Προς το περιεχόμενο

Mina Sambinha - Carlos Eduardo Arellano - Godin


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πρακτικά και να έκανε...δεν θα δούλευε. Σε κάποια όργανα (virtual πιάνα πχ..) και να κάνεις, δεν υπάρχει η ανάλογη εκτέλεση της εντολής...οπότε ο ήχος ακούγεται κανονικά (περισσότερο σαν glide και όχι bend).

Εξαρτάται απο το πόσο ΕΝΤΟΝΗ και παγιωμένη τεχνικη έχεις στην κιθάρα. π.χ. Εμένα άλλαζε τόνο σε κάποια βιμπράτο! Γι αυτό και είναι πιο εύκολη η τεχνοτροπία στον fusiongtr που όπως λέει δεν παίζει με σηκώματα, βιμπράτο, κλπ.

 

Οσο για το "γέρος"... φωτογραφίες υπάρχουν για να κρίνει ο κόσμος ποιός δείχνει μεγαλύτερος, μπάρμπα. Ο παντρεμένος ή ο ελεύθερος;  ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται απο το πόσο ΕΝΤΟΝΗ και παγιωμένη τεχνικη έχεις στην κιθάρα. π.χ. Εμένα άλλαζε τόνο σε κάποια βιμπράτο!

Προφανώς...από την άλλη βέβαια εάν δείς τους ήχους ως "παραμόρφωση" δεν καίγεσαι (εγώ δηλ...) εάν δεν μοιάζει και με 100% αληθοφανές ακορντεόν...σημασία έχει η απέραντη ηχητική ποικιλία...

 

Οσο για το "γέρος"... φωτογραφίες υπάρχουν για να κρίνει ο κόσμος ποιός δείχνει μεγαλύτερος, μπάρμπα.

Άσε φίλος τις φωτογραφίες...από κοντά, να δεί ο κόσμος ποιός έχει περισσότερες ρυτίδες....μην σε ξεγελάει η καράφλα 8) ;D

 

ΥΓ. Δυό γέροι εμαλώνανε σε ξένο αχυρώνα ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου