Προς το περιεχόμενο

Ενα βραδυ σε ενα jam-bar στο Μοναχο


solega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...................

σας κουρασα το ξερω....αλλα κι εγω ειχα αναγκη να το μοιραστω με καποιον.και ενας να το διαβασει....κερδος ειναι!!!! ;D

 

 

Εγω παντως το διαβασα. ;)

 

Καλο κουραγιο και καλη συνεχεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραιος!!!

Θα αλλαξω το "τσαγανο" με kahunas  ;D

 

Περιμενω πως και τι να παει 5:30 να "ξεκλειδωσει" το firewall μπας και δω το βιντεακι. Παντως αμα τυχει και ξενιτευτω Μοναχο ξερω σε ποιον θα παω για να με μπασει στα ωραια happenings  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Άγγελε, πολύ ωραία η ιστορία σου και συγχαρητήρια για τις μουσικές σου :) Είμαι και γω ξενιτεμένος (κοντά Στουτγγάρδη σε ένα μικρό χωριό, το Tubingen) αλλά εδώ τα jam sessions, το ένα δηλαδή που γίνεται μια φορά το μήνα, είναι τελείως jazz oriented και στο οποίο παίζουν συνεχώς δυο τρία άτομα οπότε δεν υπάρχει χρόνος για πολλούς / χώρος για πολλά. Άσε που οι θαμώνες γνωρίζονται και παίζουν συνεχώς κομμάτια που ξέρουν οπότε αν πας να παίξεις κάτι διαφορετικό, συνήθως οι στάνταρ κατεβαίνουν κάτω. Θέλω να πώ, είναι καλό που είσαι σε μεγαλύτερη πόλη :)

 

Μπράβο και πάλι και υπομονή, όλα θα στρώσουν (και αν βλέπεις ότι δεν στρώνουν κοίτα να την κάνεις νωρίς ) :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ζεις το όνειρό μου Άγγελε!!Μπορεί να μην παίζω blues,αλλά εδώ και καιρό ονειρεύομαι την εμπειρία που ζεις.Μουσική,γνωριμίες,απανωτά gigs.Μακάρι να πετύχεις ό,τι θέλεις,φαίνεται πως το θέλει η ψυχή σου!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ρε αγγελε! καλη δυναμη και καλη συνεχεια σε οτι κανεις!  ;)

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου