Προς το περιεχόμενο

Ibanez S 25TH LIMITED EDITION: Απόψεις


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδης , αν βλεπατε ενα τυπο με μια τετοια πορτοκαλι ιμπανεζ κουρδισμενη σε ντο με 13αρες χορδες πως θα σας φαινοτουνε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδης , αν βλεπατε ενα τυπο με μια τετοια πορτοκαλι ιμπανεζ κουρδισμενη σε ντο με 13αρες χορδες πως θα σας φαινοτουνε ?

 

 

Ακομπλεξαριστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδης , αν βλεπατε ενα τυπο με μια τετοια πορτοκαλι ιμπανεζ κουρδισμενη σε ντο με 13αρες χορδες πως θα σας φαινοτουνε ?

ξεκουρδιστος!!! ;D ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλαιοτερα ειχα αυτην

 

rg3620zabb0001.gif

 

Δυστηχως νομιζω οτι μετα απο αυτη η ιμπι δεν εβγαλε ισαξιας ομορφιας κιθαρες , αν και μου λειπει μια ιμπανεζ γενικα οι καινουριες με εχουν μπερδεψει πολυ... Βεβαια χαρην σε αυτην εχω τωρα ενα dual rectifier ομως... :-\ :-\ :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα ακριβα μοντελα εχω παιξει με ΟΛΕΣ.

Εχω και 2 συμμετοχες στο ΝΑΜΜ σερι. Συγνωμη αλλα δεν μπορει καποιος να εχει μια διαφορετικη αποψη απο σενα?

Επισης εσυ με τι παιζεις?

 

ΠΡΩΤΑ Ο ΗΧΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα ακριβα μοντελα εχω παιξει με ΟΛΕΣ.

Εχω και 2 συμμετοχες στο ΝΑΜΜ σερι. Συγνωμη αλλα δεν μπορει καποιος να εχει μια διαφορετικη αποψη απο σενα?

Επισης εσυ με τι παιζεις?

 

 

Ποιον ρωτάς από όλους  ::);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μέταλ που παίζεις εσύ Αρη δεν κάνει. Τουλάχιστον εγώ αν έβλεπα εναν τυπο με τέτοια κιθάρα σε λαιβ θα περίμενα να παίξει dokken def leppard poison κτλ με τρελά σόλο , όχι να παίζει drop tunning chugga chugga τις τριπλέτες σε iced earth ktl. Δεν θα μου καθόταν καλά στο ματι, χαραμίζεται η ιδιέταιρη αξία της κιθάρας (ο προορισμός της αν θες).

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μέταλ που παίζεις εσύ Αρη δεν κάνει. Τουλάχιστον εγώ αν έβλεπα εναν τυπο με τέτοια κιθάρα σε λαιβ θα περίμενα να παίξει dokken def leppard poison κτλ με τρελά σόλο , όχι να παίζει drop tunning chugga chugga τις τριπλέτες σε iced earth ktl. Δεν θα μου καθόταν καλά στο ματι, χαραμίζεται η ιδιέταιρη αξία της κιθάρας (ο προορισμός της αν θες).

 

ε ναι ετσι νιωθω κι εγω... θα παρω μια αιματοβαμμενη mick tompson αν ειναι... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδης , αν βλεπατε ενα τυπο με μια τετοια πορτοκαλι ιμπανεζ κουρδισμενη σε ντο με 13αρες χορδες πως θα σας φαινοτουνε ?

 

Ειναι γνωστο τοις πασι οτι το πορτοκαλί χρωμα αφαιρει....μπασα απο τον ηχο,ο τυπας θα την ειχε σιγουρα μαυρη για ποιο..σκοτεινο ηχο 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν εξαιρέσουμε το γεγονός του που είναι φτιαγμένο το όργανο (εν προκειμένο η ibanez) τότε λύστε μου μία απορία. Πείτε ότι παίρνω μία οικονομική μεταχειρισμένη η οποία να κυμαίνεται γύρω στο 400-500άρικο, δηλαδή να τηρεί κάποια standards ποιότητας κατασκευής η διαφορά που βλέπω να επισημαίνεται είναι στo floyd έτσι; Δηλαδή αν  μπορώ να αλλάξω και να βάλω ένα ποιοτικό ή original floyd τότε για ποιο λόγο να δώσω τα έξτρα λεφτά για prestige μοντέλα; Τα μανίκια μου φαίνονται όλα ίδια, το σώμα έχει τις διαφορές αλλά δεν είναι τραγικές. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου