Προς το περιεχόμενο

Noiz members music contest 2006!


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εσυ rivera κοιτα να μαζέψεις την μπάντα σου την απειθάρχητη που το έχει ρίξει στις διακοπές και τα γυμναστήρια.

 

:lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αχ ρε άτιμε cos...

Πάλι σε βάσανο με βάζεις καλοκαιριάτικα.

 

Ωραία και ολοκληρωμένη η πρόταση όμως.

Εγώ θα προσθέσω έπαθλα.

 

Επίσης χρειάζεται χρόνος για την εφαρμογή του καθώς και η προετοιμασία κλπ κλπ. Ίσως κάποιo cd... Να μη πω πολλά αλλά το σκέφτομαι κι εγώ καιρό τώρα... Λετ μη θινκ ε μπιτ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να ξέρεις θεέ, οτι τουλάχιστον εγώ ξέρω και αναγνωριζω οτι σκέφτεσαι δημιουργικά για το noiz, και οτι πολλές απο τις ιδέες που εκφράζουν οι οπαδοί σου είναι εδώ και καιρό στη σκέψη σου και ήδη φροντίζεις παράλληλα και για την υλοποίηση τους, το noiz είναι δικό σου αλλά είσαι μεγαλόψυχος και αφήνεις και εμάς να το οδηγούμε καμιά φορά

 

 

* Μετά απο αυτό το post νομίζω οτι το triton extreme 76 θα το έχω σίγουρα έπαθλο κάποια στιγμή, :twisted: τι να κάνω ρε παιδιά, γλύφω μπάς και γίνει τίποτα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον στατιστικο αποτελεσμα...το poll εχει 3 επιλογες 'Ναι', αλλα και οι 11 που απαντησαν 'Ναι' επελεξαν να πατησουν το πρωτο απο τα τρια...

 

Χμ...

 

Συμπτωση; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά δείχνει οτι υπάρχει λογική σε αυτόν τον πλανήτη.

 

Ειναι λογική επιλογή να βλέπεις 3 ναι και να βάζεις το ναί με τις περισσότερες επιλογές.

 

Το poll έγινε έτσι απο λάθος μου, είναι λογικό να κάνω λάθη, είναι λογικό να μήν διορθώνεται απο εμένα

 

Ολα έχουν μια λογική. το μυαλό μου βράζει απο την ζέστη και την άπνοια, αυριο θα πεθάνουν πολλοί απο τα 91 farrenait

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου