Προς το περιεχόμενο

stem mixing help


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια θελω να μου προτεινετε ατομα η στουντιο που να ασκολουνται με stem mixing εχω ενα καινουργιο track το ειδος του ειναι ηλεκτρονικη μουσικη και συγκεκρημενα house  εχω την μελωδια ετοιμη αλλα δεν μπορω με τιποτα να κανω τα φωνητικα που εχω να παιζουν αρμονικα με την μελωδια οταν ακουγωνται και τα 2 μαζι το track ειναι μουντο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναθεμα αν καταλαβα τι εννοεις.

 

στουντιο που να ΜΗΝ μπορει να κανει stem mixing απλα ΔΕΝ υπαρχει,οπως και DAW που να ΜΗΝ μπορει να κανει stem mixing απλα ΔΕΝ υπαρχει.

 

ξαναπες τα μας απο την αρχη και...ΑΡΓΑ....και με περισσοτερες λεπτομερειες (π.χ...ΠΟΥ την εχεις τη μελωδια (στο μυαλο σου?στην ψυχη σου?σε καποιο file? ;D) ,που τα φωνητικα,σε τι daw δουλευεις κτλ...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω ετοιμη την μελωδια και την εχω φτιαξει σε ableton 8 τα φωνητικα ειναι ηχογραφημενα και ετοιμα  αλλα αυτο που δεν μπορω να κανω ειναι να τα κανω να ακουγωνται σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου