Προς το περιεχόμενο

guitar inlays


ratman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα ..... θέλω να ρωτήσω από που μπορώ να βρω υποκατάστατο mother of pearl - ασετοπαστα  .... από Αθήνα μιας και θα κατέβω σύντομα .....?

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα θα βρείς στον Κωσταντέλο στο Γαλάτσι που ειναι ανοικτά μονο απόγευμα και στον Στεφανίδη στο κέντρο πληροφορίες στο λινκ

http://www.luthier.gr/index.php?topic=415.0

 

Καλές κατασκευές!

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα θα βρείς στον Κωσταντέλο στο Γαλάτσι που ειναι ανοικτά μονο απόγευμα και στον Στεφανίδη στο κέντρο πληροφορίες στο λινκ

http://www.luthier.gr/index.php?topic=415.0

 

Καλές κατασκευές!

 

 

σε ευχαριστώ πολυ... αλλά απλά μαζεύω από εδώ και από εκεί τα ψηλολόγια σιγά σιγά αυτή η κρίση ..... μας έχει καταστρέψει  :P..... τη τιμές έχουν περίπου ?

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ πολυ... αλλά απλά μαζεύω από εδώ και από εκεί τα ψηλολόγια σιγά σιγά αυτή η κρίση ..... μας έχει καταστρέψει  :P..... τη τιμές έχουν περίπου ?

Τιμές δεν μπορώ να σου δώσω γιατι  δεν τα χρησιμοποιώ, ξέρω όμως οτι η τιμή εξαρτάται απο το είδος και το βάρος του υλικού.

Ο Κωνσταντέλος έχει εκτός απο το κλασικό περλέ και άλλα πιο εντυπωσιακά με κάποιες αποχρώσεις, εσύ θα χρειαστείς κάτι σε πάχος 2-2.5 χιλ.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω 1 φορά θα επιχειρήσω τη μου προτείνεις ? μπορεί να το κάνω και με διάφορα ξύλα (κσυλα :P) μπορεί να πάρω και φύλα χαλκού .... ότι βρω για αρχή 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω 1 φορά θα επιχειρήσω τη μου προτείνεις ? μπορεί να το κάνω και με διάφορα ξύλα (κσυλα :P) μπορεί να πάρω και φύλα χαλκού .... ότι βρω για αρχή 

Σου προτείνω να βάλεις ασετόπαστα και μάλιστα κυκλοφορούν κάποιες πολύ καλές που δεν ξεχωρίζουν εύκολα απο κανονικό όστρακο.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου προτείνω να βάλεις ασετόπαστα και μάλιστα κυκλοφορούν κάποιες πολύ καλές που δεν ξεχωρίζουν εύκολα απο κανονικό όστρακο.

μόνο αυτά τα μαγαζιά που μου ποσταρες έχουν ? απλά αν πάω σε εξειδικευμένα για οργανοποιία ξέρω πως χτυπάνε τις τιμές .......

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο αυτά τα μαγαζιά που μου ποσταρες έχουν ? απλά αν πάω σε εξειδικευμένα για οργανοποιία ξέρω πως χτυπάνε τις τιμές .......

Η καλυτερη και φτηνοτερη λυση για τετοιου ειδους καυλιτζεκια για οργανοκατασκευες παραμενει το ebay και γενικοτερα το internet.Αν δεν θες να "μπλεξεις" βεβαια θα αναγκαστεις να πληρωσεις κατι παραπανω.Και ΝΑΙ αμα πας σε εξειδικευμένα για οργανοποιία καταστηματα συνηθως χτηπανε τις τιμες οποτε.........

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλυτερη και φτηνοτερη λυση για τετοιου ειδους καυλιτζεκια για οργανοκατασκευες παραμενει το ebay και γενικοτερα το internet.Αν δεν θες να "μπλεξεις" βεβαια θα αναγκαστεις να πληρωσεις κατι παραπανω.Και ΝΑΙ αμα πας σε εξειδικευμένα για οργανοποιία καταστηματα συνηθως χτηπανε τις τιμες οποτε.........

+1000 τσαμπα πραμα

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=guitar+inlays&_sacat=0&_from=R40

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οκ ....η ασετοπαστα πως λέγεται στα αγγλικά ?

 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου