Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει (γενικά) καχυποψία προς τα νέα μέλη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι επίσης είρωνας με τους ξερόλες και δεν γουστάρω τους κομπλεξικούς bedroom player που νομίζουν ότι δεν γίνεται αντιληπτή η ημιμάθεια τους και ή αμάθεια τους απ τα γραπτά τους..

Πρέπει να ζεις μια προσωπική κόλαση......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ παίζω με 5 χορδές χωρίς τάστα και με ένα στρατό από πετάλια από κάτω..Επίσης είμαι κάτω απ τα τριάντα και δεν παίζω Ροκ εντ δε ρολ και πολλές φορές παίζω κάτι περίεργα στύλ...Μαλίστα το αγαπημένο μου διάστημα είναι το τρίτονο.Κάνω παρέα με μουσικούς που παίζουν και με επτάχορδες κιθάρες σε υψηλές ταχύτητες...Είμαι επίσης είρωνας με τους ξερόλες και δεν γουστάρω τους κομπλεξικούς bedroom player που νομίζουν ότι δεν γίνεται αντιληπτή η ημιμάθεια τους και ή αμάθεια τους απ τα γραπτά τους..Πρέπει αφού καώ στην πυρά να με αποβάλουν απ το forum?

 

Μην μας βαζεις ροκ εντ δε ρολ, βαλε μας κατι τελος παντων απο αυτα που παιζεις.

Ολοι εχουν βαλει κατι μεσα δω, καλο η κακο τελος παντων ...δεν εχει σημασια, ο καθεις και τα οπλα του.  ;D  Μουσικοι ειμαστε και μουσικα οργανα παιζουμε.

Μια φορα αν δεν κανω λαθος κατι ειχες βαλει (θα παρακαλουσα καποιον εμπειρο στην ανιχνευση να το βρει και να μου το στειλει με πμ) και δεν μπορεσα να καταλαβω τι οργανο επαιζε (ηταν αν δεν κανω λαθος κατι σε φρυγιο τροπο).

 

Αγαπητε φιλε οταν βγαινεις λαβρος μεσα δω για πραγματα προσωπα και καταστασεις, πραγμα το οποιο λιγοι κανουν και αυτοι οι λιγοι το δικαιουνται για το λογο μονο και μονο οτι εχουν αποδειξει οτι κατι κατεχουν απο το αθλημα, δειξε μας και συ κατι απο την τεχνη σου για να πεισεις οτι οταν δινεις γνωμες συμβουλες και νουθετησεις σε κοσμο μεσα δω ξερεις τι λες και δεν λες παπαριες που ακουσες δεξια και αριστερα.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δειξε μας και συ κατι απο την τεχνη σου

Διαφωνώ σε αυτό... Διότι πχ σε προσωπικό επίπεδο αυτά που γουστάρω να γράφω και να ακούω εγώ έχουν πάρει περίεργες κριτικές στο φόρουμ... Παρ' όλα αυτά όταν ανεβάζω τραγούδια από τις μπάντες στις οποίες παίζω έχω ακούσει σχετικά καλά λόγια... Και στις 2 περιπτώσεις συμβάλλω... Σημαίνει κάτι αυτό για "την τέχνη μου"?

 

Χώσε!!!!

Ενίοτε παίζω και με 4χορδο IBANEZ (χωρίς κουρδισμένα ΚΣΥΛΑ) βαμμένο από τα χεράκια μου και κουρδισμένο σε drop C!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μας βαζεις ροκ εντ δε ρολ, βαλε μας κατι τελος παντων απο αυτα που παιζεις.

Ολοι εχουν βαλει κατι μεσα δω, καλο η κακο τελος παντων ...δεν εχει σημασια, ο καθεις και τα οπλα του.  ;D  Μουσικοι ειμαστε και μουσικα οργανα παιζουμε.

Μια φορα αν δεν κανω λαθος κατι ειχες βαλει (θα παρακαλουσα καποιον εμπειρο στην ανιχνευση να το βρει και να μου το στειλει με πμ) και δεν μπορεσα να καταλαβω τι οργανο επαιζε (ηταν αν δεν κανω λαθος κατι σε φρυγιο τροπο).

 

Αγαπητε φιλε οταν βγαινεις λαβρος μεσα δω για πραγματα προσωπα και καταστασεις, πραγμα το οποιο λιγοι κανουν και αυτοι οι λιγοι το δικαιουνται για το λογο μονο και μονο οτι εχουν αποδειξει οτι κατι κατεχουν απο το αθλημα, δειξε μας και συ κατι απο την τεχνη σου για να πεισεις οτι οταν δινεις γνωμες συμβουλες και νουθετησεις σε κοσμο μεσα δω ξερεις τι λες και δεν λες παπαριες που ακουσες δεξια και αριστερα.

 

 

 

 

 

 

Πραγματικά θα σε ευχαριστήσω γιατί δεν φαντάζεσαι πόσο απλόχερα έχεις σκορπίσει το γέλιο στην πόλη που ζω και ειδικά ανάμεσα στους μουσικούς...Στιγμές visa ζούμε όλοι μαζί σου...Χίλια ευχαριστώ...

Όσον αφορά τα κλιπ τα ετοιμάζουμε τώρα στο studio και σε λίγο θα το ανεβάσουμε όταν είναι έτοιμο.Αν θα σ αρέσει η όχι είναι δικό σου θέμα και εμένα προσωπικά με αφήνει αδιάφορο...Εσύ μπορεί να ακούς κλαρίνα εγώ Eno...Δεν απευθύνομαι σε σένα πολύ απλά δεν έχεις άποψη...

Υ.Γ :Μην σκεφτείς να με ξαναπρίξεις με p.m γιατί στο έχω ξαναπεί...Τα γραπτά μένουν...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ σε αυτό... Διότι πχ σε προσωπικό επίπεδο αυτά που γουστάρω να γράφω και να ακούω εγώ έχουν πάρει περίεργες κριτικές στο φόρουμ... Παρ' όλα αυτά όταν ανεβάζω τραγούδια από τις μπάντες στις οποίες παίζω έχω ακούσει σχετικά καλά λόγια... Και στις 2 περιπτώσεις συμβάλλω... Σημαίνει κάτι αυτό για "την τέχνη μου"?

Ενίοτε παίζω και με 4χορδο IBANEZ (χωρίς κουρδισμένα ΚΣΥΛΑ) βαμμένο από τα χεράκια μου και κουρδισμένο σε drop C!!!

 

Ας μας βαλει και αυτος κατι απο το γκρουπ που παιζει (αν παιζει) και οχι κατι προσωπικο....

 

 

funky_bassman, ας το.... ξερω εγω τι λεω.....  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τα κλιπ τα ετοιμάζουμε τώρα στο studio και σε λίγο θα το ανεβάσουμε όταν είναι έτοιμο

 

Θα περιμενουμε λοιπον.  ;D

 

γιατί δεν φαντάζεσαι πόσο απλόχερα έχεις σκορπίσει το γέλιο στην πόλη που ζω και ειδικά ανάμεσα στους μουσικούς...Στιγμές visa ζούμε όλοι μαζί σου...Χίλια ευχαριστώ...

 

Γιατι γελατε ρε αυτου στα Γιαννενα?? Ειδατε κανεναν να κυκλοφορει με τα σωβρακα???  ;D

 

Αποσπασμα (εκτελεστικον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι γελατε ρε αυτου στα Γιαννενα?? Ειδατε κανεναν να κυκλοφορει με τα σωβρακα???  ;D

 

Αποσπασμα (εκτελεστικον)

Εντάξει φίλος πάει...Το κάψες...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει φίλος πάει...Το κάψες...

 

Περιμενουμε λοιπον ολοι στο φορο ποτε θα βγειτε απο το στουντιο.

Μεχρι τοτε παω και γω να γραψω το...

"Αχ κουνελακι κουνελακι ξυλο που θα το φας

Μεσα στο ξενο περιβολακι τρυπες γιατι τρυπας....??"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου