Προς το περιεχόμενο

Πως να την ανοιξω???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι, για να ξέρεις...όταν ήρθε η Gibson μου από την Αμερική, ήταν κλειδωμένη...και ο φίλος που την έφερε και εγώ κοιταχτήκαμε και ένα κρύος ιδρώτας μας πέρασε...έγραφε βέβαια στο χαρτί ότι ο αρχικός κωδικός είναι 0000 και μετά φτιάχνεις ότι θέλεις...

:D η βαλιτσα ανοιγει με τον ιδιο τροπο που ανοιγουν οι χειροπεδες... Δηλαδη με ενα απλο ελασμα που το κανεις Γ και σπρωχνεις την κλειδαρια για να "ξεδαγκωσει" το γαντζακι... Αρα προστατευει μονο την κιθαρα (απο χτυπηματα) :P Παντως ειναι αρκετα συμπαθητικη με προσεγμενες ραφες και το εσωτερικο αρκετα ψαρωτικο!

 

 

υ.γ. Σκεφτομαι να κανω ενα βιντεακι στο youtube How to open a Fender Deluxe Case :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:D η βαλιτσα ανοιγει με τον ιδιο τροπο που ανοιγουν οι χειροπεδες... Δηλαδη με ενα απλο ελασμα που το κανεις Γ και σπρωχνεις την κλειδαρια για να "ξεδαγκωσει" το γαντζακι... Αρα προστατευει μονο την κιθαρα (απο χτυπηματα) :P Παντως ειναι αρκετα συμπαθητικη με προσεγμενες ραφες και το εσωτερικο αρκετα ψαρωτικο!

 

 

υ.γ. Σκεφτομαι να κανω ενα βιντεακι στο youtube How to open a Fender Deluxe Case :P

Αρα εχεις ανοιξει ΚΑΙ χειροπεδες!!! :o ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα εχεις ανοιξει ΚΑΙ χειροπεδες!!! :o ;D

Ναι...ξέρεις....έχει μία φίλη που θέλει παιχνιδάκια... :D :D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
υ.γ. Σκεφτομαι να κανω ενα βιντεακι στο youtube How to open a Fender Deluxe Case Tongue

 

καντο, ξερεις ποσο κοσμο ξερω (κι εγω μεσα) που την εχει πατησει με κλειδωμενες θηκες? μεχρι και σε live εχω φιλο που δε μπορουσε να βγαλει την κιθαρα να παιξει  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι και σε live εχω φιλο που δε μπορουσε να βγαλει την κιθαρα να παιξει  ;D

αχχααχαχαχ! αυτο ειναι το πρωτο πραγμα που μου περασε απο το μυαλο... Λες να μου κολλησει σε κανα Live και να γινω ρομπα  ??? Παντως το βιντεακι παιζει να το κανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου