Προς το περιεχόμενο

Για να ξέρετε πως εμφανίζονται οι διαφημίσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

Πειτε μου τι δεν καταλαβαινω....

 

Έλα ντε?

Για την θεωρία σου (άποψη) μιλάει, γι' αυτό αναφέρεται σε σένα που την εξέφρασες.

Δεν σημαίνει αυτό ότι πάει αποκλειστικά σε σένα, αλλά σε όλους που την υιοθετούν.

 

Εγώ αυτό εισέπραξα.

 

Τεσπά, over and out από μένα.

Φαγωθείτε μόνοι σας.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πώς φαίνεται ότι είστε παππούδια.

Τσαμπουκας στο νοιζ...μεσημεριατικα.

Έλα Χριστέ.

Που ναι οι εποχές που ξενυχτουσαμε με το χέρι στην σκανδάλη....κάναμε καφέ στις 02:00, και περιμέναμε τον εχθρό.

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Dimsonic, δεν πιστευω οτι πρεπει να παροτρυνουμε δημοσια τους χρηστες να βαζουν adblock. Το site ζει απο τις διαφημισεις, και θεωρω οτι οποιος δε θελει να κλεισει πυροβολει τα ποδια του με αυτην την σταση. Σπιτι σου εισαι, PC σου ειναι, βαλε 45 adblock αν θελεις ΑΛΛΑ να ξερεις οτι χανει το site απο αυτο, δεν ειναι και για χειροκροτημα η φαση.

 

 Επισης, αν θεωρεις οτι προσφερεις, δηλαδη δινεις κατι απο τον εαυτο σου οταν γραφεις και αυτο το κατι ειναι μεγαλυτερο απο αυτο που παιρνεις πισω, τοτε μπορεις να ζητησεις αμοιβη, θα επρεπε να ζητησεις. Δεν ισχυει ομως αυτο για κανεναν, για ενα και μονο λογο: Διοτι λεμε το μακρυ μας και το κοντο μας. Οι προυποθεσεις για να αμοιβεσαι απο αυτα που γραφεις ειναι πολλες, η βασικοτερη ομως ειναι οτι δε λες το μακρυ σου και το κοντο σου.

 

 Εδω μεσα εχω γραψει πραγματα που ηθελα να πω, και σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δε θα μπορουσα να γραψω εκει που υπαρχει αμοιβη για τα λεγομενα μου. Φυσικα ισχυει και το αντιστροφο, οτι ποτε δεν εχω γραψει εδω μεσα κειμενα διεξοδικο, δε θα το εκανα αλλωστε δωρεαν αυτο, ειναι μπελαλιδικο.

 

 Τα φορουμ, τα σοσιαλ κλπ ειναι χωρος εκφρασης, και απλα οι ιδιοκτητες τους βγαζουν και κανα ψιλο ( καλα στα σοσιαλ βγαζουν χοντρο σαν ζεπελιν αλλα λεμε). Δεν πρεπει να τα βλεπεις σαν κατι αλλο, μονο πικρα θα σου φερει αν τα δεις.

  • Like 2
  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Έλα ντε?

Για την θεωρία σου (άποψη) μιλάει, γι' αυτό αναφέρεται σε σένα που την εξέφρασες.

Δεν σημαίνει αυτό ότι πάει αποκλειστικά σε σένα, αλλά σε όλους που την υιοθετούν.

 

Εγώ αυτό εισέπραξα.

 

 

 

Αυτή είναι το αισιόδοξο σενάριο.

Το πιο ρεαλιστικό είναι ότι αναφέρεται προσωπικά στον Δημήτρη στη αρχή του ποστ, και όσο προχωρά γενικοποιεί.

Σίγουρα υπερβολικό και επικριτικο.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ακόμα μιλάμε γι' αυτο. Είναι η άποψη ενος μέλους προς ένα άλλο. Είναι ακόμα μια διαμάχη η οποία ξέφυγε ελαφρώς. So what?

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Που ναι οι εποχές που ξενυχτουσαμε με το χέρι στην σκανδάλη....κάναμε καφέ στις 02:00, και περιμέναμε τον εχθρό.

 

Εγώ το κάνω ακόμα.

Αλλά οι "βάρβαροι" πια δεν έρχονται ποτέ.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Εγώ το κάνω ακόμα.

Αλλά οι "βάρβαροι" πια δεν έρχονται ποτέ.


Και τωρα τι θα γενουμε χωρις βαρβαρους.
Οι ανθρωποι αυτοι ησαν μια καποια λυσις. 


Μιας και αναφερθηκαν τα πετρινα χρονια, θυμαμαι εποχες που στο "Υπογειο" γινοταν ο κακος χαμος - ανοιγα να δω ειδοποιησεις και τα 3/4 ηταν απο threads στον πριβε χωρο της διαχειρισης. Και αν και ωρες ωρες μου λειπει εκεινη η αισθηση της συνεχους επιφυλακης και ενεργιτικης πλοηγησης (sic) του φορουμ, νομιζω οτι η καπως πιο αυτορυθμιζομενη κατασταση στην οποια εχουμε (νομιζω) επελθει ειναι αρκετα πιο υγιης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LK είπε

Ήθελα να ξερά ποιος νεκρανάστησε το θέμα καί μετά τις ανήλικες που σίτεψαν.. .. δόθηκε αφορμή να πικραθούμε 😀

 

Εγώ, αλλά,..........

  • Χαχα 1

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

 

Εγώ, αλλά,..........

Αχα!

6 λεπτά πριν, odis13 είπε


Και τωρα τι θα γενουμε χωρις βαρβαρους.
Οι ανθρωποι αυτοι ησαν μια καποια λυσις. 


Μιας και αναφερθηκαν τα πετρινα χρονια, θυμαμαι εποχες που στο "Υπογειο" γινοταν ο κακος χαμος - ανοιγα να δω ειδοποιησεις και τα 3/4 ηταν απο threads στον πριβε χωρο της διαχειρισης. Και αν και ωρες ωρες μου λειπει εκεινη η αισθηση της συνεχους επιφυλακης και ενεργιτικης πλοηγησης (sic) του φορουμ, νομιζω οτι η καπως πιο αυτορυθμιζομενη κατασταση στην οποια εχουμε (νομιζω) επελθει ειναι αρκετα πιο υγιης.

....και με τί μέσα τότε...

Να παλεύεις με dial up και ο εχθρός να χει isdn...

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διασκέδασα πολύ (δηλαδή, βγήκα από τα ρούχα μου) με το φοβερό παράδειγμα του τύπου που επισκέπτεται το καφενείο και διαπιστώνει πως εκείνη την ώρα φτιάχνει τους καφέδες ο βοηθός... έχω μία ειδική θέση στην καρδιά μου για ανθρώπους που σνομπάρουν τους βοηθούς των "αφεντικών" με τα οποία θέλουνε να έχουν και "οικειότητα" (τι να την κάνουν άραγε;).

 

Μετά απορούν γιατί ο καφές είναι παράδοξα πικρός, αλλοίμονο σε όλους εμάς που τους συναντήσαμε όταν είμασταν "βοηθοί". (Ο βοηθός του βουλκανιζατερά μου απέναντι βέβαια, θα είχε χρησιμοποιήσει το γρύλο με διάφορους ατονάλ τρόπους αν άκουγε κάτι τέτοιο).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου