Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει (γενικά) καχυποψία προς τα νέα μέλη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδικά αν είναι πενήντα φεύγα ξερόλες που παίζουν μόνο ένα στυλ που το έχουν διδαχθεί από τον ιερό γκουρού του ρολ εντ ρολ στην άνω ****πετίνιτσα...Δεν λέμε ονόματα...Flame flame flame...Maple...

 

Μαζι σου....  ;)

Εσυ που εισαι τωρα κατω απο 50 και δεν εισαι εμπειροτεχνης οπως μερικοι ασχετοι αλλα με πτυχιο, παιξε μας ενα δικο σου ροκ εντ δε ρολ να δουμε πως το παιζεις....

 

 

καλα ρε funky_bassman, δεν σε ειπαμε και καμπουρη, τα δικα μας πτυχια ειπαμε θα σκισουμε και οχι τα δικα σου...  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαζι σου....  ;)

...και εγώ μαζί του είμαι...αλλά με ονόματα...το Ζαϊκο φωτογραφίζει? ;) ;D ;D ;D

 

Καλό είναι όταν πετάμε τη βλακεία, να το παραδεχόμαστε μετά... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε funky_bassman, δεν σε ειπαμε και καμπουρη, τα δικα μας πτυχια ειπαμε θα σκισουμε και οχι τα δικα σου...   ;D

Όχι φίλε μου... Αυτό ήταν έμμεση προσβολή προς το πρόσωπό μου κι ως μοναδική απάντηση που μπορώ να δώσω για αυτή σας την συμπεριφορά είναι η καχυποψία σας!!!  :'( :'(

 

...δεν είναι τίποτα...έρχονται τα γερμανικά νούμερα νέος.... ;) ;D

Σε μία βδομάδα... Μαζεύω δυνάμεις!!!  8)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και εγώ μαζί του είμαι...αλλά με ονόματα...το Ζαϊκο φωτογραφίζει? ;) ;D ;D ;D

 

Καλό είναι όταν πετάμε τη βλακεία, να το παραδεχόμαστε μετά... ;)

 

Οχι ρε, δεν εννοει αυτον, ο Ζαικος ψωνιζει απ το Χυτηρογλου.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το ξέρετε ότι πριν 10 χρόνια είχε γίνει ψηφοφορία στο noiz για το ποια θα είναι η επίσημη κιθάρα του forum και η telecaster κέρδισε για μία μόνο ψήφο του (νέου τότε) superfunk?

 

Από τότε όλα οι κρυφομεταλλάδες όπως ο trolley, κάνουν καψόνια στους νέους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρετε ότι πριν 10 χρόνια είχε γίνει ψηφοφορία στο noiz για το ποια θα είναι η επίσημη κιθάρα του forum και η telecaster κέρδισε για μία μόνο ψήφο του (νέου τότε) superfunk?

 

Από τότε όλα οι κρυφομεταλλάδες όπως ο trolley, κάνουν καψόνια στους νέους.

Έγινε κι αντίστοιχη ψηφοφορία για μπάσα? Ή μήπως η καχυποψία επεκτάθηκε και στους έχοντας 4 χορδές?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παίζω με 5 χορδές χωρίς τάστα και με ένα στρατό από πετάλια από κάτω..Επίσης είμαι κάτω απ τα τριάντα και δεν παίζω Ροκ εντ δε ρολ και πολλές φορές παίζω κάτι περίεργα στύλ...Μαλίστα το αγαπημένο μου διάστημα είναι το τρίτονο.Κάνω παρέα με μουσικούς που παίζουν και με επτάχορδες κιθάρες σε υψηλές ταχύτητες...Είμαι επίσης είρωνας με τους ξερόλες και δεν γουστάρω τους κομπλεξικούς bedroom player που νομίζουν ότι δεν γίνεται αντιληπτή η ημιμάθεια τους και ή αμάθεια τους απ τα γραπτά τους..Πρέπει αφού καώ στην πυρά να με αποβάλουν απ το forum?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα στρατό από πετάλια από κάτω

Στρατό τώρα... Σιγά τα ωα να πούμε... Έχεις εκεί έναν μικρό λόχο και κάτι έγινε να ουμε... Εμείς φίλε μου παίζουμε με 5χορδές, ACTIVE, MH FENDER, 2 ενισχυτές, καμιά 10αριά πετάλια, ασύρματο και rapcore δικέ μου!!! Τι μου λες τώρα εσύ για ερασιτεχνισμούς και bedroom players... ΓΑΤΑΚΙΑ!!! :P :P :P :P :P

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατό τώρα... Σιγά τα ωα να πούμε... Έχεις εκεί έναν μικρό λόχο και κάτι έγινε να ουμε... Εμείς φίλε μου παίζουμε με 5χορδές, ACTIVE, MH FENDER, 2 ενισχυτές, καμιά 10αριά πετάλια, ασύρματο και rapcore δικέ μου!!! Τι μου λες τώρα εσύ για ερασιτεχνισμούς και bedroom players... ΓΑΤΑΚΙΑ!!! :P :P :P :P :P

Χώσε!!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου