Προς το περιεχόμενο

Για το Blackstar HT Metal!


panos1911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θέμα είναι ν αποδίδει το πετάλι σε έναν καλώ λαμπατο ενισχυτή και όχι στον δικό μου τον rocktron velocity 50! δεν προκειτε να παίξω μ αυτόν έτσι κ αλλιώς λαιβ! παίζω με άλλους!

 

 

άμα αποδίδει στον δικό σου να είσαι σίγουρος πως θα αποδόδει σε καλό λαμπάτο  ;)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είναι δύσκολα τ πράγματα! είμαι από Έδεσσα και σπουδάζω καστορια! ο ενισχυτής είναι στην Έδεσσα ,η jackson μ είναι κ αυτή Έδεσσα, στην καστορια έχω την cort μου! δεν έχω δει και κανένα μαγαζί να πουλάει blackstar!αρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι δύσκολα τ πράγματα! είμαι από Έδεσσα και σπουδάζω καστορια! ο ενισχυτής είναι στην Έδεσσα ,η jackson μ είναι κ αυτή Έδεσσα, στην καστορια έχω την cort μου! δεν έχω δει και κανένα μαγαζί να πουλάει blackstar!αρα...

 

sit  :P

 

κατι παραπλύσιο με τον δικό σου εξοπλισμό δεν μπορείς να βρεις?

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το απλο θα σου προτεινα.Ειμαι κατοχος του και στο 2ο καναλι ,το distortion,δηλαδη παιζω με low output μαγνητες και για να μην "μεταλιζω" εχω το gain λιγο πριν την μεση και παιζω μεχρι hard rock

ειανι πεταλαρα παιζει καλα παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το απλο θα σου προτεινα.Ειμαι κατοχος του και στο 2ο καναλι ,το distortion,δηλαδη παιζω με low output μαγνητες και για να μην "μεταλιζω" εχω το gain λιγο πριν την μεση και παιζω μεχρι hard rock

ειανι πεταλαρα παιζει καλα παντου

 

Άμα θυμάμαι καλά το είχε πάρει ένα παιδί από το forum και έστειλε δείγμα του πεταλιού παίζοντας το hotel california και ο ήχος ήταν ολόιδιος και η συνδεσμολογία ήταν απλά κιθάρα-πετάλι -κάτρα ήχου

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου