Προς το περιεχόμενο

Hohner δίσκαλο αρμόνιο Symphonie d88


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρανταν!!! Καλώς σας βρήκα!

 

Έχω βρει ένα δίσκαλο hohner σε μέτρια κατάσταση (4 πλήκτρα του πάνω κλαβιέ δεν παίζουν) αλλά δε τα βρήκα στα οικονομικά με αυτούς. Το θέμα είναι ότι παρότι δύσκολο να βρεθεί αγοραστής, και το αρμόνιο αυτό δεν παίχτηκε σχεδόν ποτέ, οι τύποι δεν έχουν ανάγκη να το πουλήσουν - περισσότερο λόγω χώρου θέλουν να το στείλουν....

 

Δεν είναι μαλ##ία τους να μου ζητάνε 250 ενώ με αρχίσαν στα 150;;; Τι ποσό σας φαίνεται λογικό ρε μάγκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καταρχας ειναι αλητια να σου ζητανε περισσοτερα απο αυτα που θελανε στην αρχη την στιγμη που δεν ειναι και στην καλιτερη κατασταση...παντως μην δωσεις πανω απο 100-120 ε καπου το ειδα και 80 ε 8) 8)

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ... που το είδες 80 βρε; στο ebay? αν είναι έτσι, θα πάνε 200 μόνο τα ταχυδρομικά... ή όχι?

 

Ίσως κάνω άλλη μια προσπάθεια με τους τύπους...

 

Γενικά γουστάρω τον "ψευτικό" ήχο - τα [4καναλα] MODs της AMIGA υπήρξαν (και είναι) σημαντική μουσική 'επιρροή' μου. Ξέρω, θα μου πείτε farfisa... κανα μοντέλο πιο συγκεκριμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ebay αλλα ισως εχεις δικιο με το μεταφορικο οποτε...τωρα για κατι αλλο δεν εχω υποπση μου γιατι ειμαι στα συνθ/σαμπλερ :P

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

TO ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΡΓΑΝΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ '86. ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ 260.000 ΔΡΧ

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΙΣΚΑΛΟ ΑΡΜΟΝΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 2.700 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ 15,000. ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΗΣ ROLAND KAI WERSI ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ. Η YAMAHA AΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ . ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ 250Ε ΑΛΛΑ SERVICE ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΑΧΤΟ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΛΥΣΗ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΑΡΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον Θα σου πρότεινα να μην γράφεις με κεφαλαία γιατι μας βγάζεις τα μάτια μεχρι να το διαβάσουμε...και γιατί είναι σαν να φωνάζεις...:lol:

 

2ον Ρε παίδια θέλω να ασχοληθώ λίγο με vintage combo οργανα...Τπτ παλιά farfisa και έτσι....Σε αυτό το στυλ....Ξέρετε σε τι τιμές κυμαίνονται...?

 

Και μήπως μπορείτε να μου πείτε χαρακτηριστκά μοντέλα τέτοιοων οργάνων? Για να δώ τι παίζει....

 

 

Ευχαριστώωωωωωωωωωω

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου