Προς το περιεχόμενο

Μια μικρη υπενθυμιση....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Abraxas

Έχω γράψει εδώ και πολύ καιρό ότι θεωρώ τον Ixnilatis (sic!) ένα τρόλλ του χειρίστου είδους' date=' και έτσι σκοπεύω να τον μεταχειρίζομαι εις το διηνεκές.[/quote']

 

Αν έβγαινες με το Nickname «Διηνεκές» προφανώς «τσαλακωθήκαμε» σε κάποιο «άαααλλο» φόρουμ, και μου το κρατάς.. . :wink:

 

Τι να σου κάνω;

 

Βασιλη....σε εκεινο με το Δωδεκαθεο που ειχες μπλεξει;;;; :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν έβγαινες με το Nickname «Διηνεκές» προφανώς «τσαλακωθήκαμε» σε κάποιο «άαααλλο» φόρουμ' date=' και μου το κρατάς.. . :wink:

[/quote']

 

Θέλεις να μας το εξηγήσεις λίγο καλύτερα αυτό;

 

Μην αφήνεις υπονοούμενα!

 

Δεν θυμάμαι να τσαλακώθηκα με κάνεναν Ιχνηλάτη πουθενά και δεν 'κρατάω' τίποτα.

 

Γράψε εδώ και τώρα, δημόσια, ποιο ήταν το άλλο φόρουμ που εννοείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για να κλεισει το θεμα απο πλευρας μου να πω πως ολη η συζητηση ξεκινησε απο το οτι το ωοιζ εχει χασει και θα συνεχισει να χανει σχεδον ΟΛΟΥΣ τους σοβαρους ανθρωπους που κατ καιρους εχουν βοηθησει πολυ κοσμο με τις απανδησεισ τους τηα διαφορα ποστς....για να μην αρχισουμε το namedroping τωρα ας πουμε απλα οτι ο καθενας απο μας διαλεγει τι θα πει και σε ποιους...peace

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, πρέπει α)να αγνοείτε μερικά πράγματα (εντος ορίων τουλάχιστον, πχ ευθείες απειλές και βαρειές προσβολές οικογενειών, άγριο βρίσιμο, θα πρέπει να αντιμετωπίζονται με μπαν κανονικά) και β)να προσφέρετε(ρουμε) καλό περιεχόμενο (οπότε τα οφ τοπικ θα είναι μικροενοχλήσεις), αλλιώς ναι, θα πρέπει να έχετε πάντα μοντερειτορς απο κοντά, που όντως αλλού χρησιμοποιούνται μόνο στην περίπτωση που ανέφερα.

Αυτό είναι όλο βασικά, τα υπόλοιπα είναι φλυαρίες. Όταν υπάρχουν αυτές οι προυποθέσεις και φαίνεται οτι εκτονωνονται τα πράγματα ή οτι υπάρχει αρκετό περιεχόμενο, τοτε οι μοντς πρέπει να κάνουν πίσω και να αφήνουν τα πράγματα πιο ελέυθερα.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπονοώ τίποτα, ξεκάθαρα μιλάω.

 

Μια που δεν βλέπω να σου έκανα ποτέ τίποτα

και προσπαθώντας να εξηγήσω την αιτία της συμπεριφοράς σου απέναντί μου, ΥΠΕΘΕΣΑ πως:

 

Αν έβγαινες με το Nickname «Διηνεκές» προφανώς «τσαλακωθήκαμε» σε κάποιο «άαααλλο» φόρουμ, και μου το κρατάς..

 

Μήπως στο φόρουμ του ΥΣΕΕ; Μήπως του Δωδεκαθέου;

 

Μπορεί όμως και να κάνω λάθος.

 

Πάντως το nickname “diinekes” κάτι μου θυμίζει ..

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεεεεε...γραφει κατεβατο...που θα αναστεναξουν κορμια..... :D :D :D

 

Μπααα, μάλλον ψάχνει στο 'άαααααλο' φόρουμ να βρει αποδεικτικά στοιχεία.... θα γελάσουμε μέχρι δακρύων πάλι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τώρα ας πουμε αξίζει να συνεχίζεται αυτή η συζήτηση με τον ιχνηλάτη?Ακόμα και να μην είναι τρολ απο πρόθεση, είναι γεγονός οτι προκαλέι καβγάδες. Οπότε απλώς δεν ασχολούμαστε όταν βλέπουμε εμπρηστικά ποστς.... χαλαρώστε λίγο. Φανταστείτε τις Κ.Σ. των 10 τρολ τη βδομάδα περίπου.... εκεί τι θα γινότανε....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπονοώ τίποτα' date=' ξεκάθαρα μιλάω.

 

Μια που δεν βλέπω να σου έκανα ποτέ τίποτα

και προσπαθώντας να εξηγήσω την αιτία της συμπεριφοράς σου απέναντί μου, ΥΠΕΘΕΣΑ πως:

 

[/quote']

 

Δεν είναι ότι μου έκανες κάτι, είναι το σύνολο της παρουσίας σου που με ενοχλεί. Δε σε γουστάρω ρε αδελφέ, τι να κάνουμε;

 

(Σημείωση: εδώ δεν αναφέρομαι στον συγκεκριμένο άνθρωπο πίσω από το nickname Ixnilatis, αλλά στην persona του μέσα σ'αυτό το φόρουμ. Τα έχουμε πει χιλιάδες φορές γι'αυτό το διαχωρισμό, μερικοί όμως φαίνεται ότι δεν τα καταλαβαίνουν, γι'αυτό το επαναλαμβάνω...)

 

Μήπως στο φόρουμ του ΥΣΕΕ; Μήπως του Δωδεκαθέου;

 

'Μήπως είσαι τρελός; Μήπως τά'χεις χαμένα;;' :roll: :roll: :roll:

 

Μπορεί όμως και να κάνω λάθος.

 

Ναι, 'μπορεί', αλλά τις σπόντες σου ξέρεις να τις πετάς... όπως κάθε καλό τρόλλ...

 

Πάντως το nickname “diinekes” κάτι μου θυμίζει ..

 

Μωρό μου... το nick μου ήταν DIENEKES, όχι αυτό το ανορθόγραφο που 'κάτι σου θυμίζει'...

 

¶σε λοιπόν τις βλακείες και τις τρολλιές, γιατί να είσαι σίγουρος ότι δεν θα περάσεις καλά εδώ μέσα...

 

Θα πρόσεξες πως, όταν κάνεις post στο πνεύμα του φόρουμ, σε αντιμετωπίζω σαν ισότιμο συνομιλητή. Ακόμα και σε εκείνο το προβοκατόρικο θέμα περί ηλ. κιθάρας που άνοιξες, ήμουν ο πρώτος που σου απάντησε... και στη συνέχεια άρχισες να το χειραγωγείς κατά τα συμφέροντά σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου