Προς το περιεχόμενο

Προταση καμπινας 2χ12 σε συνδυασμο με Bogner Alchemist head


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας λοιπον κυριοι!

 

Περιμενω μεσα στην αλλη βδομαδα το κεφαλι απο Αγγλια,πρωτη μου κεφαλη και οπως καταλαβατε θα ερθει και θα κοιταζομαστε με τις ωρες μιας και δεν εχω καμπινα για να τον ακουσω...

Σκευτομαι για μια 2χ12.

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ιδεα με τι καμπινα μπορει συνδυαστει στα ohm,στερεο,μονο κτλ...

Θα ψαχτω κυριως στα μεταχειρισμενα.

 

Το στυλ μου θα ειναι απο blues,rock,hard rock και heavy metal.

 

Γενικα εχετε να προτινετε κατι?

 

ευχαριστω!

 

Υ.Γ. Και για να ειμαστε και κυριοι    http://smart.noiz.gr/details.php?id=78595

 

;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον εχω,με την 1922 μου (2 Χ G12-75T) δεν μου αρεσε,με την 1960AV (4 Χ vintage 30) ηταν πολυ καλυτερα,αλλα νομιζω οτι πρεπει να του δωσεις την ευκαιρια να παιξει με την δικη του καμπινα την οποια μεχρι πριν λιγο καιρο εδιναν οι Αγγλοι σε εξευτελιστικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον εχω,με την 1922 μου (2 Χ G12-75T) δεν μου αρεσε,με την 1960AV (4 Χ vintage 30) ηταν πολυ καλυτερα,αλλα νομιζω οτι πρεπει να του δωσεις την ευκαιρια να παιξει με την δικη του καμπινα την οποια μεχρι πριν λιγο καιρο εδιναν οι Αγγλοι σε εξευτελιστικη τιμη.

 

 

 

Στο 400 με 500αρι την βρισκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εριξα μια ματια και γω σε οσα μαγαζια ξερω αλλα δεν υπαρχει πουθενα πια η προσφορα για την δικη του καμπινα,ηταν πολυ καλη η τιμη,κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα σκευτομαι πως ισως στο μελλοβ αλλαξω κεφαλι η φτιαξω καποιο ρακ τα βατ της καμπινας πιθανον να ειναι λιγα.οποτε παλι θα ξαναψαχνω για καμπινες κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου