Προς το περιεχόμενο

Come on Baby


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εισαι στο στοιχειο σου  ;) 8)

 

Πολυχρονη πες της, να εχει παντα υγεια και να τη χαιρεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ήχος δεν μου άρεσε (γούστα είναι αυτά).

Κατά τα άλλα πολύ ωραίο παίξιμο που όμως έρχεται σε δεύτερη μοίρα γιατί η αφιέρωση σκοτώνει!

Να είστε πάντα όλοι καλά και να την χαίρεσαι!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τι παικτης εισαι τα εχουμε ξαναπει...αλλα και συνθετης.Ομως το οτι καθησες και εγραψες κομματι για την γυναικα σου δειχνει και τι ανθρωπος εισαι.Μπραβο σου Πανο χρονια της πολλα και να την χαιρεσαι κυριολεκτικα.(της Αγιας Κυριακης ηταν το Σαββατο !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι στο στοιχειο σου  ;) 8)

 

Πολυχρονη πες της, να εχει παντα υγεια και να τη χαιρεσαι.

Σε ευχαριστώ  :) Παναγιώτης  ;)

Ο ήχος δεν μου άρεσε (γούστα είναι αυτά).

Κατά τα άλλα πολύ ωραίο παίξιμο που όμως έρχεται σε δεύτερη μοίρα γιατί η αφιέρωση σκοτώνει!

Να είστε πάντα όλοι καλά και να την χαίρεσαι!

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το satchurator "γράφεται" με τραχύ ήχο .

Μάλλον πρέπει να αρχίσω να ξαναγράφω με το drive του ενισχυτή  ;)

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

Για το τι παικτης εισαι τα εχουμε ξαναπει...αλλα και συνθετης.Ομως το οτι καθησες και εγραψες κομματι για την γυναικα σου δειχνει και τι ανθρωπος εισαι.Μπραβο σου Πανο χρονια της πολλα και να την χαιρεσαι κυριολεκτικα.(της Αγιας Κυριακης ηταν το Σαββατο !!)

Φίλε Περικλή σε ευχαριστώ, αλλά μου έδωσες εύσημα τα οποία δεν μου αξίζουν. Το τραγούδι αυτό βεβαίως και δεν είναι δικό μου, αλλά του Satriani  :(. Και τι δεν θα έδινα βέβαια να μπορούσα να γράψω τέτοια κομμάτια. Θα προσπαθήσω όμως του χρόνου ......

Σε ευχαριστώ και πάλι  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα όλα για τις γυναίκες γίνονται τελικά! Να τη χαίρεσαι hyperpanos! Παικτικά είναι αναμφισβήτητα πολύ ψηλά, θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για τον ήχο της κιθάρας όμως, είναι λίγο ραφ, αλλά μάλλον δε θές να κάτσεις να το ξαναηχογραφήσεις, ίσως άν το πέρναγες από ένα χαμηλοπερατό φίλτρο (εκεί στο πλάι σε κάθε τρακ στο cubase) να γλύκαινε λιγακι περισσότερο :)

 

PS: Ο διάλογος "-Αγάπη μου, τι θα κανουμε στα γενέθλια μου? -Περίμενε, σου ηχογραφώ ένα κομμάτι, ίσως μου πάρει όλη μέρα σήμερα" πρέπει να σημαίνει παντόφλα επί τόπου :)

 

Αυτά! Να τη χαίρεσαι και πάλι :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα όλα για τις γυναίκες γίνονται  τελικά! Να τη χαίρεσαι hyperpanos! Παικτικά είναι αναμφισβήτητα πολύ ψηλά, θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για τον ήχο της κιθάρας όμως, είναι λίγο ραφ, αλλά μάλλον δε θές να κάτσεις να το ξαναηχογραφήσεις, ίσως άν το πέρναγες από ένα χαμηλοπερατό φίλτρο (εκεί στο πλάι σε κάθε τρακ στο cubase) να γλύκαινε λιγακι περισσότερο :)

 

PS: Ο διάλογος "-Αγάπη μου, τι θα κανουμε στα γενέθλια μου? -Περίμενε, σου ηχογραφώ ένα κομμάτι, ίσως μου πάρει όλη μέρα σήμερα" πρέπει να σημαίνει παντόφλα επί τόπου :)

 

Αυτά! Να τη χαίρεσαι και πάλι

Στην επεξεργασία είμαι άσχετος  >:( Μόνο να γράφω ξέρω και πάλι καλά να λες  ;D Φίλτρα και τα λοιπά δεν τα κατέχω καθόλου  :P

Την παντόφλα την γλύτωσα γιατί το είχα γράψει από την προηγούμενη μέρα  ;) ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την χαίρεσαι και να σε χαίρεται. Νομίζω οτι της πρόσφερες το ακριβότερο χειροποίητο δώρο!!!

Και να σκεφτείς ότι δεν το έχει ακούσει ακόμα  ;D ;D ;D

Μόνο οι γιοί μου, όταν το έγραφα  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να καταφέρεις να περάσεις το μουσικό μικρόβιο και στα παιδιά σου. Στον δικό μου τα κατάφερα..

Too Old to Rock n Roll Too Young to Die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου