Προς το περιεχόμενο

Μια μικρη υπενθυμιση....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μηπως το πραγματικο θεμα ειναι απλα οτι δεν γουσταρετε να ακολουθησετε καποιους ΚΑΝΟΝΕΣ γιατι σας θιγεται η τιμη σαν γνησιοι νεοελληνες??

 

 

Κοίτα για να ρωτάς.. θα σου απαντήσω.. ότι ναι μερικούς κανόνες δεν τους συμπαθώ.. και δεν τους ακολουθώ όταν παρακεινούμε και απο άλλα ομοιδεάτα μέλη που δεν το κάνουν.. (πιστέυω οτι περι της γνησιότητος μου ως νεοέλληνας να σε κάλυψα) και μιας και μου δίνεται η ευκαιρία, να διατυπώσω πως απο τα χιλιάδες μέλη του noiz περιμένω μια πιο ελεύθερη διατύπωση απόψεων για ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ και μια ανταλλαγή απόψεων για περισσότερα θέματα ακόμα και εκτός μουσικής.. όπως είμαι και κατά στο να λογοκρίνονται οποιαδήποτε σχόλια έχουν να κάνουν με μαγαζιά, με σπασμένο λογισμικό κτλ... δεν βρίσκω κανέναν λόγο να επικρατεί η παραμικρή αίσθηση λογοκρισίας..

 

Αλλά όπως εχω ξαναπεί δικα σας τα γένια και τα χτένια.. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του και χρησιμοποιεί το forum (με τους κανόνες του) κατα τον καλύτερο για αυτόν τρόπο....

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν θες κανε τον κοπο να ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ τι ακριβως ΔΕΝ επιτρεπεται στους κανονισμους του φορουμ.

ισως εκπλαγεις... :wink:

 

Εννοειται οτι μπορουμε να ανταλλασουμε αποψεις για οτιδηποτε εδω μεσα (για αυτο αλλωστε υπαρχει & το περι ανεμων..)

 

Για ΠΟΛΙΤΙΚΗ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ και καποια αλλα ΔΙΕΘΝΩΣ "αποκλεισμενα" θεματα απο ΟΛΑ τα μουσικα φορουμ ΟΧΙ (δεν ξερω αν ειδες καποια απο τα λινκ που εβαλα) για τους ΓΝΩΣΤΟΥΣ λογους) γιατι οδηγουν ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ σε ακροτητες & ΑΙΣΧΗ ,τις/τα οποιες ισως δεν ετυχε να δεις γιατι προλαβαμε να τις σβησουμε

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμας τι να σας πω.. εγώ γουστάρω.. δεν ενοχλούμαι και παρενοχλούμαι απο τα άλλα sites φορουμς για αυτο και δεν τα ξέρω.. και δεν ασχολούμαι, με κανένα άλλο φορουμ-τύπου νοιζ..σε ότι επόμενο το νοιζ θα αποτελεί μέτρο σύγκρισης, και αν είναι πιο ελεύθερο απο αυτό τότε μπορεί να με κερδίσει..

 

Τώρα εγώ έχω τα γένια και τα χτένια...

 

Καλό καλοκαίρι..

 

 

Υ.Γ. κακός τις σβήσατε... περισσότερο θα κερδίζατε αν παρέμεναν...

(Δεν είχα και την ευκαιρία να τις δω βέβαια.. αλλά κακός.. δεν μπόρεσα να τις δω και να τοποθετηθώ.. )

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έπεσε σύρμα για τα ΑΙΣΧΗ ...

 

 

 

Πρέπει να δηλώσω υπεύθυνα ότι καμία σχέση δεν έχω με τον καραγκιόζη που το έγραψε αυτό.. και δεν είχα καμία πρόθεση να υποστηρίξω τα λεγόμενα του (τα οποία αγνοούσα)με τις σημερινές μου απόψεις...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έπεσε σύρμα για τα ΑΙΣΧΗ ...

 

 

 

Πρέπει να δηλώσω υπεύθυνα ότι καμία σχέση δεν έχω με τον καραγκιόζη που το έγραψε αυτό.. και δεν είχα καμία πρόθεση να υποστηρίξω τα λεγόμενα του (τα οποία αγνοούσα)με τις σημερινές μου απόψεις...

 

not_guilty πέραν του ότι διαφωνήσαμε και διαφωνούμε σε αρκετά, εσύ είσαι παλιός και γνωστός στους περισσότερους εδώ, και γνωστό επίσης ότι έχεις άποψη.

 

Κανένας δεν επρόκειτο να σε κατηγορήσει για κάτι ανάλογο και ούτε ο SF εννοούσε εσένα κατ'οιονδήποτε τρόπο. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxasείπες:

 

Δεν είναι ότι μου έκανες κάτι, είναι το σύνολο της παρουσίας σου που με ενοχλεί. Δε σε γουστάρω ρε αδελφέ, τι να κάνουμε;

 

Να μην ασχολήσαι μαζί μου!

Απλό!

 

Abraxasείπες:

(Σημείωση: εδώ δεν αναφέρομαι στον συγκεκριμένο άνθρωπο πίσω από το nickname Ixnilatis, αλλά στην persona του μέσα σ'αυτό το φόρουμ. Τα έχουμε πει χιλιάδες φορές γι'αυτό το διαχωρισμό, μερικοί όμως φαίνεται ότι δεν τα καταλαβαίνουν, γι'αυτό το επαναλαμβάνω...)

 

Δηλαδή αν με γνωρίσεις από κοντά θα με συμπαθήσεις ε; :lol:

 

Abraxasείπες:

Μωρό μου... το nick μου ήταν DIENEKES ………

 

Νάτα μααααας τα ύποπτα! :wink: :lol:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ΠΟΛΙΤΙΚΗ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ και καποια αλλα ΔΙΕΘΝΩΣ "αποκλεισμενα" θεματα απο ΟΛΑ τα μουσικα φορουμ ΟΧΙ (δεν ξερω αν ειδες καποια απο τα λινκ που εβαλα) για τους ΓΝΩΣΤΟΥΣ λογους) γιατι οδηγουν ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ σε ακροτητες & ΑΙΣΧΗ ' date='τις/τα οποιες ισως δεν ετυχε να δεις γιατι προλαβαμε να τις σβησουμε[/quote']

γιατί προεξοφλείς με τόσο απόλυτο τρόπο το ότι δε μπορεί να γίνει πολιτισμένη κουβέντα και αντιπαράθεση πάνω σε πολιτικοκοινωνικά θέματα; είναι σαν να λες δηλαδή ότι όλοι όσοι εμπλακούν σε μια τέτοια συζήτηση εδώ στο νόιζ είναι αισχροί, κάφροι, και δεν ξέρω γω τι άλλο... δεν είναι έτσι σε καμία περίπτωση... σαν αντιπαράδειγμα, εγώ απλώς να αναφέρω το φόρουμ ενός κατεξοχήν τεχνικού site, του adslgr.com, που έχει θέση για να εκφράσει κανείς την άποψή του ακόμα και σε τέτοια θέματα, και προσωπικά δεν έχω δει ποτέ να γίνεται 'μπάχαλο'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τώρα κουράστηκα και γώ δηλαδή!

Ας σταματήσει πιά αυτή η κουβέντα.

Δεν πρόκειται να βγεί και τίποτα από ότι έχω καταλάβει ….

 

Φτάνει …

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ stanley

 

ρε ανθρωπε μου θες η δε θες να καταλαβεις!???? :twisted:

 

δεν προεξοφλουμε τιποτα, απλα ακολουθουμε βασικους κανονες λειτουργιας οι οποιοι δεν επιτρεπουν τετοιες συζητησεις!!!

 

πως αλλοιως να σου δωσω να καταλαβεις ΠΟΙΟ ειναι το θεμα για το οποιο συζητουμε τοση ωρα?? 8O

 

 

ελεος!!!

 

ειπαμε οποιου δεν του αρεσουν οι κανονες δεν συμμετεχει...

 

αμαν πια!! :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαι χαζός SF, καταλαβαίνω... απλώς κάνω μερικές σκέψεις/παρατηρήσεις πάνω στους κανόνες που λες... δεν είναι ανάγκη να αρπάζεσαι έτσι, χαλάρωσε λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου