Προς το περιεχόμενο

Κοστολόγιση μεταχειρισμένων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε αγορίνα αν γινόταν το ανάποδο και ήθελες να πουλήσεις ένα όργανο τι θα έκανες? Δηλαδή αν ξαφνικά η χ εταιρία κατέβαζε στο 50% τις τιμές τι θα έκανες? Θα είχες πάρει ένα όργανο 1000 ευρώ κάποτε και τώρα θα έκανε καινούριο 500... Τι θα έκανες εκεί? Θα το πούλαγες 300? (που είναι μία νορμάλ τιμή για ένα όργανο 500 ευρώ καινούριο)? Αυτός που θα το αγόραζε θα ήταν κλέφτης?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

ΥΓ: Το έχουν χάσει στην Warwick;  ;D

 

 

2000 το Corvette ash?Πάμε καλά?που εργονομικά το όργανο είναι άθλιο!Σε σχέση με το bubinga που έχω τώρα πάντα

 

2666 το Thumb bo?Που να μην ξεκινήσω για την εργονομία του...Παιδιά συγνώμη αλλά έχετε ιδέα τι μπασάρες υπάρχουν με τέτοια λεφτά?

 

Εμένα πάντως με χάσανε από πελάτη αν και λατρεύω τα όργανα τους και δεν αλλάζω το άταστο μου

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αγορίνα αν γινόταν το ανάποδο και ήθελες να πουλήσεις ένα όργανο τι θα έκανες? Δηλαδή αν ξαφνικά η χ εταιρία κατέβαζε στο 50% τις τιμές τι θα έκανες? Θα είχες πάρει ένα όργανο 1000 ευρώ κάποτε και τώρα θα έκανε καινούριο 500... Τι θα έκανες εκεί? Θα το πούλαγες 300? (που είναι μία νορμάλ τιμή για ένα όργανο 500 ευρώ καινούριο)? Αυτός που θα το αγόραζε θα ήταν κλέφτης?

Αν γινόταν που δεν γίνεται ούτε με σφαίρες θα το πουλούσα 400 ευρώ απλά και μόνο για να έχω ελπίδα να πουληθεί.Πάντα τα όργανα τα δίνω κοντά στη μισή τιμή.Το Corvette active germany που έδωσα τελευταία το έδωσα 500 ευρώ.

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

2000 το Corvette ash?Πάμε καλά?που εργονομικά το όργανο είναι άθλιο!Σε σχέση με το bubinga που έχω τώρα πάντα

 

2666 το Thumb bo?Που να μην ξεκινήσω για την εργονομία του...Παιδιά συγνώμη αλλά έχετε ιδέα τι μπασάρες υπάρχουν με τέτοια λεφτά?

 

Εμένα πάντως με χάσανε από πελάτη αν και λατρεύω τα όργανα τους και δεν αλλάζω το άταστο μου

 

Εγώ απλά θα ήθελα να έχω στα χέρια μου αυτά τα δύο όργανα: Το ένα http://www.thomann.de/gr/warwick_thumb_5_nt_natural_oil.htm

 

 

και το άλλο http://www.thomann.de/gr/warwick_ps_thumb_bo5_natural_hg.htm

 

δηλαδή την ακριβή και φτηνή (1550 ευρώ) και να τα παίξω, να τα γράψω να τους βγάλω το λάδι...

 

Γιατί πραγματικά θα ήθελα να ακούσω την διαφορά των σχεδόν 3000 ευρώ  ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη αλλά έχετε ιδέα τι μπασάρες υπάρχουν με τέτοια λεφτά?

Παιδί σχωρεμένος  ;D αλλά ξέρεις πόσες μάπες όργανα υπάρχουν στα διπλάσια λεφτά;

Ξέρεις πόσα προϊόντα άχρηστα (για σένα και για μένα) κοστίζουν μικρές περιουσίες;

Πάλι τις ίδιες κουβέντες θα κάνουμε;

 

Συμπεριφέρεσαι σαν οπαδός ομάδας που τον απογοήτευσε ο πρόεδρας.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω Gibson les paul standard του 2012 στα 1000 ευρώ..

Την έχω αγοράσει 300 ευρώ γιατί μου χρωσταγε χάρη ο thomann.

 

Ενδιαφέρεται κανείς;

 

Μάλλον όχι,αφού βγάζω 700ευρώ...Μλκς ψάχνω;  ;D

 

Do u get the point?  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω Gibson les paul standard του 2012 στα 1000 ευρώ..

Την έχω αγοράσει 300 ευρώ γιατί μου χρωσταγε χάρη ο thomann.

 

Ενδιαφέρεται κανείς;

 

Μάλλον όχι,αφού βγάζω 700ευρώ...Μλκς ψάχνω;  ;D

 

Do u get the point?  ;)

Και αυτό είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που συζητάμε.....Δεν νομίζω Τάκη

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που συζητάμε.....Δεν νομίζω Τάκη

 

Ποιά η διαφορά;

Απο μπάσα δεν ξέρω τίποτα,αλλά αν δώσεις το όργανο που λές σε αντίστοιχη τιμη του παραπάνω παραδειγματος δε νομίζω να νοιαστεί κανείς για το πόσο το πήρες..

ουρά θα κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται Gibson Les Paul του '59 που μου έφερε ο Αη Βασίλης, όταν πίστευα οτι υπάρχει.

Θα δοθεί σε άνθρωπο με ήθος, δεκτές ανταλλαγές με στρογγυλά βότσαλα ή άλλα αντικείμενα που αποκτήθηκαν δωρεάν.

 

ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου