Προς το περιεχόμενο

ενισχυτης για προβα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα εχω ενα χρηματικο ποσο 150-200 ευρο και θα ηθελα να αγορασω ενα ενισχυτη κιθαρας για προβα με τη μπαντα μου αλλα να μην με καλυπτουν τα ντραμς.παιζουμξε ροκ τραγουδια.θα ηθελα να μου προτεινετε καποιους ενισχυτες

 

ευχαριστω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα εχω ενα χρηματικο ποσο 150-200 ευρο και θα ηθελα να αγορασω ενα ενισχυτη κιθαρας για προβα με τη μπαντα μου αλλα να μην με καλυπτουν τα ντραμς.παιζουμξε ροκ τραγουδια.θα ηθελα να μου προτεινετε καποιους ενισχυτες

 

ευχαριστω!!!!

 

δες τοις αγγελίες υπάρχουν ευκαιρίες !!!! 1 ενισχυτής 2x12 θα σε καλύψει απόλυτα!!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΔΙΚΑ τις τελευταίες εβδομάδες, έχει εμφανιστεί στις αγγελίες πλήθος ενισχυτών σε αυτό το εύρος τιμής, με 12άρι μεγάφωνο και μεγάλη ισχύ.

 

Μάλλον θα πρέπει να μας προσδιορίσεις τι σημαίνει "καλό" για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω σκεφτει και εγω και φενεται καλος

 

να ρωτησω

εχω στο μυαλο μου τον blackstar HT-1 combo τι αποψη εχετε

 

Δεν τον έχω ακούσει αλλά 1 Watt με 8άρι ηχείο είναι εξαιρετικά αμφίβολο αν θα σου φτάσει για πρόβα σε ροκ κομμάτια. Εκτός κι αν ο ντράμερ σας παίζει μόνο με σκούπες.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα δικιο εχεις αλλα μου εχουν πει οτι ακουγεται σαν 20 watt στο τερμα και τα ντραμς δεν θα ειναι τοσο δυνατα λογο οτι η προβα ειναι σε σπιτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον έχω ακούσει αλλά 1 Watt με 8άρι ηχείο είναι εξαιρετικά αμφίβολο αν θα σου φτάσει για πρόβα σε ροκ κομμάτια. Εκτός κι αν ο ντράμερ σας παίζει μόνο με σκούπες. 

συμφωνω και γω σε αυτο,ειναι "λιγος"για προβα,δοκιμασα τον δικο ht-5 με το 10" ηχειο στην προβα ,να σου πω την αληθεια δεν με ικανοποιησε πληρως το headroom ,σαν watt κατι εκανε με τον ντραμερ να βασανιζη τα τυμπανα ;D,αλλα θα προτιμουσα 12"ηχειο.απο κει και περα ο ενισχυτης απο ηχο και για τα δικα μου γουστα ειναι σουπερ!

λογικα δικιο εχεις αλλα μου εχουν πει οτι ακουγεται σαν 20 watt στο τερμα και τα ντραμς δεν θα ειναι τοσο δυνατα λογο οτι η προβα ειναι σε σπιτι

για το παραπανω ο ht-5 ειναι μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου