Προς το περιεχόμενο

Περί χορδών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με σκίσατε παιδιά.

Δεν έχω αλλάξει ακόμα, αλλά επειδή όπου να 'ναι μάλλον θα την φάω την σούπα, είχα ρωτήσει και μου είχε μείνει το "350 ευρώ". ::)

Αν είναι μόνο το ανταλλακτικό (είναι και citroen xsara II 1600 το ρημάδι, και η citroen γδέρνει στις τιμές), "την έχω πλακοστρώσει". :'(

Πρέπει να πάρω δάνειο. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είστε αλήται ,εγώ ομιλώ σοβαρά και υμείς εκφράζεστε ωσαν να ήσασταν στη παιδική χαρά και κοιμούνται και μονδερατόρες ,να σας μπανιάρουν νυχτιάτικα .

Τι οδηγείτε ωρέ καγιέν? Άκου 350 για δίσκο,ούτε χρυσός συλλεκτικός νάταν . Η παράγκα με 2 κατοστάρικα μαζί με εργατικά έχει στανιάρει και χτυπάει Νο 1 στα τσάρτς  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχομεν ίδιο κάρο (το δικό μου είναι καλλίτερο χρώμα  :P ;D )

Ναι, αλλά το δικό μου το σέρνουν θηλυκά άλογα. ;)

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Πάει προχτές η 350άρα, πριν από καιρό το "κάπνισε" ο πατέρας μου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Πάει προχτές η 350άρα, πριν από καιρό το "κάπνισε" ο πατέρας μου.

 

Έτσι είναι φίλος οι Στραβοκάστερ ,πολυέξοδες και ζημιάρικες  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σκίσατε παιδιά.

Δεν έχω αλλάξει ακόμα, αλλά επειδή όπου να 'ναι μάλλον θα την φάω την σούπα, είχα ρωτήσει και μου είχε μείνει το "350 ευρώ". ::)

Αν είναι μόνο το ανταλλακτικό (είναι και citroen xsara II 1600 το ρημάδι, και η citroen γδέρνει στις τιμές), "την έχω πλακοστρώσει". :'(

Πρέπει να πάρω δάνειο. :D

 

Άσε και μένα άλφα ρομέο είναι και σε τσλακώνουν στις τιμές,για μία από τις δύο

κ :-X :-Xντίζες που πάει από τον λεβιέ στο σαζμάν ζητούσαν το ανταλλακτικό 120 γιούρια άμα ήταν και οι δύο 240 γιούργια,τελικά την φτιάξαμε με άλλο τρόπο όπως φαντάζομαι θα κάνουν οι πιο πολλοί  ;D.

 

Το νούμερο του συμπλέκτη για το άλφα βγαίνει από τα πιο ακριβά σε σύγκριση με άλλα νούμερα που φοράνε άλλες μάρκες αμαξιών.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

希腊朋友们,如果你想要学习或者正在学习中文普通话, ;D 或者你对中国和中国文化很感兴趣,这里是我们倾心为你打造的网站。我们乐于在此分享我们对中文及中国的了解与喜爱,并且提供中文字典及书籍的连接地址。美中不足的是,由于希腊语-汉语参考资料有限,  :D 开始我们将使用英语。如果你就是中国人而且愿意帮助改进这个网站,请发邮件联系我们!我们希望有类似的网站能帮助中国人学习希腊语! 8) 请浏览我们的网站,也许你不懂希腊语,但当你发现网站中的汉语有错误时,请通知我们尽快纠正。

 

感谢您访问该网站!再见! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

希腊朋友们,如果你想要学习或者正在学习中文普通话, ;D 或者你对中国和中国文化很感兴趣,这里是我们倾心为你打造的网站。我们乐于在此分享我们对中文及中国的了解与喜爱,并且提供中文字典及书籍的连接地址。美中不足的是,由于希腊语-汉语参考资料有限,  :D 开始我们将使用英语。如果你就是中国人而且愿意帮助改进这个网站,请发邮件联系我们!我们希望有类似的网站能帮助中国人学习希腊语! 8) 请浏览我们的网站,也许你不懂希腊语,但当你发现网站中的汉语有错误时,请通知我们尽快纠正。

 

感谢您访问该网站!再见! ;D

 

???

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

Έλα ρε συ, Hyundai έχει ο άνθρωπος, ή κάποιο άλλο Κορεάτικο, ή και γιαπωνέζικο (Suzuki, Honda, Toyota) και γράφει στην γλώσσα που τον "έγδαραν". ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ, Hyundai έχει ο άνθρωπος, ή κάποιο άλλο Κορεάτικο, ή και γιαπωνέζικο (Suzuki, Honda, Toyota) και γράφει στην γλώσσα που τον "έγδαραν". ;D ;D ;D ;D

 

Mazda 2  ;D

Εχετε παει ποτε στη mazda για ανταλακτικα??  ;D

Θα φυγετε Κινεζοι απο κει.... Χε χε χε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σκίσατε παιδιά.

Δεν έχω αλλάξει ακόμα, αλλά επειδή όπου να 'ναι μάλλον θα την φάω την σούπα, είχα ρωτήσει και μου είχε μείνει το "350 ευρώ". ::)

Αν είναι μόνο το ανταλλακτικό (είναι και citroen xsara II 1600 το ρημάδι, και η citroen γδέρνει στις τιμές), "την έχω πλακοστρώσει". :'(

Πρέπει να πάρω δάνειο. :D

Καλες οι γυναικες ρε αληταρα αλλα δωσε και τιποτα για το καρο!

Ψυχη εχει και το μαυρο. ;D ;D :-* :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου