Προς το περιεχόμενο

Μια μικρη υπενθυμιση....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή μου λες πως αν πάω σε ένα φόρουμ που ασχολείτε με μουσικά θέματα τώρα και γράψω ένα ρατσιστικό' date=' πολιτικό, θρησκευτικό θέμα ή ανοίξω ένα θέμα που έχει σηζητηθεί 100 φορές στο παρελθόν δεν θα με κράξουν έτσι?

 

Αν θέλω να σηζητήσω για θρησκίες θα πάω σε θρησκευτικό forum

Aν θέλω να σηζητήσω για πολιτικά θα πάω σε πολιτικό

Για αμάξια σε αυτοκινητιστικό και πάει λέγοντας

 

Και αν θέλω να διαφημήσω θα βάλω αγγελία η διαφήμηση δεν νομίζω ότι οι κανονισμοί έχουν κάτι παράλογο :roll:[/quote']

 

Όπως και να έχει fleamail εγώ θεωρώ ένα καλό φόρουμ όπως ένα καλό καφενείο.. ένα μέρος δηλαδή που θα πίνω τον καφέ μου δηλαδή θα μαθαίνω για μουσική και μουσική τεχνολογία, θα βρίσκω τους φίλους μου, με τους οποίους θα συζητάω ότι θέμα ακόμα και άσχετο με τη μουσική ακόμα, ακόμα και πολιτικοΘρησκευτικό, γιατί πίσω απο το nickname δεν κρύβεται μόνο ένας μουσικός, αλλά ένας πολίτης σκεπτόμενος, και ανήσυχος, και πολλά απο αυτά που τρώω στη μάπα, τα ξερνάω τα κάνω τραγούδια, τα κάνω συνθήματα, τα κάνω πλάκα, τα κάνω threads...

 

Εν πάση περιπτώση πρέπει να υπάρχουν κανόνες όπως και σε ένα καφενείο πρέπει να υπάρχουν κανόνες.. που να διασφαλίζουν ένα Minimum επίπεδο συμπεριφόρας, όπως ας πούμε η Ελληνική γραμματοσειρά.. Το να μην προσβάλουμε χυδαία τους συνομιλητές μας κ.α.

 

δεν χρειάζετε διαρκείς αστυνόμευση ...

 

παρ' όλα αυτά δεν είμαι και με την άλλη άκρη ότι παίζει φασισμός στο forum... αν έπαιζε θα την είχαμε κάνει ΟΛΟΙ....

 

(εκτός αν το γουστάρουμε)

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όπως και να έχει fleamail εγώ θεωρώ ένα καλό φόρουμ όπως ένα καλό καφενείο.. ένα μέρος δηλαδή που θα πίνω τον καφέ μου δηλαδή θα μαθαίνω για μουσική και μουσική τεχνολογία' date=' θα βρίσκω τους φίλους μου, με τους οποίους θα συζητάω ότι θέμα ακόμα και άσχετο με τη μουσική ακόμα, ακόμα και πολιτικοΘρησκευτικό, γιατί πίσω απο το nickname δεν κρύβεται μόνο ένας μουσικός, αλλά ένας πολίτης σκεπτόμενος, και ανήσυχος, και πολλά απο αυτά που τρώω στη μάπα, τα ξερνάω τα κάνω τραγούδια, τα κάνω συνθήματα, τα κάνω πλάκα, τα κάνω threads...

 

Εν πάση περιπτώση πρέπει να υπάρχουν κανόνες όπως και σε ένα καφενείο πρέπει να υπάρχουν κανόνες.. που να διασφαλίζουν ένα Minimum επίπεδο συμπεριφόρας, όπως ας πούμε η Ελληνική γραμματοσειρά.. Το να μην προσβάλουμε χυδαία τους συνομιλητές μας κ.α.

 

δεν χρειάζετε διαρκείς αστυνόμευση ...

 

παρ' όλα αυτά δεν είμαι και με την άλλη άκρη ότι παίζει φασισμός στο forum... αν έπαιζε θα την είχαμε κάνει ΟΛΟΙ....

 

(εκτός αν το γουστάρουμε)[/quote']

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα & μονο να καποια λινκ απο πολυ μεγαλα διεθνη φορουμ ΜΟΥΣΙΚΗΣ με ΧΙΛΙΑΔΕΣ (ισως & εκατομμυρια αν τα προσθεσουμε ολα μαζι) μελη με τα GUIDLINES τους ...

 

αλλα βεβαια εμεις εδω ειμαστε ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ & ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΙ Ελληναρες & δεν "ισχυουν" τετοιες μπουρδες για εμας.. :roll:

 

http://www.fenderforum.com/faq.html

 

http://www.tdpri.com/forum/announcement.php?f=18&a=1

 

http://thegearpage.net/board/faq.php?s=e9b257777fa62662a0588fbb84570b1d

 

http://www.strat-talk.com/

 

και αλλα πολλα..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως..........ενα εχω να πω:

 

Υameth,Superfunk,Eyeprotocol

 

Noiz Members(Takis,Elavd,Taq,Abraxas,Npap,Fleamail,Apos,Earendil,DR Rhythm,Alchemist,Giorgos,Chaostar kai παει λεγωντας......) :D :D

...

Thanks for tolerating me........ :D :D

 

 

Οντας ιδιατερος ο λογος μου στην αρχη αλλα και ολη η σταση μου....οφειλω να παραδεχτω οτι δεν αντιμετωπισα κανενα φασισμο και δεν μπορω να ακουω μλκες..περι φιμωσης κτλ....

:twisted: Αν ηταν ετσι....με την σειρα μου..θα ειχα φυγει εδω και πολυυυυυ καιρο...ειτε οικειωθελως ειτε οχι.... :D

 

Αυτο νομιζει οτι απανταει σε πολους...νεους ..συγκεκριμενα...οταν μιολανε για φασισμο στο νοιζ και μλκιες!!!! :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks for tolerating me........ :D :D

 

Τώρα που το αναφέρεις ρε συ antouan, θέλω να σου πω κάτι...

 

Όταν έβλεπα τα πρώτα post σου εδώ μου είχε δημιουργηθεί μια σχεδόν ακαταμάχητη επιθυμία να σε κοπανήσω :o :o :o :lol: :lol:

 

Έκανα υπομονή (πάγια τακτική μου, για άλλους έχω κάνει πολύ περισσότερη :twisted: ) και ομολογώ ότι με κέρδισες...Θες γιατί αποφόρτιζες κάποιες καταστάσεις; Θες γιατί μας...βασάνιζες; Δεν ξέρω. Πάντως πιστεύω (και γι'αυτό κάνω δημόσια το σχόλιο) ότι η περίπτωση σου είναι το πιό καλό παράδειγμα για όσα παιδιά ξεκινούν να ποστάρουν εδώ κάπως "άτσαλα": Όσοι πραγματικά δεν είναι trollάρες του κερατά ή μη αναστρέψιμα μ@λ@κες, βρίσκουν τη θέση τους και γίνονται αποδεκτοί...

 

 

 

 

(μη σου πω...γίνονται απαραίτητοι :lol: :lol: :lol: )

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks for tolerating me........ :D :D

 

Τώρα που το αναφέρεις ρε συ antouan' date=' θέλω να σου πω κάτι...

 

Όταν έβλεπα τα πρώτα post σου εδώ μου είχε δημιουργηθεί μια σχεδόν ακαταμάχητη επιθυμία να σε κοπανήσω :o :o :o :lol: :lol:

 

)[/quote']

 

Δεν ησουν ο μονος.....χαχαχαχαχαχαχαχα....... :D :D :D :D

Ξερεις ομως οτι θα το απολαμβανα...... :D :D

 

Thanks Guys :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα υπάρχει συνεχές τρόλινγκ λογικό είναι να υπάρχει και "αστυνόμευση"...

 

Εγώ πάντως δεν βλέπω το forum σαν καφενείο. Στο καφενείο δεν φοράς μάσκα ούτε κρίβεσαι πίσω από ένα pc.

 

 

Και στην τελική γι'αυτό υπάρχουν τα καφενεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς Fleamail αλλά στο καφενείο που δεν φοράς μάσκα και που δεν κρύβεσαι είσαι περισσότερο ελεύθερος να συζητήσεις οτιδήποτε..

 

 

ΕΔΩ δεν μπορείς..

 

δεν μπορούμε κάν να κάνουμε τις παρέες μας και να τα χώνουμε είμαστε όλοι καλεσμένοι στην παρέα του YAMETH και οι mods είναι οι κύριοι επι των τιμών...

 

ΤΙ να πώ ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του..

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν μπορεις γιατι εδω ΔΕΝ ειναι καφενειο... :wink:

 

Παντως ακομα δεν μπορω να καταλαβω ΤΙ δεν μπορειτε να καταλαβετε απο εδω

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3948

 

 

μηπως το πραγματικο θεμα ειναι απλα οτι δεν γουσταρετε να ακολουθησετε καποιους ΚΑΝΟΝΕΣ γιατι σας θιγεται η τιμη σαν γνησιοι νεοελληνες?? :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου