Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά E.Q.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα, σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω ένα 1u rack Ε.Q. μεταξύ του Mesa Boogie Rectifier preamp και του Mesa Boogie 20/20 τελικού που έχω. Αυτό που ψάχνω είναι ένα σχετικά καλό E.Q. που να δουλέψει μεταξύ αυτών των δύο, να έχει δύο κανάλια ώστε να μπορεί να δουλέψει στέρεο, και τέλος να είναι σε 1u μορφή για να χωρέσει στο case. Budget μέχρι 200 ευρώ. Από e.q έχω και δουλεύω ένα της Peavery το QF431, από το οποίο είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Θα χρησιμοποιούσα αυτό, αλλά πρώτον είναι μονοκάναλο, δεύτερον είναι 2u και τρίτο είναι πιασμένο ούτως ή άλλως σε άλλο setup. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα να μην βαλεις εναν αδυναμο κρικο μεταξυ των δυο πολυ πολυ καλων μηχανηματων που εχεις.

Ενα χαμηλης ποιοτητας (γιατι με 200 ευρω μονο τετοιας κατηγοριας παιρνεις) EQ θα κανει πιο πολυ ζημια παρα βελτιωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου