Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Ολυμπιακο ψάχνουν τον αντι-Βαλβερδε (τι γαμάτο επιθετο αν το καλοσκεφτεις ;D) με λάθος κριτήρια. Δηλαδη να ειναι νεος, μελαχρινός και Ισπανός...

 

Οι παικτες βαριουνται να κανουν πλακα, ο κοσμος βαριεται τους παικτες, ο κυρ Σαββας ψαχνει να δικαιολογησει το μεροκαματο και ο Μαρινάκης αισθανεται πλέον δικαιωση απο μόνος του :p

 

Με λίγα λόγα, αστα να πανε Igbesios ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εσύ όμως είσαι ΚΑΙ σε λάθος thread, ΚΑΙ σε λάθος φόρουμ, οπότε ένα-μηδέν υπέρ μας (έτσι απαντιέται και το ερώτημά σου).

 

 

 

Καλααα !!! θα στη  φυλάω  στο thread  που θα ανοίξω με θέμα ''αθλητικά σχόλια''  ;D ;D

 

Ευχαριστώ τους λοιπούς  για τις πληροφορίες  :)

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γινει καμια στραβη μονο και μας παρουν τις μπεμβε και κυκλοφοραμε με λαντα πανω που φτιαχτηκαμε και μας ειδε ο θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γινει καμια στραβη μονο και μας παρουν τις μπεμβε και κυκλοφοραμε με λαντα πανω που φτιαχτηκαμε και μας ειδε ο θεος

 

Αν για την BMW της έχεις αποπληρώσει το δάνειο, καλύπτεις το τεκμήριο, σε παίρνει οικονομικά να την συντηρείς (τέλη, σέρβις, καύσιμα κτλ) χωρίς να στερείς γάλα στα παιδάκια σου, τότε ΔΕΝ στην πειράζει κανένας....μή μασάς  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν για την BMW...

 

Εγώ πάλι δεν ξέρω. Το νέο facelift δεν μου άρεσε.  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν για την BMW της έχεις αποπληρώσει το δάνειο, καλύπτεις το τεκμήριο, σε παίρνει οικονομικά να την συντηρείς (τέλη, σέρβις, καύσιμα κτλ) χωρίς να στερείς γάλα στα παιδάκια σου, τότε ΔΕΝ στην πειράζει κανένας....μή μασάς  ;D

 

 

Δεν με καθυσηχαζεις ετσι ευκολα,εμενα άλλα μου λενε και την σκεπαζω στο γκαραζ μεχρι να δω μια "καλη" δημοσκοπηση  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν με καθυσηχαζεις ετσι ευκολα,εμενα άλλα μου λενε και την σκεπαζω στο γκαραζ μεχρι να δω μια "καλη" δημοσκοπηση  ;D

 

Την σκεπάζεις με πινακίδες ή χωρις?? ;D

 

Ελληνάρας : δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα τέλη-άρα-παρατάω το όχημα χωρίς πινακίδες-μέχρι νεωτέρας-στην άκρη του δρόμου-καταλαμβάνοντας επ άπειρον τη θέση πάρκινγκ από αυτούς που πλήρωσαν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σκεπάζεις με πινακίδες ή χωρις?? ;D

 

Ελληνάρας : δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα τέλη-άρα-παρατάω το όχημα χωρίς πινακίδες-μέχρι νεωτέρας-στην άκρη του δρόμου-καταλαμβάνοντας επ άπειρον τη θέση πάρκινγκ από αυτούς που πλήρωσαν....

 

Φετος διαβασα το αλλαξαν,ζητανε χαρτι που να αποδεικνυει οτι εχεις χωρο σταθμευσης για να παραδωσεις πινακιδες.

Για αυτο αρχισαν να εξαφανιζονται τα κουτσουλημενα παρατημενα τριλιτρα απο παντου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώστε να αποτυπωθεί από το 12% του ΑΕΠ στο 15,4%,  

 

Καλα μιλαμε για εγκλημα, αποτυπωσανε ενα ελλειμα στο 15,4% αντι για το "σωστο" που ηταν 12% οταν λιγους  μηνες πριν το ειχαν δωσει στους...βλακες (βλακες ειναι οι Ευρωπεη) στο....6% ....

 

στην πυρα ΤΩΡΑ!... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου