Προς το περιεχόμενο

Babis Papadopoulos / Kostas Theodorou - prova 58


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τheod είσαι ο κύριος στο κοντραμπάσο? Αν ναι, μίλα ;D

πχ τι είδαμε, πού συνέβη, τι θα γίνει μετά κλπ :) (edit : είδα την περιγραφή στο youtube).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τheod είσαι ο κύριος στο κοντραμπάσο? Αν ναι, μίλα ;D

πχ τι είδαμε, πού συνέβη, τι θα γίνει μετά κλπ :) (edit : είδα την περιγραφή στο youtube).

 

 

  Πρώτη φορά είδα  τον Κ  Θεοδώρου με το Νίκο  Σιδιροκαστρίτη στο τριο του Γ Ντάνη , στο παράφωνο. Τότε δεν έπαιζα κοντράμπασο (ούτε το είχα φανταστεί οτι θα παρατήσω την κιθάρα και θα πιάσω το μπασο) και έτσι είχα επικεντρώσει  όλο  μου το ενδιαφέρον  στο Γρηγόρη .Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οτί ο Θεοδώρου τα είχε δώσει όλα    (βέβαια κουνιόταν λίγο υπερβολικά ) αλλά  έδινε τον καλύτερο του εαυτό  σε ένα σχεδόν άδειο με πέντε άτομα μαγαζί .

  Απο κεί και πέρα τον έχω συναντήσει μόνο στο youtube . Απο οτι ξέρω  έχει ένα πάρα πολύ καλό κουαρτέτο  με το Στοικο (που έχετε συνεργαστεί ) τον Αναστασιάδη και τον Ταπάκι

 

 

Ο τι  αφορά το βίντεο με τον Παπαδόπουλο μπορείτε να τσεκάρετε αυτή τη σελίδα

 

http://www.mikrotheatro.gr/index.php?q=parastaseis&n=anoixthproba&t=%C1%ED%EF%E9%F7%F4%DE+%D0%F1%FC%E2%E1+-+%CA%FE%F3%F4%E1%F2+%C8%E5%EF%E4%FE%F1%EF%F5

 

Για μένα ο Θεοδώρου είναι ένας ιδιαίτερα ασυμβίβαστος  open mind καλλιτέχνης με καλό  time , πολύ καλή τεχνική και ήχο . ;)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου