Προς το περιεχόμενο

To LimeWire στο στόχαστρο της δισκογραφικής βιομηχανίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

να απενοχοποιήσω την έννοια της μουσικής ;;; Επειδή έχω φτάσει μόνο μέχρι ΑΕΙ και όχι παραπάνω και δεν καταλαβαίνω και πολλά' date=' μπορείς να μου το εξηγήσεις;;;[/quote']

 

 

Οχι...Γιατι εγω δεν εχω παει ουτε μεχρι ΑΕΙ..... :D :D :D

 

Αρα.....ξερεις τι κανεις εδω??

 

Με προσπερνας σαν ενα ακομα αμορφωτο που συναναστραφηκες....και συνεχιζεις..να κρυβεσαι πισω απο 5 εκατοστα δαχτυλο.... :D :D

 

Σε αγαπω..... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 119
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol: Έχουμε εξελίξεις ' date=' antouan_z ;;; Σε ανάβουν πλέον τα αγοράκια σαν κι εμένα ;;; Ή μήπως αυτό συνέβαινε ανέκαθεν και οι κοπελίτσες που βλέπουμε στο avatar σου ήταν απλά η μάσκα που έπεσε απόψε ;;; :wink:[/quote']

 

Ποτέ δεν ξέρεις... δεν ανεβάζεις καμμιά φωτογραφία σου; Ειδικά αν είναι σε αποκαλυπτική στάση... μόνο φρόντισε να κάνεις κάτι με το copyright, δεν θέλουμε να μας κυνηγάει κανείς μετά για παράνομα downloads... ΟΚ?

 

Και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ ψάχνω για αγοράκια;;; Ας κλείσει εδώ αυτή η παρένθεση που ξεκίνησε από τον antouan_z.

 

Το θέμα μας είναι η κλοπή ( και όχι μόνο ) που υφίστανται οι μουσικοί από τον κάθε αλήτη ( ας μου επιτραπεί η έκφραση ) που μπαίνει στο internet και με 1-2 κλικ ρημάζει την περιουσία του ξένου ανθρώπου και η πολιτεία τον αφήνει ανεξέλεγκτο. Σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να απενοχοποιήσω την έννοια της μουσικής ;;; Επειδή έχω φτάσει μόνο μέχρι ΑΕΙ και όχι παραπάνω και δεν καταλαβαίνω και πολλά' date=' μπορείς να μου το εξηγήσεις;;;[/quote']

 

 

Οχι...Γιατι εγω δεν εχω παει ουτε μεχρι ΑΕΙ..... :D :D :D

 

Αρα.....ξερεις τι κανεις εδω??

 

Με προσπερνας σαν ενα ακομα αμορφωτο που συναναστραφηκες....και συνεχιζεις..να κρυβεσαι πισω απο 5 εκατοστα δαχτυλο.... :D :D

 

Σε αγαπω..... :D :D

 

Κλασσική αντίδραση κάποιου που δεν ξέρει τί να απαντήσει... Να απαντήσεις και να πεις τί, άλλωστε; Από ό,τι καταλαβαίνω ( παρακαλώ, διόρθωσέ με, αν κάνω λάθος ) είσαι κι εσύ ένας από αυτούς που ληστεύουν τους συνανθρώπους τους. Bravo! Keep up the good work! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάκη' date=' μήπως το επώνυμό σου είναι Ulrich; :) :) :) :) :)[/quote']

 

Από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω... μάλλον όχι... Δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, βέβαια...

 

 

Πάντως, να θυμάστε κάτι. Και αυτό ισχύει για όλους μας. Ό,τι κάνεις στους άλλους, αυτό θα επιστρέψει σε σένα. Και όταν επιστρέφει, συνήθως επιστρέφει σε μεγαλύτερη ένταση. Κλέβεις σήμερα εσύ; Θα έρθει η μέρα που θα κλέψουν και σένα και μάλιστα πολύ περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ ψάχνω για αγοράκια;;; Ας κλείσει εδώ αυτή η παρένθεση που ξεκίνησε από τον antouan_z.

 

Το θέμα μας είναι η κλοπή ( και όχι μόνο ) που υφίστανται οι μουσικοί από τον κάθε αλήτη ( ας μου επιτραπεί η έκφραση ) που μπαίνει στο internet και με 1-2 κλικ ρημάζει την περιουσία του ξένου ανθρώπου και η πολιτεία τον αφήνει ανεξέλεγκτο. Σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ!!!

 

Τι έγινε αγόραρε; Αγγίξαμε καμμιά ευαίσθητη χορδή; Μήπως είχες κανένα θείο σε μικρή ηλικία, που ήταν ιδιαίτερα στοργικός μαζί σου; Θέλεις να μας πεις περισσότερα;

 

Δεν σου επιτρέπεται καμμία έκφραση. Το ύφος και το στυλάκι σου είναι ανόητα αηδιαστικό και ηλίθια politically correct. Είσαι ένα κλικ από το να γίνεις λυπηρός... συνέχισε και είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλάρωσε Σάκη, κι εγώ επαγγελματίας μουσικός είμαι (sorry Larry 8) ) και καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά δεν χρειάζονται νεύρα και προκλήσεις

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως' date=' να θυμάστε κάτι. Και αυτό ισχύει για όλους μας. Ό,τι κάνεις στους άλλους, αυτό θα επιστρέψει σε σένα. Και όταν επιστρέφει, συνήθως επιστρέφει σε μεγαλύτερη ένταση. Κλέβεις σήμερα εσύ; Θα έρθει η μέρα που θα κλέψουν και σένα και μάλιστα πολύ περισσότερο.[/quote']

 

Ακόμα περισσότερες ανούσιες Νεοχριστιανικές ανοησίες.

 

Είσαι Μάρτυρας του Ιεχωβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου