Προς το περιεχόμενο

Περί χορδών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε συ, Hyundai έχει ο άνθρωπος, ή κάποιο άλλο Κορεάτικο, ή και γιαπωνέζικο (Suzuki, Honda, Toyota) και γράφει στην γλώσσα που τον "έγδαραν". ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D

 

Φίλε για τα hyndai (και τα Kia προφανώς) έχω την καλύτερη γνώμη.

 

Ο πατέρας μου πήρε το accent του 2004 καινούριο τότε,μόλις άκουσα ότι πάει για hyndai είπα μέσα μου ΩΧ.

Τώρα το παίρνω πίσω και λέω hyndai και πάλι hyndai τουλάχιστον για τα μοντέλα 04 και πάνω(για τα πιο παλιά απλά δεν ξέρω).

 

Φτου μην το ματιάσω!!!

Η μηχανή του σκυλί,οικονομικό στα καύσιμα όπως και στα ανταλακτικά του.

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι σίγουρος πως το αυτί μου δεν εξεπλάγει ευχάριστα που άκουσα φρέσκιες χορδές μετά από μήνες ;D.............το κάνω συχνά εξάλλου

Ρε Σάμυ το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ.

Κάποτε έκανα 4ή 5 χρόνια να αλλάξω χορδές στην Sg, και όταν τις άλλαξα, μέχρι να στρώσουν έβριζα.

 

Καλες οι γυναικες ρε αληταρα αλλα δωσε και τιποτα για το καρο!

Ψυχη εχει και το μαυρο. ;D ;D :-* :-*

Άσε ρε φίλε, άμα σου πω ότι αυτό δεν καίει βενζίνη αλλά ευρώ, τι θα μου πεις? :D :-* :-*

 

Ο πατέρας μου πήρε το accent του 2004 καινούριο τότε

Κι εμένα ο πατέρας μου το ίδιο έκανε περίπου την ίδια χρονιά.

Δεν είπα τίποτα (ούτε από μέσα μου, ούτε απ' έξω μου) και άλλαξε δύο φορές δίσκο-πλατώ.

Μάλλον όμως έπεσε στην περίπτωση, μια χαρά είναι η μάρκα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σάμυ το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ.

Κάποτε έκανα 4ή 5 χρόνια να αλλάξω χορδές στην Sg, και όταν τις άλλαξα, μέχρι να στρώσουν έβριζα.

Άσε ρε φίλε, άμα σου πω ότι αυτό δεν καίει βενζίνη αλλά ευρώ, τι θα μου πεις? :D :-* :-*

 

Μια καλή λύση την βρήκε ένας γνωστός με ένα 900άρι οπελάκι 3κύλιδρο με χαμιλά τέλη και όταν βγαίνει σε εθνική το πάει μέχρι 100,ξεχνάει πότε βάζει βενζίνη

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες οι γυναικες ρε αληταρα αλλα δωσε και τιποτα για το καρο!

Ψυχη εχει και το μαυρο. ;D ;D :-* :-*

 

Κι εσύ τεκνό Τζιβούριε? Κι εσύ ?

Χτυπάτε κι άλλο αλητήριοι ,ουδείς δεν εβρέθει ίνα απαντήσει στη σοβαρή μου απορία .

Ντροπή σας και φτου σας ,άκου Σκουντάι και λαμαΚΙΑ και Άλφα Ιουλιέτα , ΤΡΟΧΟΙ ΚΑΙ ΤΙR το κάνατε το πόρδουμ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσύ τεκνό Τζιβούριε? Κι εσύ ?

Χτυπάτε κι άλλο αλητήριοι ,ουδείς δεν εβρέθει ίνα απαντήσει στη σοβαρή μου απορία .

Ντροπή σας και φτου σας ,άκου Σκουντάι και λαμαΚΙΑ και Άλφα Ιουλιέτα , ΤΡΟΧΟΙ ΚΑΙ ΤΙR το κάνατε το πόρδουμ  ;D ;D ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D σχετικότατα με τις χορδές όλα αυτά  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D σχετικότατα με τις χορδές όλα αυτά  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τελικά ,αντί να αλλάζω χορδές ,μάλλον θα αλλάζω κιθάρα ,βγαίνει πιο φτηνά απ το να αλλάζω δίσκο στ αμάξι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ,αντί να αλλάζω χορδές ,μάλλον θα αλλάζω κιθάρα ,βγαίνει πιο φτηνά απ το να αλλάζω δίσκο στ αμάξι  ;D ;D ;D

 

Καλά όντως το χ :-X :-Xαμε με τα αυτοκίνητα  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Μια γνώμη για τις χορδές έχω εκφράσει στην αρχή και όντως μπορεί να υπάρχει καλή διαφορά ανάμεσα σε παλιά-καινούρια ή και σε διαφορετικές χορδές ως προς τον ήχο αλλά και προς την ποιότητα.

 

Άλλαζε χορδές και μην πέρνεις αμάξι πιο πολύ συμφέρει όπως κατάλαβες  ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Smart αδελφια να σωθείτε...........

Ουτε συμπλέκτης - ουτε βενζίνα  και ετσι σας μενουνε και λ7 για χορδες....  ;D ;D ;D

 

Είναι πιο ακριβό σε σύγκριση με άλλα μικρά.

 

Αλλά αν είναι και πετρέλαιο σώθηκες.

 

Πάλι εκτός χορδών είμαστε  ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Smart αδελφια να σωθείτε...........

Ουτε συμπλέκτης - ουτε βενζίνα  και ετσι σας μενουνε και λ7 για χορδες....  ;D ;D ;D

 

Δεν μ αρεσουν τα smart ρε γμτ μου, σαν κοτετσια ειναι.

 

ΥΓ

Samy βαλε 10/αρες στην ακουστικη και 9/αρες στην τελε σου και θα εισαι γατα, και ερνιεμπαλ. Τετοιες βαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου