεις, είναι ότι το είδος είναι ολίγον ξεπερασμένο αλλά σε αρκετά κομμάτια έχεις ήδη ξεφύγει από τα στενά χαρντ ροκ όρια. Αυτά.

 

Α και μάθε κιθαρίτσα αγόρι μου.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και τα ίδια. Χάλια μαύρα. Αφού δεν το 'χεις ρε Σταύρο το μουσικό, τι το παλεύεις;  ;D

 

Πέραν αυτού, θα προτιμούσα (και είμαι σίγουρος ότι είναι απολύτως εφικτό) να βλέπω τα κομμάτια σου ως επίσημες κυκλοφορίες σε κάποια αμερικάνικια δισκογραφικής ας πούμε. Το ξέρω ότι τα έχουμε ξαναπεί και έχεις δηλώσει ότι κάνεις αυτό που θέλεις αλλά είναι κρίμα μην ακούγεσαι από μεγαλύτερο κοινό.

 

Το παραπάνω δεν αποτελεί φιλικό κομπλιμέντο, ούτε σου χαρίζω κάστανα. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να βρω σε αυτό που κάνεις, είναι ότι το είδος είναι ολίγον ξεπερασμένο αλλά σε αρκετά κομμάτια έχεις ήδη ξεφύγει από τα στενά χαρντ ροκ όρια. Αυτά.

 

Α και μάθε κιθαρίτσα αγόρι μου.  ;D

 

 

Τωρα το άκουσα  . Δεν παίζεται ο Σταυρος .

Πολλά μπράβο και απο δω  :) :) :) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις πάλι ευκαιρία για chat line το κάνατε το thread.

Aφου περναμε καλα ρε Κωστα.Και το χρειαζομαστε. ;)

Αν η παρεκτροπη παραβαινει κανονες του φορουμ να το σταματησουμε.. :'(

Αν χρειαζεται παλι να μεταβει το θεμα στην ΠΧ,κανενα προβλημα,απο μενα τουλαχιστον.

Δεν θα υποβιβαστει το..θεαρεστο εργο μου.. ;D

 

Καθηγητά μου, ποία έδρα κατέχετε ώστε να μαθητεύσω κι' εγώ δίπλα σας, ίνα γίνω κάτοχος διδακτορικού ή έστω μεταπτυχιακού;

Εδρα SATO που ανοιγει και γινεται καναποκρεβατο.. :P

 

@Σπυρο,δεν θα πω ψεμματα.Θα ηθελα να γινοταν,μερικα κομματια, μια καλη παραγωγη απο ενα γκρουπ στο Αμερικα και να παιζουν ραδιοφωνο.

Μονο η ΑΕΠΙ θα μου ταν αρκετη... :D

Αλλα τετοιες ωρες,τετοια λογια.. :-[

 

Σ ευχαριστω πολυ οπως παντα.. :)

 

@ΤΗΕΟD Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο Jazzman!(Αυτο το νικνειμ σου ταιριαζει.. ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Freerock είναι Παρασκευή βράδι, ήρθα από τη δουλειά, άνοιξα μπύρα και περιμένω το επόμενο.

Αργείς? :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρε μ' αυτά και μ' αυτά τον σκίσαμε το Κοζάνη σε σελίδες ,αλλά αυτός μας τρώει στην αγάπη ρε π@στη μου  ;D ;D ;D

 

ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!Δεν πειραζει,θα σου βαλω και σως να γλιστραει.. ;D

Μη μασας ρε,αφου τα ξερεις,ειναι δυσκολο πραμα οι γυναικες.. ;)

Τι τα θες τωρα? :D

 

Φίλε Freerock είναι Παρασκευή βράδι, ήρθα από τη δουλειά, άνοιξα μπύρα και περιμένω το επόμενο.

Αργείς? :)

Ανευ απροοπτου,οχι πολυ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου