Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για κάρτα σαν την maudio fast track pro


lb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

DSP ,VRM  και firewire μιας και πιγα σε imac.

λες να εχω θεμα?

 

Είναι πιθανό.

Με τον Μακ, θα επέλεγα (πάντα) κάτι ειδικά φτιαγμένο για Mac, όπως Apogee ή Motu. Επαναλαμβάνω ότι μιλάμε για θέματα ουσιαστικής συμβατότητας, όχι ποιότητας ήχου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα Windows XP Pro, δεν έχουν sleep mode, όπως εννοείται σε σύγχρονα λειτουργικά. Ήταν πάντα ένα από τα σημεία που έδιναν "πάτημα" στους Μακάδες να μας κάνουν πλάκα. Η συζήτηση για το sleep mode αφορά τα Vista και τα Windows 7 (για τα 8, λίγες μέρες ακόμη).

 

 

 

Για να το λες δίκιο θάχεις  ;D καθότι τα κομπιούτερ δεν είναι το δυνατό μου σημείο . Είχα τα windows 8 αλλά λόγω ασυμβατότητας με τα pro tools αναγκάστηκα και ξαναγύρισα σε xp

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιθανό.

Με τον Μακ, θα επέλεγα (πάντα) κάτι ειδικά φτιαγμένο για Mac, όπως Apogee ή Motu. Επαναλαμβάνω ότι μιλάμε για θέματα ουσιαστικής συμβατότητας, όχι ποιότητας ήχου.

 

Για apogee λιγο χλομο με κοβω ειναι ακριβες για το buget μου τωρα για motu θα κοιταξω αν και με προβληματιζει το θεμα οτι τις δινουν αρκετοι απο εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε τις αγγελιες,καπου πετυχα μια profire 610 σε πολυ χαμηλη τιμη.

Η lexicon καλη,αλλα μετα απο καιρο θα σου βγαλει προβληματακια στα ποτενσιομετρα,και μπορεις με τα ιδια περιπου λεφτα να παρεις καλυτερη. Για τις αλλες δεν ξερω,απλα εχω ακουσει καλα για την scarlet,δεν ξερω ομως αν η συγκεκριμενη εχει τους προενισχυτες της saffire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου