Προς το περιεχόμενο

Snoozeloop & Π. Στόικος - eksi


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και δεν ήταν μέλος ο ndnikola?

 

Πονηρέ Νουδού, δεν είσαι στο αρχικό lineup ε; Προσπαθείς να ξεγελάσεις το φόρουμ με τρίπλες και μουλωχτά, αλλά να ξέρεις ξεσκεπάστηκες!

;D ;D ;D

 

Υ.Γ.: Πετάω τώρα όλα τα t-shirt Snooze Loop που έχω με τη φάτσα σου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Υ.Γ.: Πετάω τώρα όλα τα t-shirt Snooze Loop που έχω με τη φάτσα σου!

μην τα πετάξεις, ακούω ότι έχουν μεγάλη ζήτηση ;D.

 

@Mustafank, συμμετέχω από τα τέλη του 2010, μετά την κυκλοφορία και επιτυχία του πρώτου EP (αφού αφουγκράστηκα την επιτυχία, είπα να καρπωθώ άκοπα μερικά κέρδη :) ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε τη δουλειά με απευθείας ανάθεση φυσικά. Αλλά δε θα έρθουν εκλογές; Θα τους μαυρίσουμε.

 

@Mustafank, συμμετέχω από τα τέλη του 2010, μετά την κυκλοφορία και επιτυχία του πρώτου EP (αφού αφουγκράστηκα την επιτυχία, είπα να καρπωθώ άκοπα μερικά κέρδη :) ).

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

:) :) :)

 

ο λόγος, που ρώτησα, είναι καθαρά ενημερωτικός/πληροφοριακός, γιατί με αρέσετε τα μάλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονηρέ Νουδού, δεν είσαι στο αρχικό lineup ε;

 

Λευτέρη, αυτή η πονηριά είναι μόνο η κορυφή του παγόβουνου. Ο εν λόγω.. "καλλιτέχνης" έχει ευνοηθεί από τα μήντια με τον πλέον βρώμικο τρόπο. Ο μέσος οικογενειάρχης θα κοκκίνιζε αν μάθαινε τις πομπές του. Υπάρχουν φωτογραφίες και υλικό DNA - αποθηκευμένα σε χώρο που δεν μπορώ να αποκαλύψω, για την ασφάλεια της οικογένειάς μου- που αποδεικνύουν τα όσα γράφω. Θαρρείς πως είναι τυχαίο το εξώφυλλο της προηγούμενης Athens Voice με τίτλο "Χωράει δεύτερος Σάκης Ρουβάς στην αθηναϊκή νύχτα; Κι όμως..!" ;

 

Επίσης, στο τελευταίο live ο kostri έπαιξε μπάσο (5χορδο Cort) δίνοντας μια διαφορετική διάσταση στα κομμάτια μας, μεταφέροντας την πολυετή εμπειρία του από τα λαϊκά πάλκα.

 

Επιτέλους κάποιος ασχολήθηκε και με τα ουσιώδη.

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους. Τόσες μέρες έσπαγα το κεφάλι μου...τί μου θυμίζει ο μπασίστας, τί μου θυμίζει... ;D ;D ;D

 

 

Ασυγχώρητο να μην αναγνωρίσω MC kostri. Πάω για υπερωρίες Dr. Dre.

 

Πρέπει κάποιος να με παίρνει απ' το χεράκι στα κοινωνικά του Noiz ρε διάολε. Όχι τίποτα άλλο, δέχομαι και ειρωνεία ότι διαλέγω ακόμα και το ίδιο στασίδι gig after gig.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που συνεργάζομαι με τους Snooze Loop είναι σαν να είμαι παιδάκι σε καινούργια παιδική χαρά αλλά αυτή τη φορά κατάφεραν και το πήγαν το πράγμα αρκετά σκαλιά ποιο πάνω πολύ απλά επειδή ξεκίνησαν σωστά από την βασική πρώτη ύλη, στην περίπτωση μας η ηχογράφηση του drumset αλλά και των υπόλοιπων οργάνων. Έτσι η δουλειά στην μίξη γίνεται ποιο ευχάριστη και δημιουργική όταν δεν αποσπάται η προσοχή σου απο το να προσπαθείς να διορθώσεις ηχοληπτικά λάθη.

 

Από εκεί και πέρα λίγο η η εμπειρία από τις προηγούμενες συνεργασίες μας και λίγο το ότι είμαι αρκετά επιλεκτικός στις δουλειές που αναλαμβάνω, με βάση την ελευθερία που μου δίνεται στο να είμαι επεμβατικός, οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα. Χαίρομαι που άρεσε, εγώ το διασκέδασα! (αν σκεφτείς και ότι η δουλειά έγινε κατα τις άδειες μου από τον στρατό, ότι καλύτερο!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν με παρατατε ? παλιο πραμα ε παλιο πραμα....ρε πατε καλα πανω που αρχιζω να μαθαινω τσικι τσικι τσακ με τους τσιγγανους ανεβαζετε τετοιες τραγουδαρες ? να φύγετε ρε να πατε αλλου !!!

 

 

(Το μονο που ηθελα ηταν λιγο την φωνη παραπανω δεν καταλαβαινω τι λεει !!!!)

 

Δεν εχω λογια να πω τιποτα

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ !!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε μας ρε φιλος ;D

 

Η ιστορία της φωνής είναι λίγο μεγάλη και καλύτερα να την πει ο Μίλτος που επιμελήθηκε τη δημιουργία της (εγώ ασχολήθηκα μόνο με την καταστροφή της ;D). Πάντως είμεθα υπερήφανοι που το sample είναι χειροποίητο :)

 

Eπίσης,

 

Aργότερα θα το ανεβάσουμε σε lossless format στο bandcamp.

 

http://snoozeloop.bandcamp.com/track/eksi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου