Προς το περιεχόμενο

Αγορά Διπλοπέταλου


YOUHOU

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hi to all fucking crazy drummers.exo ena diplo petali peace to agorasa prin ena xrono kai den eimai poli euxaristimenos.den rithmizetai eukola diladi oi kopanoi den erxontai sto idio epipedo kai to aristero petali einai pio skliro apo to allo.an ta rithmiso ekei pou thelo meta apo ligo xana kserithmizontai.san kataskeui einai kalo petali.thelo tora na paro ena kalo den xero pio omos iron cobra tama i dw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ασε φιλε και εγω στο ίδιο διλλιμα ειμαι θελω να αγορασω καινουριο πεταλι.

Ειμαι μεταξυ axis και sonor giant step. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το axis αλλα μου εχουν πει οτι επειδη ειναι τοσο ελαφρια ειναι ψοφια στην ενταση γι αυτο και αυτοι που παιζουν χρισιμοποιον triggers. Ξερεις κανενας τιποτα γι αυτο το θεμα? Νομιζω πωσ και το sonor ειναι στην ιδια φασι με το axis.

P>to twirl or not to twirl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tama iron cobra powerglide η axis longboards...

τωρα εχω to cobra το οποιο σπερνει και οταν μαζεψω φραγκα θα παω στα axis...παλια ειχα dw 50002turbo to opoio einai πολυ καλο και αυτο αλλα προτιμω το cobra με χιλια για πολλους λογους...επισης καλο ειναι και το eliminator αλλα δεν τρελενομαι...παντως οτι και να παρεις απο τα παραπανω δεν θα το μετανιωσεις με τπτ...καλες αγορες...οτι αλλο θελεις να μαθεις ρωτα με...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μαλλον για axis με κοβω να καταληγω απλα το μονο που φοβαμαι ειναι μην με βγουν ψοφια σε ενταση. Επισης αυτο που με χαλαει ειναι οτι τα axis δεν πανε πακετο με τσαντα οπως τα υπολοιπα, γι αυτο σκεφτομουν το sonor αλλα δεν εχω ακουσει απο κανεναν τιποτα γι αυτο το πεταλι γι αυτο ειμαι επιφυλακτικος. Εσυ εχεις δοκιμασει το sonor γνωριζεις τιποτα παραπανω?

P>to twirl or not to twirl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι απο ενταση και η τσαντα ειναι το λιγοτερο παιρνεις εσυ μια...το giant στεπ ειναι και αυτο πεταλι που σκοτωνει αλλα εγω προσωπικα θα επερνα axis...δοκιμασε τα και θα δεις ποιο σαρεσει πιο πολυ...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ντράμερ!

¶λλα από τις δύο κάφρικες μπάντες που έχω, και οι 2 έχουν Axxis και είναι κάργα ευχαριστημένοι. Ο ένας παίζει γενικά με λίγη δύναμη γι αυτό καμιά φορά έχει πρόβλημα με την ένταση. Ο άλλος πάλι δεν έχει αυτό το πρόβληματάκι. Μόνο για τους κόπανους έχουν πει και οι δύο ότι είναι λίγο κατώτεροι σε σχέση με το όλο σετ (αλλά εντάξ' τώρα, αν έχεις το πετάλι, τους κόπανους τους αλλάζεις!)

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx morelo αυτο που θελω να σε ρωτησω ειναι ποσο θα παει to power glide τις tama.Περιπου 400?.Ενταξει ρε και το axis σπερνει που να βρεις 700 ομως.Πηρε ενας φιλος μου και ειναι πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μην νομιζεις οτι αμα παρεις το αχις θα σπερνεις...θελει τρελη δουλεια για να φθασεις σε ταχυτητες πανω απο 220 bpm...με το cobra αρχηγως θα σε τουλαχιστον για 1-2 χρονακια...μετα αν δεις οτι δεν μπορεις να πας πιο γρηγορα πηγαινε σε axis...αλλα αν δεν φθασεις τουλαχιστων 210-220 μην αλλαξεις πεταλι γιατι δεν θα φταιει το cobra που δεν μπορεις να πας παραπανω αλλα το ποδι σου...αυτες οι ταχυτητες ειναι απιστευτα δυσκολες και θελει πολυ δουλεια και καθημερινη...ξερω παιδια που παιζουν και 240 με το cobra...ακομη αν καποιος δεν εχει σκοπο να παιζει πανω απο 210-220 πιστευω θα νε βλακεια να παει να δωσει τοσα λεφτα για να παρει ενα axis αφου δεν θα το χρησιμοποιει στο maximum...τα axis πεταλια ειναι για γρηγορες ταχυτητες και και οχι τοσο για groove φασεις...τωρα το powerglide απο τριμη (στιν χαριλαου τρικουπη ειναι εχει αντιπροσωπια ibanez k tama) εχει γυρω στα 350-370...εγω απο κει το πηρα...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου