Προς το περιεχόμενο

5 Guitarists Jam!


Infernalgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

  Όλοι απολαυστικοί, θα ήταν πραγματικά άδικο να ξεχωρίσεις κάποιον, εφόσον και οι 5 έχουν ξεχωριστό και ταυτόχρονα πολύ πολύ ωραίο στύλ!!

 

    ...........................................................................

 

  Παρόλαυτά όμως θα το κάνω, και δίνω τα props στον Στελάρα και στο παλικκάρι με την Strat!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  Όλοι απολαυστικοί, θα ήταν πραγματικά άδικο να ξεχωρίσεις κάποιον, εφόσον και οι 5 έχουν ξεχωριστό και ταυτόχρονα πολύ πολύ ωραίο στύλ!!

 

    ...........................................................................

 

  Παρόλαυτά όμως θα το κάνω, και δίνω τα props στον Στελάρα και στο παλικκάρι με την Strat!!  ;D

Ναι γιατί έχεις ίδια  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εξαιρετικοι.

Μ αρεσε παρα πολυ ο Ψαριδης αν και ειστε ολοι τοσο καλοι που τελικα ειναι καθαρα θεμα

γουστου ποιος σ αρεσει.

Τα σπασατε και μπραβο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι μάγκες!! Πολύ ροκιά.. ;D ;D Και εμένα μου άρεσε ο Ψαρίδης "λίγο" περισσότερο.. Πάντως, ήταν καλό το αποτέλεσμα !!

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλληκάρια είστε όλοι πολύ καλοί και μπράβο σας.

Πολύ ωραία παιξίματα, δεν θα μείνω σε κανένα ιδιαίτερα, γιατί το "Να η ευκαιρία" που έκανα (ναι είμαι ο Γ.Κ. ;D ;D ;D) τελείωσε. ;D

Επιθυμία μου (το ξαναλέω) είναι αυτή την αναμφισβήτητη ικανότητα και το προσωπικό ύφος που όλοι σας διαθέτετε, να τα βγάλετε και στην σύνθεση (αν δεν το έχετε ήδη κάνει).

 

Ελπίζω σε προσωπικές σας δουλειές, με ακόμα καλύτερα παιξίματα. :)

 

Και πάλι μπράβο, όλοι πολύ καλοί (και πάντα ο καθένας με τον τρόπο του και το ύφος του). :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου