Προς το περιεχόμενο

To LimeWire στο στόχαστρο της δισκογραφικής βιομηχανίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 119
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Θεωρεις τη μουσική επαγγελμα;;; :?

 

Larry M :wink:

 

????

Εγώ νόμιζα ότι αναφερόσουν στον "θειο" με την καραφλίτσα (πλέον) και την 335...;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ ψάχνω για αγοράκια;;; Ας κλείσει εδώ αυτή η παρένθεση που ξεκίνησε από τον antouan_z.

 

Το θέμα μας είναι η κλοπή ( και όχι μόνο ) που υφίστανται οι μουσικοί από τον κάθε αλήτη ( ας μου επιτραπεί η έκφραση ) που μπαίνει στο internet και με 1-2 κλικ ρημάζει την περιουσία του ξένου ανθρώπου και η πολιτεία τον αφήνει ανεξέλεγκτο. Σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ!!!

 

Τι έγινε αγόραρε; Αγγίξαμε καμμιά ευαίσθητη χορδή; Μήπως είχες κανένα θείο σε μικρή ηλικία' date=' που ήταν ιδιαίτερα στοργικός μαζί σου; Θέλεις να μας πεις περισσότερα;

 

Δεν σου επιτρέπεται καμμία έκφραση. Το ύφος και το στυλάκι σου είναι ανόητα αηδιαστικό και ηλίθια politically correct. Είσαι ένα κλικ από το να γίνεις λυπηρός... συνέχισε και είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις...[/quote']

 

Φίλε, δεν με ενδιαφέρει αν είσαι ομοφυλόφιλος και γουστάρεις να δώσεις συνέχεια σε αυτή την παρένθεση. Είσαι εκτός Θέματος.

 

Το αν είμαι εγώ λυπηρός που σέβομαι την περιουσία, τον κοπό, τον ιδρώτα κα το έργο του συνανθρώπου μου και του δίνω αμοιβή, ή εσύ που μπαίνεις και λεηλατείς ό,τι βρεις μπροστά σου, ας το κρίνουν οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

????

Εγώ νόμιζα ότι αναφερόσουν στον "θειο" με την καραφλίτσα (πλέον) και την 335...;)

 

Ααααααχχχχχχχ ..............!!!!!!!!!

Είδες το βιντεάκι που είναι μαζί με τον Rit και παίζουν το room 335 ?

Μέλιιιιιι !!!!! (totally off topic :lol: )

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχετε ρε παιδια ολοι...Απο τη μια ο σακης που λεει να υπαρχει καποια

εκτιμηση στον καλλιτεχνη για το εργο του...Απο την αλλη ομως,οπως και να

το κανουμε ειναι καλο και χρησιμο το να μπορεις να ακουσεις κατι πριν το

αγορασεις...

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε' date=' δεν με ενδιαφέρει αν είσαι ομοφυλόφιλος και γουστάρεις να δώσεις συνέχεια σε αυτή την παρένθεση. Είσαι εκτός Θέματος.

 

Το αν είμαι εγώ λυπηρός που σέβομαι την περιουσία, τον κοπό, τον ιδρώτα κα το έργο του συνανθρώπου μου και του δίνω αμοιβή, ή εσύ που μπαίνεις και λεηλατείς ό,τι βρεις μπροστά σου, ας το κρίνουν οι άλλοι.[/quote']

 

Καταρχάς ηλίθιε ποιο είναι το πρόβλημα σου στο αν είμαι ομοφυλόφιλος ή όχι;

 

Δεύτερον πανίβλακα ποιος σε εξουσιοδοτεί να με κρίνεις για το αν κλέβω ή όχι???

 

¶κου βλαμμένε, χορτάσαμε από politically correct μαριονέτες σαν εσένα... έχεις να πεις τίποτα καινούργιο εκτός από αφορισμούς; Έχεις να δώσεις λύση σε κανένα πρόβλημα; Ή απλά θα πρέπει να υπομένουμε την ακατάσχετη και άνευ ουσιαστικής σημασίας λογοδιάροιά σου;

 

Τέλος καθυστερημένε που ξέρεις ποιος είμαι και τι συμφέροντα έχω στη μουσική βιομηχανία ή στη βιομηχανία του software και υποθέτεις πράγματα για μένα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε' date=' δεν με ενδιαφέρει αν είσαι ομοφυλόφιλος και γουστάρεις να δώσεις συνέχεια σε αυτή την παρένθεση. Είσαι εκτός Θέματος.

 

Το αν είμαι εγώ λυπηρός που σέβομαι την περιουσία, τον κοπό, τον ιδρώτα κα το έργο του συνανθρώπου μου και του δίνω αμοιβή, ή εσύ που μπαίνεις και λεηλατείς ό,τι βρεις μπροστά σου, ας το κρίνουν οι άλλοι.[/quote']

 

Καταρχάς ηλίθιε ποιο είναι το πρόβλημα σου στο αν είμαι ομοφυλόφιλος ή όχι;

 

Δεύτερον πανίβλακα ποιος σε εξουσιοδοτεί να με κρίνεις για το αν κλέβω ή όχι???

 

¶κου βλαμμένε, χορτάσαμε από politically correct μαριονέτες σαν εσένα... έχεις να πεις τίποτα καινούργιο εκτός από αφορισμούς; Έχεις να δώσεις λύση σε κανένα πρόβλημα; Ή απλά θα πρέπει να υπομένουμε την ακατάσχετη και άνευ ουσιαστικής σημασίας λογοδιάροιά σου;

 

Τέλος καθυστερημένε που ξέρεις ποιος είμαι και τι συμφέροντα έχω στη μουσική βιομηχανία ή στη βιομηχανία του software και υποθέτεις πράγματα για μένα;;;

 

Αφού σε ευχαριστήσω για όλους τους χαρακτηρισμούς σου προς το πρόσωπό μου, σταματώ εδώ τον ατυχή μας διάλογο, μιας και δεν εννοείς να καταλάβεις πρώτον, ότι το θέμα ομοφυλοφιλία είναι όχι απλά εκτός θέματος αλλά και εκτός site και δεύτερον, ότι δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικά όταν έγραφα "ή εσύ που μπαίνεις και λεηλατείς ό,τι βρεις μπροστά σου, ας το κρίνουν οι άλλοι", αλλά σε οποιονδήποτε το κάνει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκόλλα ρε Abraxas.

 

¶μα κάτι από αυτά που λέγονται σε ξενερώνει, απλά αδιαφόρησε.

 

Ειλικρινά, απ'όσο σε έχω δει εδώ μέσα, δεν σε έχω για να πέφτεις τόσο χαμηλά για να βρεις το δίκιο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου