Προς το περιεχόμενο

Indie Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hey Rockers,

Λόγο χρόνου για σκότωμα έψαχνα στο web να βρώ καμοιά μάρκα που δεν είναι γνωστή με ωραία σχέδια και καλές κιθάρες και βρήκα την παρακάτω:

http://www.indieguitars.com/

 

Έχει κανείς εμπειρία με τις παρακάτω κιθάρες να γράψει δύο λόγια? Την άκουσα στο youtube(την FDL) και για 500$ μου φαίνεται καλή.

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παιξει παλαιοτερα με ενα απο τα φτηνα σκαφακια τους, αν δεν κανω λαθος ηταν πανω κατω σε τιμη κοντα στις κλασσικες Epiphone σκαφατες. Αρκετα ωραια κιθαρα, μου αρεσε σαν ηχος και κατασκευη.

 

Στα μεγαλα συν τους τα διαφορα wacky finishes, τα οποια για πολλους θα αξιζουν ενα κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παιξει παλαιοτερα με ενα απο τα φτηνα σκαφακια τους, αν δεν κανω λαθος ηταν πανω κατω σε τιμη κοντα στις κλασσικες Epiphone σκαφατες. Αρκετα ωραια κιθαρα, μου αρεσε σαν ηχος και κατασκευη.

 

Στα μεγαλα συν τους τα διαφορα wacky finishes, τα οποια για πολλους θα αξιζουν ενα κατι παραπανω.

 

Καλό είναι το design αλλά πρώτα πάει ο ήχος, μου φάνηκε ή οι κιθάρες είναι περισσότερο για metal?

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παιξει παλαιοτερα με ενα απο τα φτηνα σκαφακια τους, αν δεν κανω λαθος ηταν πανω κατω σε τιμη κοντα στις κλασσικες Epiphone σκαφατες. Αρκετα ωραια κιθαρα, μου αρεσε σαν ηχος και κατασκευη.

 

Στα μεγαλα συν τους τα διαφορα wacky finishes, τα οποια για πολλους θα αξιζουν ενα κατι παραπανω.

 

Είχες παίξει με Indie  :D ? Παίζει να την βρώ κάπου Αθήνα?

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου