Προς το περιεχόμενο

Cher live in concert -Walking in Memphis και αλλα πολλα.


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Απο το πρωι λοιπον αρχισα να ακουω και να βλεπω  την Cher στο DVD που εχω εδω και καποια χρονια .Πραγματικα μεγαλη τρελλοτραγουδιστρια .....απολαυστε την.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Θεά.

Αξιαγάπητη.

Και σέξυ!

 

Περικλή, το βίντεο μου δίνει την εντύπωση ότι δεν έχει όγκο στον ήχο, πέρα από την τραγουδίστρια.  Και παίζουν τόσοι μουσικοί.

Σύνθια, κιθάρες, πίσω φωνητικά.Ίσως είναι και ο τρόπος εγγραφής. Δεν ξέρω.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα το καταλαβες .Να σκεφτεις οτι τι εχω σε  DVD και εχω το ιδιο αποτελεσμα με το tube ειναι η παραγωγη ; η επεξεργασια ; ποιος ξερει.

Εδω το εβαλα να παιζει μεσα απο το hifi και παλι πενιχρα αποτελεσματα ειχα.

Παιζουν πολυ καλοι μουσικοι Κωστα αλλα...?????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγωγη με σκυλαδικη νοοτροπια = ΜΠΡΟΣΤΑ η φιρμα τραγουδιαρα + ΠΙΣΩ τα οργανα

Ωραια τραγουδια ομως

και η cher υπερ milf/gilf

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα πληρωνεις ολα γινονται επιφανειακα .ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ομως.

Εχει κανει του κοσμου τις πλαστικες αλλα ειναι σεξυ !!!!!!!!!Πως να το κανουμε ! ;D ;D

Μαλλον στην επεξεργασια εγινε η πατατα και ακουγονται πισω τα οργανα .Το ξανακουσα ολο το dvd προσεκτικα και σε καποια κομματια ειναι νορμαλ τα πραγματα .Θα βρω κομματι ετσι σωστα ηχογραφημενο και θα το ανεβασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω στο live αυτο που ειναι γυρισμενο το 1999 στο Las Vegas ειναι 52 ετων μπεμπα.

Αυτο ειναι το κομματι που κλεινει την συναυλια και περιeχει και τα credits .O ηχος ειναι λιγο καλυτερος ( παιζει και playback στο κομματι αυτο ;η ειναι τα μπλιμπλικια που ακουγονται ετσι )

@Ηewpt :στα σκυλαδικα ολοι ειναι δυνατα ειδικα ο ''τσιγκος'' σου τρυπαει τον εγκεφαλο (γι'αυτο ολοι οι αλλοι παιζουν με ωτοασπιδες.Και ο μικροφονιας παιζει το παιγνιδι του πισωπλατα παντα.

Τα δε γκαρσονια ειναι το ''ΑΥΤΙ'' ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ του μαγαζιου (δηλαδη του αφεντικου & της φιρμας )  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου