Προς το περιεχόμενο

airheads-promo video-demo2


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου άρεσε. Πολύ Maidenιά!  ;)

Βέβαια χωρίς λόγια μου φάνηκε λίγο μονότονο.

Επίσης θέλει οπωσδήποτε μίξη παιδιά, να πάρουν όγκο οι κιθάρες, να τονιστεί η διφωνία και να ανεβεί η ένταση του κομματιού γενικά γιατί ακούγεται πολύ χαμηλά.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε. Πολύ Maidenιά!  ;)

Βέβαια χωρίς λόγια μου φάνηκε λίγο μονότονο.

Επίσης θέλει οπωσδήποτε μίξη παιδιά, να πάρουν όγκο οι κιθάρες, να τονιστεί η διφωνία και να ανεβεί η ένταση του κομματιού γενικά γιατί ακούγεται πολύ χαμηλά.  :)

ευχαριστούμε πολλή!!είναι η εισαγωγή του demo και το μονο κομμάτι χωρίς φωνή...εννοείτε πως θα μιξαριστεί.. :D :D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι αλλο εχετε εμφανισιακο στυλ

Για τα τις μουσικης επενδυσης του κακου αυτου βιντεο δεν θα σχολιασω μιας και απο το τελευταιο σου μηνυμα πιο πανω ειδα οτι εχετε καταλαβει οτι κανατε "πατατα" (εισαγωγικα ε ? για να μην παρεξηγηθουμε  ;) )

 

Ερωτηση: Γιατι καποιος ενω ξερει οτι χρειαζεται δουλεια (ειτε ειναι βιντεο ειτε ειναι κομματι) το ανεβαζει στο γιουτουμπ ή οπουδηποτε αλλου ? ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα παρθουν αρνητικες κρητικες μονο και μονο γι'αυτο το λογο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα βιντεάκι για το δεύτερο demo μας...η μουσική είναι "αμιξαριστι"..ακούω σχόλια  ;D ;

Aυτό το αμιξαριστι είναι όπως λέμε απνευστί, αφθορί κλπ εις -ι;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεαρό της ηλικίας σας με κάνει να είμαι αισιόδοξος για την συνέχεια, αλλά σε παρακαλώ, γράφε λίγο πιο σωστά τα ρημάδια τα Ελληνικά. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικά συμφωνώ ότι κάναμε λάθος να το ανεβάσουμε και ήταν αποτέλεσμα τις ανιπομονεσιας και τις βλακείας μας αλλα και δεν το ανεβάσαμε σαν κάτι σοβαρό αλλα σαν μια πολλή μικρή γεύση από το καινούργιου demo.όσον αφορά τις αρνητικές κριτικές εμάς μας αρέσουν γιατί μαθαίνουμε πολλά μέσα από αυτές και δεν τις φοβόμαστε.πάντως το ανέβασα μονο σαν ένα μικρό δείγμα και τιποτα άλλο..υπόσχομαι πολλά περισσότερα

:-*

 

 

 

*όσον αφορά τα ελληνικά νομίζω πως έχω ξανά αναφέρει ότι είμαι ανορθόγραφος και αυτό δεν διορθώνεται από την μια μέρα στην άλλη..

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*όσον αφορά τα ελληνικά νομίζω πως έχω ξανά αναφέρει ότι είμαι ανορθόγραφος και αυτό δεν διορθώνεται από την μια μέρα στην άλλη..

 

Η πλάκα είναι ότι δεν είσαι γενικώς ανορθόγραφος. Τα περισσότερα είναι σωστά. Αλλά εκεί που γράφεις και είναι όλα οκ, ξαφνικά πετάς π.χ. ένα "ανιπομονεσιας" ή "πολλή μικρή γεύση" και γίνεται κόλαση.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι δεν είσαι γενικώς ανορθόγραφος. Τα περισσότερα είναι σωστά. Αλλά εκεί που γράφεις και είναι όλα οκ, ξαφνικά πετάς π.χ. ένα "ανιπομονεσιας" ή "πολλή μικρή γεύση" και γίνεται κόλαση.  ;D

εεεεεεεμμμ... ::)  επειδή αυτές τις λέξεις δεν μου τις διαβάζει η σελίδα που μετατρέπω τα greeklish σε ελληνικά... :P

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου