Προς το περιεχόμενο

Θίχτηκα και θέλω να αποχωρήσω


ex-nspanoud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους για όσους δεν έτυχε να την γνωρίζουν.

 

H Glennie είναι η πρώτη solo percussionist και ταυτόχρονα κουφή απο τα 12.

Το γεγονός αυτό δεν την εμποδίζει να είναι κορυφαία σε διεθνές επίπεδο. Συνήθως παίζει ξυπόλητη για να αισθάνεται καλύτερα τις δονήσεις της μουσικής.

 

Πρόκειται για μια διάλεξη απο αυτές που διοργανώνει ο/η TED (Technology, Entertainment, Design) που αφορούν συνήθως τις επιστήμες, την οικονομία, ανάπτυξη και τις τέχνες. http://www.ted.com

Αγαπητέ YAMETH.

Παρακαλώ σαν admin που δηλώνετε ως ιδιότητα:

επειδή δε θεωρώ οτι είμαι ούτε "Ρε"  ούτε "μεγάλος" αλλά και ούτε "12", παρακαλώ να με διαγράψετε από μέλος του κατά τα άλλα χρησιμότατου ιστότοπού σας καθώς και όλες τις δημοσιεύσεις που έχω αναρτήσει, καθώς η ιδιοσυγκρασία μου δε ταιριάζει με αυτή των μελών σας.

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας.

 

Ευχαριστώ για τη μέχρι τώρα φιλοξενία σας.

Ν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητό μέλος nspanoud, η ανάρτηση η δική μου, δεν αφορά το δικό σας post αλλά του μέλους davidof.

  Το θέμα που μας παρουσιάζετε είναι εκπληκτικό και μας διδάσκει πολλά, όλους μας.

  Προφανώς και έγιναν αρκετές παρανοήσεις, πράγμα που αντιλήφθηκε ο adm. και γι αυτό προσπάθησε να δώσει την σωστή διάσταση στα πράγματα.

  Παρακαλώ να συνεχίσετε να ποστάρετε διότι φαίνεται οτι έχετε να δώσετε πολλά και σημαντικά

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δε θεωρώ οτι είμαι ούτε "Ρε"  ούτε "μεγάλος" αλλά και ούτε "12", παρακαλώ να με διαγράψετε από μέλος του κατά τα άλλα χρησιμότατου ιστότοπού σας καθώς και όλες τις δημοσιεύσεις που έχω αναρτήσει, καθώς η ιδιοσυγκρασία μου δε ταιριάζει με αυτή των μελών σας.

α) Αν δεν θέλεις, δεν ξαναμπαίνεις

β) Αν διαφωνείς ή θίχτηκες, το καταγράφεις

γ) Αν θέλεις να τα πεις στον Yameth έχει και pm

δ) Αν ήθελες αποχώρηση ταρατατζούμ-τυλίγομαι-στην-μπέρτα-μου-και-προσέχτε-με-που-φεύγω-από-εδώ-θιγμένος-ωιμέ, το κανες ωραία.

ε) Αλλίμονο τόσες χιλιάδες μέλη να χαμε την ίδια ιδιοσυγκρασία. Που μεταξύ μας δηλαδή και 10 να μασταν, πάλι δεν .....

 

Ότι νομίζεις....

 

 

 

Υ.Γ. Και το αποκόπτω από το αρχικό thread που ήταν ωραιότατο για να μην το χαλάσω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Το θέμα προέκυψε από posts άλλων χρηστών για τα οποία έγινε αναφορά κατόπιν του προηγούμενου post (περί διαγραφής) το οποίο απευθύνεται στον admin (yameth). Ως εκ τούτου, το παρόν thread κλειδώνεται, και θα πρότεινα την υποβολή οποιουδήποτε αιτήματος/ερωτήματος απ'ευθείας μέσω ΠΜ στον admin ή/και στην ομάδα διαχείρισης (moderators), και όχι σε δημόσιο post.

 

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου