Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις γνωρίσει ΠΑΛΙΟΥΣ αγνούς αναρχικούς, που σήμερα εκφράζουν την έκπληξή τους - ως και την αποστροφή τους - με την ασύδοτη βία των σημερινών αναρχικών.

 

Αυτό με τους ασφαλίτες είναι παλιά καραμέλα, κατέρρευσε όταν έσκασε μύτη εκείνο το μπουμπούκι ο Αμυράς λίγο πριν τις εκλογές, και τρέχανε πανικόβλητοι οι τσυριζαίοι να αποστασιοποιηθούν.... Μην κάνεις πως τα ξέχασες...

 

 

Δεν ειναι παλια καραμελα,γνωριζω ατομο που δουλευει στο "σωμα" και βγαζει το ψωμακι του με τη φορμα εργασιας (φουλαρι κλπ).

Παλια καραμελα ειναι η ζελεδακι-δυναμιτιδα που θελουν να μας πεισουν οτι εβαλαν "αναρχικοι".

Σαν τους "αναρχικους" που εσπασαν τα τζαμια απ τα αδεια γραφεια του Τονυ πριν λιγες μερες.

Αν ειναι αυτοι αναρχικοι και οχι παρακρατικοι,και εγω ειμαι ο Τζωρτζ Σωρος,χαρηκα  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπουμπουκια έχουμε και απο το κεντρο. Και δολοφονους, και αρπαγες περιουσιων και απ'ολα....

 

Βεβαίως και είχαμε και έχουμε και πάντα θα έχουμε. Καλό λοιπόν είναι να κρατάμε ίσες αποστάσεις από κάθε μορφή βίας απ' όπου και αν προέρχεται.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό λοιπόν είναι να κρατάμε ίσες αποστάσεις από κάθε μορφή βίας απ' όπου και αν προέρχεται.

 

Συμφωνω. Ισες αποστάσεις από κάθε μορφή επιθετικής βίας. Η αμυντική βία, είναι ενστικτώδης, δεν ελεγχεται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω. Ισες αποστάσεις από κάθε μορφή επιθετικής βίας. Η αμυντική βία, είναι ενστικτώδης, δεν ελεγχεται :)

 

οντως

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω. Ισες αποστάσεις από κάθε μορφή επιθετικής βίας. Η αμυντική βία, είναι ενστικτώδης, δεν ελεγχεται :)

 

Αρκεί να μην βαπτίζουμε την επίθεση άμυνα. Έτσι;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ειναι παλια καραμελα,γνωριζω ατομο που δουλευει στο "σωμα" και βγαζει το ψωμακι του με τη φορμα εργασιας (φουλαρι κλπ).

Παλια καραμελα ειναι η ζελεδακι-δυναμιτιδα που θελουν να μας πεισουν οτι εβαλαν "αναρχικοι".

Σαν τους "αναρχικους" που εσπασαν τα τζαμια απ τα αδεια γραφεια του Τονυ πριν λιγες μερες.

Αν ειναι αυτοι αναρχικοι και οχι παρακρατικοι,και εγω ειμαι ο Τζωρτζ Σωρος,χαρηκα  ;D

 

 

Δεν πρέπει να αποκλείεις και το παρακάτω.

Κέντρα αποφάσεων-διαμεσολαβητές-ηλίθιοι.

Εδώ σου λένε ότι έχουν κατάληψη 25 χρόνια. Πιστεύεις πραγματικά ότι θα μπορούσε να συμβεί κάτι τέτοιο χωρίς την στήριξη κέντρων πραγματικής εξουσίας;

Πολύ πιθανό να πιστεύουν και οι ίδιοι οι ηλίθιοι ότι δρουν ανεξάρτητα.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως και είχαμε και έχουμε και πάντα θα έχουμε. Καλό λοιπόν είναι να κρατάμε ίσες αποστάσεις από κάθε μορφή βίας απ' όπου και αν προέρχεται.

 

Εχουν κανει καλη δουλεια τα καναλια..

Νομιζω πως ο Κολοκοτρωνης, ο Βελουχιωτης και ο Φιντελ θα διαφωνουν.

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχουν και οι αναρχικοι τα δικαια τους..

 

Ξερεις ποσες φορες εχω ονειρευτει οτι εγω ειμαι ο Michael Douglas & ο construction worker o αναρχικος/συνδικαληστης/"διαδηλωτης"/παραταξοφοιτητης κτλ που μου κλεινει οποτε του καπνισει το δρομο ή απεργει και με μαμαει? ;D

 

ΑΥΤΗ ειναι ΑΜΥΝΑ... ;D

 

Michael Douglas: Falling down

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δε χωρίζουμε το θρεντ γιατί έφτασε σελ. 128?

 

Λέω τώρα, γιατί στο τέλος δε θα βρίσκει κανείς τίποτε εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου