Προς το περιεχόμενο

Για να ξέρετε πως εμφανίζονται οι διαφημίσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως εξαιρετικός αρθρογράφος θα μιλήσω, χιλιάδες οι εκκλήσεις μου και ακόμα δεν μπήκε το emoticon 😲 ως επιλογή reaction στα posts😡😡😡

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω στους ξιφουλκούντες να γράψουν κανά κομμάτι. Έχουν ιδέες, κάρτες ήχου, όργανα. Ας μην χάνουν το χρόνο τους με αντιπαραθέσεις ήσσονος σημασίας.

  • Like 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Προτείνω στους ξιφουλκούντες να γράψουν κανά κομμάτι. Έχουν ιδέες, κάρτες ήχου, όργανα. Ας μην χάνουν το χρόνο τους με αντιπαραθέσεις ήσσονος σημασίας.

Mπορούν να το κάνουν παράλληλα.

 Ας μην περιορίζουμε τις επιλογές μας. 🤣

  • Χαχα 4

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, Nestoras είπε

ήσσονος σημασίας.

Αρθρογράφος και του λόγου σου;

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nestoras είπε

ξιφουλκούντες

 

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ?

Εννοείς αυτοί που έκαναν μπιφ?

Μιλάτε Ελληνικά λέμε, δεν τα ξέρω τα ξένα.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θεωρώ ότι γίνεται θέμα εκ του μη όντος. Το adblock μου είναι απενεργοποιημένο για το noiz και οι διαφημίσεις που εμφανίζονται ουδέποτε υπήρξαν παρεμβατικές (μπαίνω στο forum από το desktop μου κατά 99,9% και υπερσπανιότατα από κινητό. Γενικά το internet browsing από κινητή συσκευή, θεωρώ ότι θέλει μια γερή δόση μαζοχισμού αν υπάρχει εναλλακτική).

 

Στα 13 χρόνια που είμαι μέλος στο φόρουμ, 2 είναι οι διαφημίσεις που θυμάμαι ότι με ενόχλησαν και αυτό λόγω περιεχομένου και όχι τοποθέτησης ή κίνησης πάνω στη σελίδα. Η μία ήταν για σημαίες με λάβαρα της 21ης Απριλίου και τέτοια και η άλλη ήταν μία με mail order brides από ασιατικές χώρες με κομμουνιστικά καθεστώτα. (Σου λέει ο αλγόριθμος, αυτός είτε φασίστας είτε κομμουνιστής είναι, κάτσε να τον πιάσουμε στα πράσα).

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να δευτερολογήσω.

 

Και έγω αν είχα έναν έξω από το μαγαζί μου και μάλιστα υποτιθέμενο φίλο  και έλεγε σε όποιον περνούσε "καλός ο Λάκης, αλλά να πάτε στον Κώστα", νόμιμη θα ήταν η συμπεριφορά  του , αλλά θα έχανα έσοδα.

Αν δε αυτό το έκανε ο φίλος απλά απο περιέργεια, και μάλιστα στα μούτρα μου, μπροστά μου, ε θα μου την έδινε (κατανοώ τον Γιάννη).

 

Από την άλλη , αν σε ανύποπτο χρόνο , αλλά με αυτό αφορμή, έβρισκα την ευκαιρία να του την πώ, και ήμουν επιθετικός απέναντι του, κατανοώ ότι και ο άλλος θα ερχόταν σε θέση άμυνας (εδώ κατανοώ τον Δημήτρη) .

 

Όλη αυτή η "ξιφοέλξη" που λέει και ο ΙΕΚ Νεστωρ APOS. όταν γίνεται δημόσια και παίρνει τη μορφή αρένας..., για εμένα είναι λάθος και στενόχωρο.

 

Το θέμα έπρεπε να λυθεί με pm και δεν θα κρατούσε πάνω από 2-3 μηνύματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου