Προς το περιεχόμενο

335 κατασκευές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι θεά.

Εκτός από natural (το αγαπημένο μου), θα μπορούσες να πρωτοτυπήσεις με μωβ (που να ροζίζει, όχι το πεθαμένο) και σκούρο βυσσινί burst (εννοώ να χρησιμοποιήσεις και τα δύο αυτά χρώματα που το ένα να "σβήνει" μέσα στο άλλο).

Πάντως ότι κι αν κάνεις με το βάψιμο, το χρώμα να είναι οπωσδήποτε transparent, να φαίνονται τα νερά.

Κοίταξε το αγαπημένο μου είναι το natural, αλλά είπα να βάλω στη ζωή μου και λίγο χρώμα ;D

Τα sunburst δεν μου πολυ αρέσουν, αρχικά σκέφτηκα κάποιο πορτοκαλί που είναι σπάνιο για 335 καί οπωσδήποτε transparent, να πω την αλήθεια βιάζομαι να τη τελειώσω για να ειναι έτοιμη στη πρώτη έκθεση ερασιτεχνών κατασκευαστών που θα γίνει το Σάββατο 30 Ιουνίου κάπου στο Χαϊδάρι.

Σίγουρα δέν προλαβαίνω 100% να τη τελειώσω αλλά χρώμα θα ... Έχει :D

 

Το χρώμα στο επόμενο ποστ :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 292
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα sunburst δεν μου πολυ αρέσουν,

Κοίταξε το χρώμα της κιθάρας που έβαλε ο messalion, και φαντάσου το ανοιχτό μέσα (γύρω απ' τους μαγνήτες) και πιο σκούρο έξω. Αυτό εννοώ όταν λέω burst (όχι sunburst).

Ροζ-μωβ-βυσσινί burst!

 

Ρε συ Χρήστο τι θεϊκό πλάσμα ανέβασες! :o

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νασο κανε και μια υπενθυμιση 1-2 μερες πριν μηπως τα πουμε απο κοντα.

Θα ανοίξω το θέμα στις εκδηλώσεις αν δεν είναι ανοικτό, θα σας στείλω πμ με λεπτομέρειες είναι ευκαιρία να βρεθούμε βρε blues o jazz o fusion κιθαρίστες ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτο μου φαινεται ωραιο χρωματακι και οχι το πιο φορεμενο σε 335:

Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από σένα. Το χρώμα αυτό είναι rootBEER! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανοίξω το θέμα στις εκδηλώσεις αν δεν είναι ανοικτό, θα σας στείλω πμ με λεπτομέρειες είναι ευκαιρία να βρεθούμε βρε blues o jazz o fusion κιθαρίστες ;D

Εγω (αν) θα ερθω σαν μεταλλας με γυαλι φιμε και θα σας χλευαζω οτι αυτα που παιζετε μπορω να τα παιξω στα 3000 bpm αλλα δεν θα σας κανω επιδειξη γιατι θα θεωρω οτι ειστε ΠΟΛΥ κατωτεροι μου  ;D ;D \-/

 

Εχει ανοιξει ο Ηλιας Νασο εδω

http://www.noiz.gr/index.php?topic=193875.0

 

 

Ρε συ Χρήστο τι θεϊκό πλάσμα ανέβασες! :o

ετσι ειναι φιλε τα "μωρα"......ξερεις εσυ  ;) ;) ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΟΚΚΙΝΟ   ;) ;) ;)

Βρε σείς αυτό λέω να είναι το πολύ πρωτότυπο.. ;D

 

Αλλα με βάλατε σε σκέψεις να δοκιμάσω μίξη κόκκινο βυσινί, χωρις burst φοβάμαι μη τα κάνω θάλασσα τελευταία  στιγμη ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σείς αυτό λέω να είναι το πολύ πρωτότυπο.. ;D

+φωνω

Στην θεση σου θα εκανα ενα χρωμα που δεν εχει ξαναγινει σε 335 - κατι αλλιωτικο και κατι ξεχωριστο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+φωνω

Στην θεση σου θα εκανα ενα χρωμα που δεν εχει ξαναγινει σε 335 - κατι αλλιωτικο και κατι ξεχωριστο

Αρχικά είχα σκεφτεί πορτοκαλι σαν τη κιθάρα του avatar πράγμα πολύ σπάνιο για 335 καί μάλιστα το πίσω καί πλαινά σε φυσικό χρώμα ;D

 

Το ξέρω οτι έχει ανοίξει θέμα ο Ηλίας δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω σύνδεση με τις εκδηλώσεις

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου