Προς το περιεχόμενο

To LimeWire στο στόχαστρο της δισκογραφικής βιομηχανίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 119
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[absolutely offtopic]

?

[/absolutely offtopic]

 

 

ΦΙΡΙ ΦΙΡΙ το πας να με κάνεις να πάρω 335!!!! :twisted: :twisted:

 

(Hysterically off topic)

Ααααααααυτό !!!!

(Hysterically off topic)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

photo_jesus_saves.jpg

 

Ειρήνη ειμήν!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ρε μανία με τα κοσμητικά επίθετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σε ευχαριστήσω για όλους τους χαρακτηρισμούς σου προς το πρόσωπό μου' date=' σταματώ εδώ τον ατυχή μας διάλογο, μιας και δεν εννοείς να καταλάβεις πρώτον, ότι το θέμα ομοφυλοφιλία είναι όχι απλά εκτός θέματος αλλά και εκτός site και δεύτερον, ότι δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικά όταν έγραφα "ή εσύ που μπαίνεις και λεηλατείς ό,τι βρεις μπροστά σου, ας το κρίνουν οι άλλοι", αλλά σε οποιονδήποτε το κάνει αυτό.[/quote']

 

Χέσε μας ρε Σάκη...

 

Τίποτα επιχειρήματα έχεις;;; Στο λέω για δεύτερη φορά...

 

Και ξαναρωτάω: ποιος σε εξουσιοδότησε σαν 'προασπιστή της Πίστης';

 

Είναι εύκολο να αφορίζεις. Εκτός από το να ακούγεσαι σαν δελτίο τύπου της Χ δισκογραφικής τι ΔΙΚΟ ΣΟΥ έχεις να πεις;

 

Τίποτα δεν είναι εκτός θέματος... απλά αποκαλύπτεις τα κόμπλεξ και τις ενοχές σου μ'αυτά που γράφεις... εσύ ήσουν που πρώτος έγραψες ομοφοβικά σχόλια στον Αντουάν...

 

Και πάλι: δεν μπορείς να ξέρεις τι συμφέροντα ή σχέση έχει ο καθένας με αυτά που συζητάς, για να χαρακτηρίζεις όπως το κάνεις....

Ξέρεις τι λένε... if you can't take the heat....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκόλλα ρε Abraxas.

 

¶μα κάτι από αυτά που λέγονται σε ξενερώνει' date=' απλά αδιαφόρησε.

 

Ειλικρινά, απ'όσο σε έχω δει εδώ μέσα, δεν σε έχω για να πέφτεις τόσο χαμηλά για να βρεις το δίκιο σου.[/quote']

 

 

Γιατρέ μου δεν ψάχνω κανένα δίκιο μου.

 

Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν όποιος το παίζει... Οσία Μαρία, έχει τα Windows original στο PC του.

 

Βαρέθηκα ρε φίλε με τη λογική ότι πρέπει να σέβομαι την κάθε άποψη... όλοι προσπαθούν να το παίξουν Μεσσίες χωρίς να προτείνουν ΤΙΠΟΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν όποιος το παίζει... Οσία Μαρία' date=' έχει τα Windows original στο PC του.

[/quote']

 

YEAH !!!! +1 applause.gifapplause.gifapplause.gif

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Βαρέθηκα ρε φίλε με τη λογική ότι πρέπει να σέβομαι την κάθε άποψη... όλοι προσπαθούν να το παίξουν Μεσσίες χωρίς να προτείνουν ΤΙΠΟΤΑ!!!

 

Ενώ τώρα με όλο αυτό το υβρεολόγιο, τι άλλαξε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν όποιος το παίζει... Οσία Μαρία' date=' έχει τα Windows original στο PC του.

[/quote']

 

YEAH !!!! +1 applause.gifapplause.gifapplause.gif

 

Μην τον χειροκροτείς, φίλε! Το ότι ορισμένοι έχουν κλέψει τα Windows XP, αυτό δεν σημαίνει πως το έχουμε κάνει όλοι. Εγώ ένα πράγμα ξέρω. Αν έχω δουλέψει και κατόπιν πεινάσω, θα πάω και θα πληρώσω για το φαγητό μου. Αν δεν έχω χρήματα, θα πάω στoυς γονείς μου να φάω. Σε καμιά περίπτωση, όμως, δεν θα πάω να κλέψω. Την λογική " δεν έχω λεφτά για το τάδε πρόγραμμα και άρα πάω και το κλέβω" δεν την καταλαβαίνω. Δεν έχεις λεφτά; Πάρε δανεικά. Ούτε δανεικά μπορείς να πάρεις; Δεν θα το χρησιμοποιήσεις το συγκεκριμένο software. So simple!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Σάκη στο θέμα πιστεύω οτι έχεις δίκιο κι εσύ και όσοι διαμαρτύρονται.

 

Ναι πιστεύω σταν όρο πνευματικά δικαιώματα αλλά θέλω να έρθεις στην θέση μου για να το προσωποποιήσω, και πές μου.

 

Το έχω πει και σε παλιότερο post. αν το σύστημα ήθελε να κόψει τις αντιγραφές τουλάχιστο από τον μέσο χρήστη θα το έκανε για πλάκα.

 

Ξεκινώντας απο παλιότερα με το να μην διέθετε στο εμπόριο αντιγραφικές συσκευές.

 

Για να το αφήνουν έχουν λόγο και ο λόγος ήταν και είναι ένας. Να πουλήσουν hardware και υπολογιστές, συνδέσεις και τα παρελκόμενα,

 

Πιστεύω οτι αυτά τα , πως τα λέτε, peer to peer, και ολα τα σχετικά υποστηρίζονται σιωπηλά από τις κατασκευάστριες εταιρίες και οι απείλες διώξεων είναι εικονικές ή σε μικρή πραγματοποιήσιμη κλίμακα για να ρίχνουν στάχτη στα μάτια.

 

Ακου φίλε σακη, απο την στιγμή που μου δίνεται πανεύκολα η δυνατότητα να τραβήξω θα το κάνω, και να σου πώ, π.χ. εχω κατεβάσει και πάρει απο φίλους σε mp3 και mpeg ότι υπάρχει απο 80 ς και 90 ς , γιατι τα γουστάρω και τα ακούω και τα μελετάω χρόνια τώρα. δεν χάνουν τίποτα οι δημιουργοί γιατι

ούτως η άλλως το κάνω γιατι μπορώ, αν δεν μπορούσε απλά δεν θα τα είχα, καμία κινηση δεν θα έκανα να τα αγοράσω, αρα πάλι δεν θα έβγαζαν λεφτά.

 

Και να μην υπήρχε η τεχνολογία αυτή ούτως η άλλως τα ειχα σε κασέτες και τα άκουγα.

 

Το ίδιο και το software .

 

Αρα μην λές εμένα ηλίθιο, κλέφτη, απολίτιστο

 

Πές βλάκες αυτούς που δεν το κυνηγάνε απ τη ρίζα και όχι απο τους χρήστες, και δές επίσης και ποιοι κονομάντε πραγματικά απ την υπόθεση, σίγουρα όχι οι χρήστες.

 

Κατάλαβες σάκη ποιοι είναι οι βλάκες και ποιοι οι έξυπνοι.

 

Μην βρίζεις εμας τους μεροκαματιάρηδες και κατέβαζε κι εσύ όσο προλαβαίνεις, δεν κλέβεις,, σε έχουν κλέψει άλλοι πιο πρίν καθημερινά κοροϊοδο σακη!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου