Προς το περιεχόμενο

Pandora ράδιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

To www.pandora.com το ανακάλυψα από το "δίπλα" φόρουμ.Ανοίγω κι εδώ ένα θέμα γιατί νομίζω οτι αξίζει.

 

Μπορείτε να γίνετε ακροατής σε έναν σταθμό ο οποίος σταδιακά ενημερώνεται για τα γούστα σας και έτσι μπορείτε να ανακαλύψετε και άλλα συγκροτήματα/καλλιτέχνες που ενδεχομένως δεν γνωρίζατε την ύπαρξή τους.

 

Πληκτρολογείς ένα συγκρότημα που σου αρέσει και αυτό ξεκινάει να παίζει.πχ αν βάλεις radiohead,κάποια στιγμή είναι βέβαιο οτι θα παίξει και muse,coldplay,Travis κλπ.Μπορείς να επιλέξεις να παίζονται κομμάτια των muse ,αλλά όχι των travis ή να παίζονται τα ήρεμα των muse,αλλά όχι τα punkοειδή.

 

Αυτά δεν γίνονται με πολύπλοκες ρυθμίσεις,απλά όποτε παίζει ένα κομμάτι έχεις τη δυνατότητα να το προσδιορίσεις ως "thumb up" ή "thumb down".

 

Δυστυχώς θέλει γρήγορες συνδέσεις για να παίξει

 

Eλπίζω να σας αρέσει :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξέρεις ποιό είναι το καλύτερο?Κι εγώ opera χρησιμοποιώ και δεν το είχα δει,ούτε καν τότε που άρχισα να μπαίνω στο pandora :roll:

Aυτά είναι :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σίγουρα δεν γνωρίζετε λοιπόν το Yahoo radio το οποίο το κάνει αυτό 4 χρόνια τώρα...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό...πολύ καλό...

Έκανα τις επιλογές μου στον δικό μου internet radio station και το Pandora παίζει εδώ και 2 ώρες χωρίς να με απογοητεύσει με τις επιλογές του!

Το αντίθετο μάλιστα, άκουσα και 2-3 μπάντες που δεν ήξερα και μ'άρεσαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πολύ blue!!!

 

(Όταν έχεις περάσει μια αιωνιότητα στο PSTN, αργείς να ανακαλύψεις όλες τις δυνατότητες μιας "αληθινής" σύνδεσης...Ρε, παίζουν ράδιο τα Πισιά;; :lol: :lol: )

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πολύ blue!!!

 

(Όταν έχεις περάσει μια αιωνιότητα στο PSTN' date=' αργείς να ανακαλύψεις όλες τις δυνατότητες μιας "αληθινής" σύνδεσης...Ρε, παίζουν ράδιο τα Πισιά;; :lol: :lol: )[/quote']

 

Είναι όπως όταν έχεις περάσει μια αιωνιότητα με strat-type κουπιά και αργείς να ανακαλύψεις τις δυνατότητες μιας αληθινής κιθάρας με humbuckers...να όπως η SG! Έτσι earendil ;;; :D :D :D :D

 

sorry για το off-topic...αλλά έχω αποκτήσει κι εγώ κόλλημα με αυτό το όργανο πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όπως όταν έχεις περάσει μια αιωνιότητα με strat-type κουπιά και αργείς να ανακαλύψεις τις δυνατότητες μιας αληθινής κιθάρας με humbuckers...να όπως η SG! Έτσι earendil ;;; :D :D :D :D

 

Αυτό το σχόλιο το εκτυπώνω άμεσα και το πάω για τοιχοκόλληση στο σπίτι του Superfunk, του elavd και των λοιπών...καθαρμάτων... :lol: :lol:

 

Είδες κι εσύ τον Θεό... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου