Προς το περιεχόμενο

Ο Billy Joe των Green Day το χανει on stage


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αμεσως χειροτερο πραγμα απο το να μην εχεις παιδεια,ειναι το να εισαι δηθεν.

Το πιο χειροτερο απ ολα ομως,ειναι το να χεις τα 2 παραπανω και να σαι και εξαρτημενος απο ουσιες.

Λυπηρο. :(

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γαμάτος τρόπος να κλείσεις ρωκ εν ρολλ συναυλία  ::)

 

Συμφωνώ!!

 

Ροκ μπάντα είναι. Τι θα κάνουν; Θα βγάλουν μπαλέτα;

Θα βρίσουν και θα τα σπάσουν και καλά θα κάνουν. Με ή χωρίς αφορμή.

Αυτό δείχνει σεβασμό στο κοινό τους!!!

 

Να ένα καλό rock παιδί με μια μεγάααλη μπάντα (Μετά το 4:20 δίνει ρέστα live το 2007) :

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, πάλι, μου φάνηκε ολίγον fake αυτή η υπεραντίδραση, με ατάκες του στυλ "είμαι στην πιάτσα από το '88", λες και είναι διαφήμιση σε ταμπέλα από φαγάδικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χχαχαχ ρε παιδιά τι ήταν αυτό;;;

 

Χωρίς να θέλω (προφανέστατα  :) ) να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν απο σας και τα όσα γράψατε, και δηλώνοντας σχεδόν 30 και οτι απεχθάνομαι greenday και λοιπές περσόνες / μπάντες με αυτό το attitude, και εξαιρώντας την κακόμοιρη την κιθάρα, έχω να πω πως το απόλαυσα το σκηνικό όσο δεν έπαιρνε.. ίσως να ήταν στημένο / υποκριτικό και να ήθελε απλώς να κάνει σούσουρο, αλλά επειδή προφανώς δεν ξέρουμε την υπόλοιπη πλοκή της ιστορίας, τους έδειξε τον μεσαίο που ίσως και να τους χρειαζόταν και λίγο... και λίγο νεύρο δε άνει κακό καμιά φορα :)

 

Αυτά από την κωμική πλευρά της υπόθεσης. Κατα τ άλλα, λίγο πολύ όλοι τα ξέρουμε εδώ για το πως λειτουργεί η βιομηχανίας του θεάματος.

 

"...and you re gonna give me one f*cking minute? you re f*cking kidding me... let me show you what a f*cking minute f*cking means..." χαχαχαχ έχω λιώσει

 

ΥΓ: Μου θύμησε μια σκηνή από μια αγαπημένη μου ταινία, το Planes, Trains & Automobiles ..

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κακό για το τίποτα.

Ένας "αστέρας της ροκ" έκανε ένα show μέσα στο show.

 

Αν ήταν πραγματικό ή όχι εσκοτίσθην πλήρως (όπως και για την κιθάρα αφού δεν ήταν δική μου, δεν πρόκειται να μου την έδινε, και δεν ήταν η τελευταία των Μοϊκανών).

 

Εξάλλου σε αυτό το επίπεδο, υποθέτω, όταν έχεις γίνει πολυεκατομμυριούχος από τα 22 σου με χρυσούς, πλατινένιους και ότι άλλο θες δίσκους, μια ολοκληρη κουστωδία ανθρώπων να δουλεύουν για την πάρτη σου και τα show σου και το image σου και βέβαια σου λείπουν τα απαραίτητα εσωτερικά φίλτρα (που να τα βρει), η αλήθεια και το ψέμα γίνονται ένας αχταρμάς μέσα σου και η συμπεριφορά απρόβλεπτη.

 

Από την άλλη ούτε κατάρρευση λόγω ναρκωτικών είδα, ούτε κανένα χάσιμο. Ήταν πλήρως on top. Και άμα είπε καμιά πενηνταριά "fuck", ε, αυτά ήξερε, αυτά είπε. Εξάλλου το βίντεο συζητείται απ' σ' άκρη στο net. Εντ δατς δε χολ πόϊντ. Isn't it ?

 

Λείπει και ο SF να μας πει πόσο γ@μάτο παιδί είναι ο BJ..... ;D ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λείπει και ο SF να μας πει πόσο γ@μάτο παιδί είναι ο BJ..... Grin Grin

 

mamato,mamato ειναι.... ;D

 

και μουσικαρα απο τις λιγες ;)

 

ενταξει ποτε ποτε πινει κανα κρασι παραπανω αλλα...It's lonely at the top...τι να κανεις.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το καλυτερο σχολιο που πετυχα καπου στο web παντως ηταν: "I must be getting old...in the 70's that wasn't a rant..it was a normal concert". ;D

 

;D ;D ;D ;D

 

Έζι... έζι...

 

 

Εξάλλου τι πρότυπα είχαν αυτά τα παιδιά; Κάτι τέτοιους ροκ... τεντιμπόηδες  ;D

 

pete-townsend-415x334.jpg.a590812a793a6b9a5e492fb9b43d38a9.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου