Προς το περιεχόμενο

Epiphone Les Paul Nightfall ή Fender Classic Series 70 Strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι τίμια να τη βάλουμε να δουλέψει στο ταμείο  ;D Έλα μωρέ, άσε να γίνει... άνθρωπος το παλικάρι  ;D να πάρει μια ΚΑΝΟΝΙΚΗ κιθάρα να δει την υγειά του  ;D με τα floyd ( και τα... μούφα floyd κιόλας) θα ασχολείται; Ασε να έχει και σε... 5 χρόνια κιθάρα το παιδί  ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κιθαρα ειναι...Τωρα τι? Μισο μαγνητη να παιρνει το παιδι? ;D ;D Περα απο την πλακα τωρα ειναι παρα πολυ καλη κιθαρα...Και αμα σεταριστει καλα βαζει κατω ακομα και καποιες Esp...Καλους μαγνητες εχει...Καλο λαιμο εχει...Το floyd κραταει γερα( και ειμαι και αγαρμπος )...Τι αλλο να θελει το παλικαρι?

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, είπαμε, αν θέλει metal να την προτιμήσει... συμφωνώ.

 

Αν βέβαια θέλει να παίξει και μουσική  ;D ;D ;D, τότε μισοί μαγνήτες και τα μυαλά στην τοστιέρα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα την nightfall δεν την ανταλλασω επειδη δεν μ αρεσει η επειδη δεν ειμαι ευχαριστημενος με τον ηχο της.για τα χρηματα της ειναι οντως τιμια κιθαρα...απλα την δινω γιατι προσφατα πηρα μια Gibson les paul classic custom antique natural.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=192860.0

 

Γενικα απο κιθαρες εχω μια ESP EXPLORER MX 250

                               μια ESP LTD MX 250

                               μια Epiphone les Paul Nightfall

                               μια Gibson les paul Classic custom Antique Natural

                               μια Squire strat

                            κ μια  Vester ηλεκτροακουστικη.

 

οποτε φιλτατε...καλα να μαστε...πιστευω θα εχω κιθαρα για τα επομενα 5 χρονια οπως λες.απλα μετα απο ενα update που εκανα στην explorer κ ενα στην les paul...ε λεω να κανω κ ενα τελευταιο στην stratocaster.κ επειδη εχω γεμισει κιθαρες κ δεν περισσευουν κ φραγγα πλεον οι παλιες που εχω θα πουληθουν

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ωραίος.

 

Κοίτα, αφού έχεις τη gibson, είσαι καλυμμένος σε πολλά πράγματα. Αν τώρα θέλεις και μια Fender, πιστεύω ότι η ανταλλαγή αυτή σε συμφέρει.

 

Να προσέξεις μόνο, γιατί αυτή η Fender που βρήκες πρέπει να έχει το U Μπράτσο, το χοντρό, να τη δοκιμάσεις πριν, να δεις αν σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο κιθαρες εχω μια ESP EXPLORER MX 250

                                μια ESP LTD MX 250

                                μια Epiphone les Paul Nightfall

                                μια Gibson les paul Classic custom Antique Natural

                                μια Squire strat

                            κ μια  Vester ηλεκτροακουστικη.

ναι αλλα FΕΝΔΕΡ DEN EXI οποτε.....κοιτα και γω les paulακιας ειμαι αλλα εδω η ψηφος παει fender και αφου εχεις και gibson τι τα θες και την ψαχνεις?αμα της φερθεις καλα μπορει και παιζουν και τα παιδια σου μ`αυτην.. 8)

(πω πω βαραν οι πολλες μπυρες ::) ::))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικα (επειδη εχεις ηδη την Squier που "θυμιζει" Strat  :P) δωσε την Epi και παρε μια Telecaster.

Ετσι, για να εχεις μια απο το καθε... gender  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε αλλαζει το θεμα...Αφου εχεις Gibson βουρ στον πατσα(7εndεr) που λεν κ'οι θειες μου...Αλλα οπως προειπε και ο Μανος να την δοκιμασεις γιατι εχει το χοντρο το μπρατσο...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου