Προς το περιεχόμενο

Απλα και ομορφα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Focus (Jan akkerman/Thijs van leer) Focus 1+ 2 & House of the king.                                      Τεχνικα δεν εχω πολλα να προσφερω.Αλλα που και που ενα τραγουδακι με πληκτρα παντα δε νομιζω πως ενοχλει.Φιλικα για την παρεα.       

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικοι μουσικοι και οι δυο, με εξαιρετικες συνθεσεις στο ενεργητικο τους.

Ο Thijs Van Leer κουβαλαει μεγαλη τρελα.... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος εχουμε σπουδαιους μουσικους αλλα εμενα μου λειπει ο ογκος και το εκτοπισμα απο αυτους τους καλους μουσικους.Και μου λειπει η σολο καριερα τον καλλιτεχνων με ειδικο βαρος σαν αυτο.Vlatko Stefanovski Jovano, Jovanke .Αλλα το προβλημα ειναι το χρημα μαλλον και η περιορισμενη αγορα.Βαρεθηκα τις συνεργασιες των Ελληνων.Ο ενας με τον ενα ο αλλος με ετουτο και εκεινο.Δε λεω καλα ειναι αλλα κατι καινοτομο.Μουσικους ?Κιουρτσογλου,Μιτζελος,Καπιλιδης ....και ενα σορο.Αλλα εμενα κατι μου λειπει απο τη ροκ σκηνη.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να βγαλει κι αυτη η ερμη η Ελληνικη "rock" σκηνη.... :P

Btw, το αλμπουμ των Manticore's Breath (οι Will-o-the-Wisp με αλλο ονομα) το ακουσες? Αν οχι, σπευσε γιατι τα κομματια ειναι λιγα, 500 CDs και 600 LPs αν θυμαμαι καλα.

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.                              Εμενα κατι τετοιο μου λειπει.Και μη νομιζεις οτι ειναι μουσικαρες αυτοι εδω.Οι Ελληνες που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ ειναι ανωτεροι και εχω επιγνωση του τι λεω.Και αν δεις στην Ελλαδα ποσο ακουγεται αυτο το γκρουπ τοτε θα πρεπει να εχεις την ιδια απορια με μενα.Γιατι τα ιδια και τα ιδια ψευτοροκ?Ακου το με προσοχη μεχρυ το τελος.Γιατι?                     

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ακουσει. Οι POS απο ενα σημειο και μετα ("Scarsick"...) κουρασαν.

To παραπανω κομματι ειναι μια χαρα βεβαια.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μη νομιζεις οτι ειναι μουσικαρες αυτοι εδω.                 

 

Oι PoS δεν είναι τίποτα μουσικάρες? ;D Και τι είναι? Χομπίστες μανάβηδες? Εχεις ακουσει πολλους δίσκους σαν το Perfect Element? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ακουσει. Οι POS απο ενα σημειο και μετα ("Scarsick"...) κουρασαν.

To παραπανω κομματι ειναι μια χαρα βεβαια.

 

Για μένα, οι PoS (η αγαπημένη μου μπάντα), διαλύθηκαν με τη φυγή του μικρού Γκιλντενλου. Οταν έσπασε η "παρέα" δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου