Προς το περιεχόμενο

Electronica


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερετε ποσοι πραγματικα σακ αλλα ειναι στην δισκογραφια ?...οποτε δεν εχουμε ποτε προβλημα με αυτο οποιος γουσταρει οκ....επισης ξερετε ποσα οχι μας κανουν ενα ναι με τις εταιρ(ι)ες ?...μην κολλατε απλα παντα βελτιονομαστε προς το καλυτερο...δειτε και το τελευταιο μου release

 

http://www.djdownload.com/labels/Voodoo+Vinyl/1182

 

 

:lol: :lol: :lol:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προτείνω όταν δηλωσουν όλοι το παρόν και δούμε πόσοι είμαστε να μπορέσουμε να κάνουμε κάτι ενδιαφέρον όπως π.χ Live, compilation....

Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελο να στειλο ενα λινκ αλλα δεν μπορω ακολουθησα και τις οδηγιες αλλα τιποτα αν το εχει κανει καποιος ασ στειλει ενα πμ

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω όταν δηλωσουν όλοι το παρόν και δούμε πόσοι είμαστε να μπορέσουμε να κάνουμε κάτι ενδιαφέρον όπως π.χ Live' date=' compilation....

Τι λέτε?[/quote']

Ενα compilation με κανα-δυο κομματια απο τον καθενα ειναι πολυ

καλη και δημιουργικη ιδεα..Ακομη κι αν ο καθενας φτιαχνει διαφορετικο στυλ

μουσικης.Θα ειναι ενα πειραματικο electro project με την υπογραφη των μελων του noiz και θα λεγεται -electro breaks,the noiz of the future!(Κατι σαν future sound of London)που λεμε... :lol:

Ειμαι μεσα και οποιος εχει τα μεσα να κανει μια καλη παραγωγη(εγω οχι),μπορει να κανει την αρχη και να συνεννοηθουμε τουλαχιστον ως προς ποιο υφος θα κινηθουμε.. :D Ωραια,με πωρωσατε τωρα.Ειδατε τι κανετε?Κι εχω

και εξεταστικη,ρε γμτ... :cry:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ακουγεται...οποιος ειναι μεσα ας κανονισουμε με καποιο τροπο ναμαζεψουμε το υιλικο και να αποφασισουμε γενικα που θα παει το στυλ... :lol:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δειξει νομιζω...καλο θα ειναι σε mp3 ...παρτε και ενα λινκ για ενα euphoric trance track... θα ειναι και στο soundmaker τον σεπτεμβρη...

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/SONICSPOT/CATCH%20A%20LITTLE%20RAIN%20-%20DREAMY%20MIX%20OPEN%20OCEAN%20FT%20LINNEA%20(master)%202.mp3

 

cheers

Panos :lol: :lol:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου