Προς το περιεχόμενο

Latin από/για μπαράκια :)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Earendil' date='δε νομιζω πως οι Gotan Project ειναι λατιν ποπ!Ειναι καθαρο "ηλεκτρονικο" tango με trip hop,dub και αλλα στοιχεια.Αυτη ειναι η γνωμη μου βεβαια :) .[/quote']

Ε,ναι... :wink:

Πολυ ωραιοι ειναι οι Buena Vista Social Club αν και ξεφευγουν λιγο

απο το λατιν.Επισης Afro Cuban All Stars...

 

Ε, ΤΟ buena vista... το έχω. Από τα υπόλοιπα που έχουν βγει κάτω απ'το όνομα αυτό, έχεις να μου προτείνεις κάτι;; :) Afro Cuban τι να πάρω; Νομίζω έχω ένα cd αλλά ούτε που θυμάμαι πώς λέγεται..... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' ΤΟ buena vista... το έχω. Από τα υπόλοιπα που έχουν βγει κάτω απ'το όνομα αυτό, έχεις να μου προτείνεις κάτι;; :) Afro Cuban τι να πάρω; Νομίζω έχω ένα cd αλλά ούτε που θυμάμαι πώς λέγεται..... :([/quote']

Δυστυχως τα MP3 που ειχα σβηστηκαν με το φορματ και δεν εχω τιτλους...

Θα μου πεις "καλα δεν εκανες backup ρε σουρεκλεμε?"

Δυστυχως τα Γειωσα ολα.. :cry: Ανωτερα Βια...ΚωλοΙοι και βρωμοHACKER.

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Menelae,επεσες στην περιπτωση χεχεχεχεχε..Λοιπον τωρα για καλοκαιρι εχουμε και λέμε..Εnzzo de Cuba στο Περιστερι..στην πλατεια Μπουρναζιου καθε Τεταρτη και Παρασκευη.Latin House στο Μαρουσι,απεναντι απο το δημαρχειο καθε Τριτη.Απο τελος Σεπτεμβρη Palenque καθε Τεταρτη με dj τον Βασιλη Σταματιου,του μοναδικου ραδιοφωνικου παραγωγου που παιζει μουσικη απο όλο το μηκος και πλατος της Λατινικης Αμερικης στον Cosmos 93.6 καθε Παρασκευη και Σαββατο 20.00-22.00 (απο τελος Αυγουστου κι αυτο).Για τον χειμωνα θα σου πω και αλλα μαγαζια.Θα γνωρισεις και μια παρεα που θα σου συστησω και θα περασεις πολυ καλα!!!! :wink: Δυστηχως εγω εδω κι ενα χρονο ειμαι Γερμανια για σπουδες και ερχομαι Α8ηνα (οπου και διαμενω) τις γιορτες!Δηλαδη θα τα πουμε απο κοντα τον Δεκεμβριο...

 

http://amazon.com/s/ref=br_ss_hs/002-3053568-5714448?platform=gurupa&url=index%3Dmusic&keywords=Amparanoia

ριξε μια ματια για Amparanoia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για όλες τις πληροφορίες σου!! :) Μόλις γυρίσεις το Δεκέμβρη θα κανονιστεί οπωσδήποτε κοινή έξοδος σε κατάλληλα μαγαζιά!! (όχι antouan, δεν εννοώ gay bar :))

 

Θα ελέγξω όλες τις προτάσεις σου! :) Thanks και πάλι!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου