Προς το περιεχόμενο

New synth from MOOG


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λατρευω το prophet, αλλά χρειάζομαι και keyboard στην επομενη αγορά.

Εσυ ησουν ετοιμος να παρεις το Integra 7, τωρα θες κατι με πληκτρα? :P

Παντως το Prophet 08 ειναι ενας στοχος που εχω και γω, η keyboard version πρωτα ή στην τελικη το rack. Το καραγουσταρω σαν ηχο και design. Fantastic synth. :-*

Με μια μοναδα effect (πχ ενα Lexicon MX300) και το πακετο ειναι ετοιμο για πτησεις. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με το integra θα εδινα και το K2661 μαλλον ρε συ, και θα έπαιρνα 88ρι. Και integra-v synth σε ρακιέρα.

 

Αλλα να τρεχω k2661, v synth ΚΑΙ αλλο ενα module (συν καποιες φορές το v machine)....είναι καπως μικρο το Kurz για όλα αυτα..

 

Δεν ξερω, ακόμα πολλά λόγια λέω, και τελικα απο λεφτα θα παρω τα 3 μου. Ας ερθει με το καλό η ώρα, θα εχουν ανακοινωθει και αλλα καλουδια στις εκθεσεις, και θα χουμε να λέμε ουυυυυ ;D

 

Παντως μου θυμησες πως κοιτουσα το Prophet οταν ειχε βγει, και τώρα ξαναψήθηκα. Οντως ειναι πανεμορφο και τρελό value for money.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το ατιμο...

Κατσε να δουμε και στη ΝΑΜΜ τι θα παιξει, βγαινει νεο Casio, καπου ειδα μια φωτο. Μετα μαλλον η Korg βγαζει κατι σε αναλογικο. Αντε να δουμε επιτελους και το περιβοητο αναλογικο Pulse 2 της Waldorf, αυτο παρααργησε, ηταν και καλα να βγει περσι το καλοκαιρι, μετα το τρεναραν μηνα τον μηνα και ακομα να το βγαλουν, αν και στα Thomann/Music Store υπαρχει στις σελιδες τους και "αναμενεται"...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ενος Moog Voyager!idea.gif

 

μεταχειρισμένου...και σε κακη κατασταση ;D

 

Το Integra τι έχει πάθει στον Thomann? Οσο παει και εξαφανιζεται. Απο περτικαλί, έγινε άσπρο σε διαθεσιμότητα.

 

Στο Στολλα Θεσ/νικης που ρωτησα πριν καποιες μέρες, μου έλεγαν "φέεεετα, νωρις ειναι ακομα"... Δεν υποτιθεται οτι κυκλοφορει?

 

 

@Μανωλη: Ασε, τσάμπα πιστεψαμε τον ηγέτη...ουτε στο δημοσιο μας διορισε, ουτε λεφτά μοιρασε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε στο δημοσιο μας διορισε, ουτε λεφτά μοιρασε ;D

Σε σας, που ειστε ΝεοΔημοκρατες.

Σε μας που ειμασταν/στε στην Κλαδικη.....Λεφτα υπηρχαν... 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το Integra τι έχει πάθει στον Thomann? Οσο παει και εξαφανιζεται. Απο περτικαλί, έγινε άσπρο σε διαθεσιμότητα.

 

Στο Στολλα Θεσ/νικης που ρωτησα πριν καποιες μέρες, μου έλεγαν "φέεεετα, νωρις ειναι ακομα"... Δεν υποτιθεται οτι κυκλοφορει?

Το καλό πράγμα αργεί. Όντως υπάρχει μία καθυστέρηση... ολίγον τι.

 

@Μανωλη: Ασε, τσάμπα πιστεψαμε τον ηγέτη...ουτε στο δημοσιο μας διορισε, ουτε λεφτά μοιρασε ;D

;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου